بهترین شرط های گلزنی و گلزنی برای لیگ برتر GW9


کین می تواند پسر را دوباره فراهم کند

تاتنهام و منچسترسیتی
شنبه ، ساعت 17:30

گلزن: سون هئونگ-مین در هر زمان و هر زمان که بخواهد 10/10 @ 23 گل بزند
این دقیقاً یک مشاهده اصلی نیست ، اما سون هونگ مین در این فصل کاملاً هیجان انگیز برای تاتنهام بوده است. کره جنوبی قبلاً داشته است هشت گل در این مدت (3.62 xG)، او را به عنوان بهترین گلزن مشترک لیگ ، حتی بالاتر از هری کین طلسم کننده معرفی کرد. کاپیتان انگلیس به طور چشمگیری ثبت کرده است 0.47 xA / میانگین مسابقه تاکنونو تعجب نکنید اگر او بتواند مدافعان سیتی را قبل از اینکه فرصتی طلایی را برای پسران پیدا کند ، از موقعیت خارج کند.

کارتینگ: Rodri برای رزرو در 5/12 @
رودری یکی از اولین نام های برگه پپ گواردیولا در لندن خواهد بود و پس از گرفتن دو کارت زرد در این فصل ، یکی از داوران است که باید مراقب آن باشد. اسپانیایی تاکنون از هفت بازی 10 خطا انجام داده است، و تنها با موفقیت در تکل فقط 53٪ ، ممکن است نتواند در حرکتی که ممکن است تاتنهام پویا تنظیم کند ، که می تواند منجر به خطاهای بی مورد شود ، نتواند.

همان بازی چندگانه: منچسترسیتی برای برنده شدن و BTTS @ 2.982/1
تاتنهام در حمله به این بازی تعداد زیربنایی استثنایی را ثبت کرده است ، به طور متوسط ​​2.15 xGF در هر بازی ، اما لازم به ذکر است که آنها برنامه راحت تری نسبت به بیشتر بازی ها داشته اند. سیتی باید نشان دهنده سخت ترین آزمون با این فصل باشد و با وجود خجالتی بودن غیرمعمول در مقابل دروازه (1.53 xGF در هر بازی)، بازگشت گابریل عیسی و سرجیو آگوئرو یک پیشرفت بزرگ است. قهرمانان سابق یک قیمت فوق العاده وسوسه انگیز هستند و به نظر می رسد که باید از آنها حمایت کرد ، اما همانطور که گفته شد ، تاتنهام دارای قدرت آتش کشنده ای است که در اختیار دارد و اگر میزبان ها نتوانند به لیست امتیازات برسند بسیار تعجب می کنم.

READ  جوتا فقط وظیفه ریباندینگ قرمزهاست

additons پاییز graphic.png

رزمی برای افتتاح حساب خود

منچستر یونایتد و وست بروم
شنبه ، ساعت 20:00

گلزن: آنتونی مارسیال برای گلزنی در هر زمان @ 5/9
آنتونی مارسیال بدون شک بهترین فصل زندگی حرفه ای خود در دوره گذشته را تجربه کرده و 17 گل از 11.74 xG در لیگ برتر به ثمر رسانده است ، به نظر می رسد در نهایت توانایی های گسترده خود را به دست آورد. با این حال ، عمدتاً به دلیل محرومیت از سه مسابقه ، این بار فرانسوی شروع پرتنشی را متحمل شده و هنوز در لیگ برای یونایتد گل نزده است. خوشبختانه برای مارسیال ، او این فرصت عالی را دارد تا از اینجا رد شود، در حالی که وست بروم از اولدترافورد بازدید کرده است. Baggies از زمان بازگشت به لیگ دسته اول بسیار نابسامان بوده و به طور متوسط ​​1.97 xGA در هر بازی قبول شده است – هیچ تیمی در لیگ بدترین روند دفاعی را ندارد. مارسیال می تواند حساب خود را در برابر شاگردان اسلاون بیلیچ باز کند ، در آنچه که می تواند افزایش اعتماد به نفس مورد نیاز برای مهاجم باشد.

کارتینگ: Jake Livermore برای رزرو در تاریخ 11/4 @
این یک تصور منصفانه است که وست بروم وظیفه دارد موجهای بی امان فشار منچستر یونایتد را از بین ببرد ، و بنابراین به نظر می رسد که بازدیدکنندگان چند نام در کتاب پیدا کنند. جیک لیورمور می تواند در خط هافبک خط حمله کند، و منطقی است که با توجه به این که این کمپین دو زرد را انتخاب کرده است ، احتیاط کنید.

READ  نکات لیورپول و چلسی: مسابقه کیگی در انتظار آنفیلد است

همان بازی چندگانه: برنده منچستر یونایتد و “نه” BTTS @ 2.0621/20
در حالی که منچستر یونایتد در ابتدای فصل در خط دفاع مصیبت آور به نظر می رسید ، آنها در واقع از زمان آخرین وقفه بین المللی پیشرفت های خوبی داشته اند ، دریافت میانگین 0.81 xGA در هر بازی در هشت مسابقه سه عملکرد دفاعی زیرکانه مقابل چلسی ، PSG و RB لایپزیگ انجام شد ، بنابراین احتمال دارد وست بروم از کیفیت لازم برای حضور در آنها برخوردار نباشد. شیاطین سرخ می توانند از این مزیت استفاده کنند و با حداقل سر و صدا به سبک خود برنده شوند.

صلاح نیست ، مشکلی نیست

لیورپول و لستر
یکشنبه ، ساعت 19:15

گلزن: دیوگو جوتا در هر زمان و هر ساعت 5/7 گل می زند
دیوگو جوتا با دویدن در آنفیلد به زمین برخورد کرده و تأثیر آنی را ایجاد کرده است. پرتغالی قبلاً 7 گل از 3.4 xG در طول 9 بازی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است ، که فقط در 5 بار شروع شده است. با محرومیت محمد صلاح از این درگیری ، مسئولیت این امر ممکن است به عهده جوتا باشد (0.61 xG / میانگین بازی) تا یک جادو ایجاد کند، و او می تواند شروع درخشان خود را در آنچه که شکل می گیرد یک دیدار جالب ادامه دهد ، زیرا لیورپول با یک تیم تخلیه به این بازی می رود.

کارتینگ: جیمز میلنر برای رزرو در 3/1 @
همه جانبه بودن جیمز میلنر طی سالها به درستی تحسین کرده است ، اما اکنون در سن 34 سالگی ، کیفیت او بیش از هر زمان دیگری آزمایش می شود. جایی که کلوپ از میلنر می خواهد بازی کند ، باید دید اما کمبود سرعت انگلیسی ممکن است باعث خنثی شدن وی در اینجا شود در مقابل یک تیم جوان لستر ، و حمایت از او برای دریافت احتیاط یک بازی قدرتمند با قیمت زیاد است.

READ  سرگرمی ها می توانند حداقل یک امتیاز را بدزدند

همان بازی چندگانه: برد لیورپول و زیر 2.5 گل در 5.46
همانطور که گفته شد ، لیورپول مجبور است یک خط برگشت موقت در اینجا ایجاد کند ، و گرچه این یک نگرانی است ، یک دلیل برای خوش بینی وجود دارد. اگرچه مهار جیمی وردی (0.45 مسابقه بدون قلم xG / avg) ممکن است دشوار باشد ، اما فاکس ها آنطور که به نظر می رسد در حمله تهدیدآمیز نبوده اند ، با 44٪ از xG خود را از طریق مجازات. با توجه به بحران مصدومیت لیورپول ، من می توانم این بازی را به سختی مورد بحث قرار دهم و با قیمتی که قهرمانان می خواهند با آن پیروز شوند فقط پیروز می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *