به یک زن و شوهر زنبور عسل برای عکس های سوزن برگردید

برنتفورد به لیگ برتر بازگشته است و پل هیگهام از دو بازیکن خود در ضربات دوتایی Bet Builder حمایت می کند.

لیگ برتر روز جمعه با یک نزاع کوچک خوب بین برنتفورد صعود کرده و تیم آرسنال با یک امتیاز برای اثبات این فصل بازگشت.

زنبورها چه شب عظیمی هستند که سرانجام پس از چند سال ضربه زدن به در ، در زمان بزرگ بازگشتند ، اما این نیز بسیار مهم است که توپچی ها شروع خوبی را در فصل بسیار خوبی برای آنها آغاز کنند.

میکل آرتتا باید نشانه های مشخصی از حرکت آنها در مسیر درست را نشان دهد و بدون داشتن فوتبال اروپایی هیچ بهانه ای برای عدم تلاش آنها برای کسب رتبه چهارم وجود ندارد.

می توانید پیش نمایش کامل بازی مارک اوهیر را در اینجا بخوانید.

با این حال ، در اینجا ما آمارها را بررسی کرده ایم این ممکن است به ما کمک کند که مقدار شرط مناسب را برای بازی آغازین کمپین انتخاب کنیم.

از آنجایی که اولین لیگ از سال 1947 شکل اخیر رو در رو کمی روی زمین نازک است ، بنابراین ما آنچه را که از دو طرف می دانیم ادامه می دهیم.

تهدید برنتفورد آشکار است – ایوان تونی 33 گل به ثمر رساند فصل گذشته و همچنین 10 پاس گل. او ابتدا 12 بار گل زد و دارد 6.86/1 برای به ثمر رساندن اولین گل این بازی – و اولین فصل لیگ برتر.

تونی فقط 1.3611/4 بعد از ثبت نام 58 در فصل گذشته با میانگین 1.36 هر 90 دقیقه یک ضربه دروازه به ضربات دروازه وارد کنید. او یک پایگاه محکم برای هر کسی است شرط ساز چندگانهبه

READ  پنج بازیکن فرم برای Gameweek 3 ...

هرچند با تمام نگاه به تونی سرجی کانوس مهاجم سابق لیورپول کمی زیر رادار است و مقداری از ارزش را نشان می دهد 2.35/4 برای هدف زدن با توجه به این که او به طور متوسط ​​هر 90 دقیقه یک ضربه به سمت دروازه و بیش از سه شوت در هر بازی می زند.

فقط الکساندر لاکازت و نیکولاس پپه می توانند با خروجی Canos مطابقت داشته باشند ، اگرچه او در سطح پایین تری فعالیت می کرد ، و این نوع تولید توجه شما را جلب می کند.

این می تواند شروع سختی برای برنتفورد باشد ، اما این دو با هم حداقل می توانند هدفی را برای شروع فصل ما با سبک پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *