بهترین شرط های گلزنی و گلزنی برای لیگ برتر GW6


راشفورد برای پایان هفته عالی

منچستر یونایتد و چلسی
شنبه ، ساعت 17:30

گلزن: مارکوس راشفورد برای گلزنی در هر زمان @ 5/9
منچستر یونایتد نشانه هایی از آخر هفته گذشته در برابر نیوکاسل را به بهترین حالت نشان داد ، اما واقعاً این تفکر علیه PSG را در نیمه هفته تقویت کرد. من فکر می کردم آنها عالی هستند ، به نظر می رسد بسیار واضح تر از تورهای قبلی خود هستند. مارکوس راشفورد در هر دو مسابقه گلزنی کرد و به خصوص در پاریس به بهترین بازیها بازگشت. او دارد در این فصل تاکنون میانگین 0.3 xG / میانگین مسابقه، که خیلی خوب و بد نیست ، اما به دلیل شروع ضعیف تیمش – و عدم پنالتی های او ، از میانگین 19/20 (67/0) کمتر است. او گران قیمت به نظر می رسد تا یک هفته عالی را با یک گل دیگر به ثمر برساند و 5/9 باشد تا در هر زمان گلزنی کند.

چند بازی مشابه: منچستر یونایتد یا تساوی ، بیش از 2.5 گل و BTTS @ 2.79
اگرچه تنها دو مسابقه و دو نمایش است ، اما منچستر یونایتد از زمان تعطیلات بین المللی شباهت زیادی به خود دارد. خارج از فصل عجیب و کوتاه مدت به معنای عدم پیش فصل بود ، بنابراین تیم ها مجبور شده اند راه خود را برای مطابقت با تناسب اندام بازی کنند، که فکر می کنم یونایتد اکنون آن را دارد. من دوست دارم یونایتد در یک بازی با امتیاز بالا از شکست جلوگیری کند ، زیرا من هنوز در هیچ یک از تیم های دفاعی فروخته نشده ام. نقاط قوت هر دو طرف در حمله است ، بنابراین باید در یک برخورد مناسب قرار بگیریم.

READ  تیم های اسپرز در حالی که منچستریونایتد سوسیه داد را به تساوی کشاند

سوار شدن به قطار DCL ادامه دهید

ساوتهمپتون و اورتون
یکشنبه ، ساعت 14:00

گلزن: دومینیک کالورت لوین برای گلزنی در هر زمان @ 10/10
بله ، این یک انتخاب واضح است ، اما با قیمت ها ، DCL برای گلزنی دوباره بسیار خوب است. او در حال حاضر یکی از داغترین مهاجمان اروپا است و آخر هفته گذشته تنها شانس بزرگ خود مقابل لیورپول را برای هفتمین فصل حضور خود به دست آورد. اورتون به طور منظم در حال ایجاد مقدار زیادی است و Calvert-Lewin به طور متوسط ​​1.0 xG / میانگین مسابقه است در نتیجه. در ساعت 13/10 ، او ارزش من را فریاد می زند.

همان بازی چندگانه: بیش از 2.5 گل ، BTTS و Calvert-Lewin برای به ثمر رساندن @ 4/93.25
من DCL را نیز پرتاب می کنم تا در همان بازی چند گل بزنم زیرا می توانم این نکته را گلزنی کنم ، و اگر این باشد ، مطمئناً گلزن برجسته لیگ که شانس های زیادی پیدا می کند ، در لیست امتیازات قرار خواهد گرفت. هر دو طرف در حمله خوب هستند و هر دو از نظر دفاعی آسیب پذیری نشان داده اند. Saints و اورتون دارند برای سه کلین شیت در 10 مسابقه ترکیب شده است، بنابراین BTTS و Overs خوب به نظر می رسد.

additons پاییز graphic.png

پسر دوباره بدرخش

برنلی و تاتنهام
دوشنبه ، ساعت 20:00

گلزن: هونگ-مین سون در هر زمان و در ساعت 10/10
مجدداً ، مشابه انتخاب کالورت-لوین ، دلیلی برای تغییر tac نسبت به هفته گذشته ، که پس از یک دقیقه سون آن را ملزم کرد ، نمی بینم. کره جنوبی به لطف برخی بهترین گلزن مشترک لیگ است پایان کلینیکی (7 گل ، 2.83 xG) ، اما او به طور منظم در حال پایان دادن به فرصت ها است (0.68 xG / میانگین بازی)، به طور عمده توسط هری کین تغذیه می شود. مهاجم انگلیس در این بازی شانس گلزنی دارد اما در مقابل ، Son ارزش بازی در ذهن من است.

READ  نکات برایتون و لیدز - مصیبت های مرغ دریایی در درگیری تلویزیونی ادامه دارد

چند بازی مشابه: تاتنهام یا تساوی و بیش از 2.5 گل @ 21/202.04
برنلی در ابتدای این فصل با مشکلاتی روبرو شده است ، اما می تواند با توجه به راهی که اسپرز در اواخر زمان دفاع کرده و گل تساوی دیرهنگام مقابل نیوکاسل و وستهام را بدست آورد ، می تواند نتیجه بگیرد. طرف ژوزه مورینیو هستند به طور متوسط ​​2.49 xGF در هر بازی ، بنابراین در حمله کلیک کنید، و من نمی بینم که آنها اینجا را از دست بدهند. گلها باید تا جایی جریان داشته باشند که اسپرز به همان روشی که اواخر بازی می کند ، بازی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *