بهترین شرط های گلزنی و گلزنی برای لیگ برتر GW4


آبراهام به چلسی نورد کند

چلسی و کریستال پالاس
شنبه ، ساعت 12:30

گلزن: تامی آبراهام برای اولین بار در گل 16/5

چلسی در این فصل تاکنون از خود دور بوده و به آن نیاز داشته است یک گل اواخر چشمگیر برای نجات یک نقطه در پست وست بروم آخرین بار در لیگ برتر به میدان رفت. نه نتیجه ای که می خواهند. در حالی که آنها در کل این فصل برای ایجاد موقعیت تلاش کرده اند ، لازم به ذکر است که آنها قبل از اینکه باگیز گل دوم خود را بزنند ، دو “موقعیت بزرگ” داشتند. یکی از آنها افتاد به تامی آبراهام، که اولین شروع PL خود را در این فصل آغاز کرد. فصل گذشته او به طور متوسط ​​0.77 xG / میانگین بازی در لیگ، و اگر اینجا دوباره به او تکان بخورد ، من دوست دارم که قیمتش امتیاز را باز کند.

کارت: Joel Ward برای رزرو در @ 7/2

جوئل وارد در این فصل دو کارت زرد جمع کرده است ، یکی آخر هفته گذشته برابر اورتون و اوضاع برای او آسان نخواهد شد. بسیار محتمل است که او در بعضی از مراحل این مسابقه به تیمو ورنر برود ، با علاقه سریع آلمان از کانال سمت چپ ، درست در جایی که وارد باید واقع شود. او به نظر من بیش از حد گران است.

همان بازی چندگانه: پیروزی چلسی ، بیش از 2.5 گل و تامی آبراهام 2+ شوت به سمت دروازه @ [3.43]

من فکر می کنم چلسی در این بازی پیروز خواهد شد ، اما با توجه به مسائل دفاعی آنها ، تعجب نخواهم کرد که یک یا دو گل دریافت کنند ، بنابراین یک بازی با امتیاز بالا را می بینم. اگر او شروع کند ، آبراهام برای من با 2+ شلیک به سمت دروازه با میانگین بازی 1.4 / میانگین در فصل گذشته خوب به نظر می رسد. او دو تلاش هدف را در وست بروم انجام داد و من می بینم که چلسی در اینجا گل قصر را به همین شکل در می آورد.

درگیری ترک دار در جاده ایلند

READ  اسپرز و عنوان لستر مورد آزمایش قرار می گیرند

لیدز و منچسترسیتی
شنبه ، ساعت 17:30

گلزن: ریاض محرز برای رسیدن به گل در هر زمان و در 5/8

منچسترسیتی پس از شکست شوک در خانه مقابل لستر تحت فشار کمی در اوایل فصل قرار دارد ، بنابراین واقعاً باید به اینجا برگردید. آنها بدون گابریل عیسی و سرخیو آگوئرو باقی می مانند ، یعنی مسئولیت تحمل بار گلزنی بر عهده بازیکنانی چون استرلینگ ، دی بروین ، فودن و ریاض ماهرز است. استرلینگ هفته گذشته به عنوان ‘9 کاذب’ بازی می کرد اما به سختی بو می کشید و این می تواند بار دیگر باشد. Mahrez که از سمت راست برش خورده بود ، میتونه لذت رو پیدا کنه، و او به نظر می رسد بازی ارزشمند شهر به جلو است.

کارت: Fernandinho برای رزرو در 8/15 @

با خرید روبن دیاس ، ممکن است روزهای بازی فرناندینیو در پست مدافع میانی پشت سر او باشد. انتظار می رود این بازیکن برزیلی در این بازی بار دیگر در خط هافبک صف آرایی کند و او ممکن است با فشار کامل زمین لیدز سرخ شود. او در صورت شکستن لیدز بیش از حد قادر به یک خطای بدبینانه است و من گمان می کنم که او ممکن است یک روز بعد از ظهر را در غرب یورکشایر سپری کند.

همان بازی چندگانه: BTTS ، یک گل در هر دو نیمه ، شوت 1+ پاتریک بامفورد و شوت های 2++ ریاض محرز @ [2.69]

من فکر می کنم همه ما انتظار یک بازی سرگرم کننده را داریم ، با توجه به رویکرد هجومی هر دو طرف ، احتمالاً BTTS و یک گل در هر دو نیمه. پاتریک بامفورد در این فصل تاکنون از لذت خود لذت می برد، موقعیت ها و گلزنی در هر بازی ، و Mahrez عاشق یک پاپ از راه دور است ، بنابراین برای افزایش قیمت من به او اضافه کردم تا 2+ عکس در بازی داشته باشد.

additons پاییز graphic.png

لاکا خوب بیاید

آرسنال و شفیلد یونایتد
یکشنبه ، ساعت 14:00

گلزن: الكساندر لاكازت برای اولین بار در 7/2 گل می زند

تهدید اصلی حمله آرسنال ، پیر امریک اوبامیانگ ، در دو بازی اخیر خود بسیار ساکت نگه داشته شد و این الکساندر لاکازت بود که مسئولیت آرسنال را در این دوره بر عهده گرفت. فرانسوی نت گل زده است سه بار تا کنون از شانس برابر با 2.4 xG (6 شات). برای قرار دادن این موضوع در این مرحله ابتدایی فصل ، Aubameyang چهار شوت معادل 0.27 xG گرفته است. در واقع ، لاکا در موقعیت های گلزنی بهتری نسبت به همتای خود قرار می گیرد و قیمت بالاتری برای گشودن امتیاز در این بازی دارد.

READ  نکات وستهام و برنتفورد

کارت: George Baldock برای رزرو در @ 5/2

در آنچه انتظار می رود با یک هدف کم درگیر باشد ، می توانیم چند خطای خلاف بین دو تیم را که در سیستم های مشابه بازی می کنند ، مشاهده کنیم. با نگاهی به مسابقات احتمالی ، فکر می کنم جورج بالدوک می تواند وظیفه سختی را در سمت راست تیغه ها داشته باشد. پیشنهاد بوكایو ​​ساكا و همپوشانی كایران تیرنی می تواند برای بلدوك دردسر ساز شود ، كه تاكنون در این فصل 2.3 خطا و اشتباه را قبول كرده است.

همان بازی چندگانه: زیر 2.5 گل و عکس های Alexandre Lacazette 2+ به سمت هدف @ 4.92

من فکر نمی کنم این یک بازی بیش از حد هیجان انگیز از نظر گل باشد ، همانطور که در این هفته در مورد فوتبال صحبت کردم … فقط Bettor ، بنابراین جذابیت کمتر از 2.5 گل. آرسنال خیلی شوت نمی زند ، اما لاکازت در این فصل شش شوت زده و هدف را پنج بار بزنید (1.99 / میانگین مسابقه). به نظر می رسد او در حال حاضر نقطه کانونی آنها باشد ، بنابراین خوشحالم که فرصتی برای او ایجاد کردم تا 2+ شلیک به سمت دروازه داشته باشد.

فرناندس تا جای خود را بگذارد

منچستر یونایتد و تاتنهام
یکشنبه ، ساعت 16:30

گلزن: برونو فرناندس برای گلزنی در هر زمان @ 8/15 @

به زبان ساده ، منچستر یونایتد از زمان شروع لیگ ضعیف بوده است. آخر هفته گذشته برابر برایتون یک پنالتی به آنها اهدا شد که توسط برونو فرناندس به درستی اعلام شد. او یکی از تنها بازیکنان یونایتد است که با سرسختی بازی می کند که بعد از شکست دیدیم و اگر اتفاقی برای یونایتد بیفتد ، احتمالاً از طریق او اتفاق خواهد افتاد. اینکه او پنالتی می زند یک امتیاز مثبت محسوب می شود ، زیرا در راشفورد ، مارسیال و گرین وود که در این خط دفاعی اسپرز شرکت می کنند ، احتمال پنالتی زیاد است. به نظر می رسد قیمت او برای گلزنی ، مانند هری کین (5/8).

READ  پنج هدف کارت وحشی برای Gameweek 3

کارت: Pier-Emile Hojbjerg برای رزرو در 5/12 @

با توجه به برنامه خشن و خشن اسپرز ، با یک انباشت دیوانه وار ، انتظار دارم یونایتد در این بازی متجاوز باشد. این بدان معناست که افرادی مانند فرناندس و پوگبا نمایش را اجرا خواهند کرد و از پشت خط هافبک دفاعی اسپرز پاس عبور می دهند یا از کنار آنها عبور می کنند. Hojbjerg در این فصل فقط یک بار کارت را دریافت کرده است ، اما در مقابل 2/9 خطا و اشتباه انجام داده است. او می تواند خود را در این کتاب پیدا کند و قیمت آن آبدار به نظر می رسد.

همان بازی چندگانه: BTTS ، بیش از 2.5 گل ، هری کین 1+ شلیک به هدف و برونو فرناندس 1+ شلیک به هدف @ [3.45]

با توجه به آنچه در این فصل از نظر دفاعی از منچستریونایتد دیده ایم ، فکر می کنم می توانیم در اولدترافورد چند گل بزنیم. تیم Spurs توانایی حملات خود را در اواخر زمان نشان داده است ، اما خستگی می تواند عاملی باشد و به این معنی است که آنها در عقب نیز آسیب پذیر به نظر می رسند. پسری برای اسپرز وجود ندارد ، بنابراین کین خطر اصلی آنها خواهد بود، و او باید دیوید دخیا را آزمایش کند ، و فرناندس عاشق یک پاپ از راه دور و همچنین قرار گرفتن در موقعیت های خطرناک گلزنی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *