تساوی در حالی که وستهم اسپور را مبهوت می کند در 999/1 مطابقت دارد


امروز عصر امروز در بورس Betfair قرعه کشی در سقف 1000.0 برابر شد وستهام فوق العاده جنگید تا یک تساوی 3-3 برابر اسپرز بدست آورد ورزشگاه تاتنهام هاتسپور.

ژوزه مورینیومردان در فاصله 15 دقیقه به برتری 3-0 رسیدند و به لطف تعداد گل های دریافتی ، از بلوک ها خارج شدند هری کین و اعتصاب دقیقه اول از پسر هونگ مین. کین در نیمه اول که تاتنهام کاملاً بر آن تسلط داشت ، عملاً غیرقابل بازی بود ، اما تعداد کمی می توانستند تصور کنند که در دوره دوم چه چیزی دنبال خواهد شد.

بازگشت بیل با بازگشت چشمگیر چکش خشمگین شد

اسپرز هنوز چه موقع کنترل کاملی داشت گرت بیل اولین بازی خود را برای این باشگاه انجام داد و چیزی کمتر از 20 دقیقه جایگزین استیون برگویان شد.

اما فقط 10 دقیقه بعد ، با تقریباً 2 میلیون پوند در تاتنهام برای پیروزی در شانس مسابقه در 1/331.03 و کمتر از 270 هزار پوند همسان در 100/11.01، فابیان بالبوئنا ضربه ایستگاهی آرون کرسول را به ضربه ایستگاهی ارسال کرد دیوید مویز‘مردان بارقه ای از امید.

داوینسون سانچز در حالی که 5 دقیقه از بازی نگذشته بود می تواند یک سانتر خطرناک را پاک کند ، به تور خودش حمله کرد و پایان عصبی بازی را برای وفاداران Spurs تضمین کرد. و هنگامی که بیل در وقت توقف فقط با یک دروازه بان وارد دروازه شد ، به نظر می رسید لیلی وایت ها با پیروزی 4-2 از خط خارج می شوند.

اما ضربه بیل اینچ فاصله داشت و به وستهم اجازه داد تا آخرین بار توپ را به جلو ببرد. یک سانتر خطرناک پاکسازی شد اما توپ به سمت زمین افتاد مانوئل لانزینی 25 یاردی که یک شوت غیر قابل مهار را پشت سر گذاشتند هوگو لوریس و در گوشه بالا ، صحنه های شادی آور را در میان بازیکنان و کارکنان چکش ایجاد می کند.

READ  پیش بینی های Infogol برای هر مسابقه از GW13

تاتنهام ، که در واقع کمترین ضربه را زد 7/17.8 برای کسب عنوان قهرمانی در صورت 3-0 صعود (اکنون به 13/114.0) می توان در پشتیبان گیری کرد 8/112.32 ضبط یک 4 بالا پایان این فصل

منچسترسیتی به عنوان علاقه مندی های عنوان بازگشت

فقط دو بازی لیگ لیورپول سه از سه بودند ، از منچسترسیتی به عنوان علاقه مندی ها برای کسب این عنوان پیشی گرفته بودند و در یک امتیاز پایین قرار گرفتند 5/41.77 در قهرمان لیگ برتر بازار.

یک شکست – یک شکست بزرگ – و یک تساوی 2-2- مرسی ساید بعداً و قرمزها برای حفظ تاج خود به 3.65 برمی گردند ، در حالی که شهر منچستر، که با آنها مطابقت داده شده است 5/23.5، تقریباً پول معامله می کنند (1/12.0) علامت.

سیتی به لطف تساوی با لیدز و دو امتیاز در دو دور اخیر سه امتیاز بیشتر از لیورپول به دست آورد پیروزی دیروز 1-0 برابر آرسنال، و آنها با یک بازی در اختیار سه امتیاز از مردان یورگن کلوپ عقب مانده اند. بنابراین ، همانطور که در ابتدای فصل بودید ، هر دو تیم یک تساوی و یک شکست از دست داده اند و عنوان برنده قیمت تقریباً مشابه آنچه که یک ماه پیش بودند.

لیورپول با نگرانی منتظر خبرهای جدید است آسیب دیدگی ویرجیل ون دیک از ناحیه زانو، پس از یک چالش وحشتناک جوردن پیکفورد که فقط 10 دقیقه از دربی روز شنبه گذشته بود ، کلوپ اوضاع را “خوب” توصیف نکرد. این نگرانی وجود دارد که مدافع میانی – بدون شک محوری ترین بازیکن قرمزها – محروم شود تا هشت ماه اگر آسیب رباط صلیبی دیده باشد.

READ  توپچی ها برای نبرد اما کوتاه می آیند

سولسکایر از برقراری تماس های بزرگ ترسی ندارد

دو هفته قبل با نتیجه 1-6 منچستر یونایتد در خانه مقابل تاتنهام ، نتیجه ای که باعث شد او کوتاه شود مورد علاقه 2/1 برای اولین مربیگری در لیگ برتر که شغل خود را از دست داده است، اوله گونار سولسکایر نشان داده است که از تصمیم گیری های بزرگ ترسی ندارد.

شروع یازدهم او در خارج از خانه مقابل نیوکاسل در روز شنبه پنج تغییر در تیمی بود که توسط اسپرز خرد شد ، از جمله جدایی پل پوگبا روی نیمکت ، و سرانجام تیمش به لطف سه گل دیرهنگام برنده 4-1 راحت تمام شد.

ole-gunnar-solskjaer-celebrating-1280.jpg

Solskjaer همیشه بیرون آمده و صادقانه صحبت کرده است ، یا خودش یا تیمش را سرزنش کرده است ، پس از یک نتیجه ناامید کننده ، و همچنین بسیار مشهود است که او همیشه از بازیکنان خود محافظت می کند و ایمان خواهد داشت – مانند هری مگوایر – وقتی اوقات سختی را در زمین و خارج از زمین پشت سر می گذارند.

مهاجم سابق یونایتد مطمئناً طبق Sportsbook هنوز از جنگل خارج نشده است مدیر لیگ برتر بعدی پست خود را ترک کند، در حال حاضر در ساعت 12/5 پشت اسکات پارکر از فولام ، 23/10 قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.