تافی ها 7/2 را برای شش نفر برتر به عنوان بنیتز به عنوان مدیر منصوب کردند

بعد از اینکه باشگاه انتصاب بحث برانگیز رافائل بنیتز را به عنوان مدیر گفت ماکس لیو تایید کرد ، آخرین احتمالات را در مورد اورتون در لیگ برتر 2021/22 دریافت کنید …

اورتون 2/7 است تا در 22/2021 در شش تیم برتر لیگ برتر به پایان برسد پس از اینکه باشگاه انتصاب رافائل بنیتز را به عنوان مدیر تأیید کرد.

اسپانیایی با معامله ای سه ساله منصوب شد زیرا باشگاه از درخواست برخی از هواداران که گفتند هرگز این پیشنهاد را قبول نمی کنند ، چشم پوشی کرد سرمربی سابق لیورپول به عنوان مدیر آنها

این قرار ملاقات به جستجوی گسترده a منجر شد جانشین کارلو آنچلوتی که گودیسون پارک را ترک کرد و در ماه مه به رئال مادرید بازگشت.

اورتون فصل گذشته در لیگ برتر دهم شد، با وجود آوردن بازیکنان با استعدادی مانند جیمز رودریگز و هافبک برزیلی آلان.

مالک فرهاد مشیری هنوز معتقد بود که آنچلوتی می تواند این باشگاه را به سرزمین موعود در جمع چهار تیم برتر لیگ برتر برساند و هنگام ترک این کار ناامید شد.

شش هدف برتر آبی ها تحت نظر بنیتز

چهار تیم برتر تقریباً مطمئناً در مورد فصل آینده اورتون دور از ذهن نیستند و آنها هم چنین نیستند 11/1 پشت هم تیم های خارجی وستهام 9/1 و تاتنهام 6/1. گفته می شود این افراد در آستانه اعلام انتصاب نونو اسپیریتو سانتو به عنوان رئیس جدید خود هستند.

READ  افزایش شانس 15/2 برای شروع هفته

در بنیتز ، اورتون یک پیرمرد 61 ساله را با تجربه گسترده مدیریت در انگلیس ، اسپانیا ، ایتالیا و فراتر از آن منصوب کرده است. آخرین شغل وی مسئولیت باشگاه سوپرلیگ چین بود دالیان حرفه ای.

او شش سال را در آنفیلد گذراند و قهرمان لیگ قهرمانان و جام حذفی شد و هواداران از او به نیکی یاد کردند. در سال 2007 ، پس از اینکه تیم لیورپولی اش مقابل اورتون به تساوی بدون گل 0-0 رسید ، او بدنام تافی ها را به عنوان یک باشگاه کوچک کنار زد. این دلیل بسیاری از خصومت های هواداران اورتون با وی بود.

چندین بازیکن از تقسیم لیورپول و اورتون عبور کرده اند ، از جمله پیتر بردلسی، گری آبلت و دون هاچینسون ، اما بنیتز اولین مربی بیش از صد سال خواهد بود که هر دو باشگاه را در CV خود دارد.

هیئت مدیره گودیسون در انتصاب اسپانیایی شجاع بوده و اکنون وی باید نتیجه آنها را پس دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *