بهترین شرط های گلزنی و گلزنی برای لیگ برتر GW12


استرلینگ می تواند به خشکسالی دربی منچستر پایان دهد

منچستریونایتد و من سیتی
شنبه ، ساعت 17:30

گلزن: رحیم استرلینگ برای گلزنی در هر زمان @ 10/10

باور اینکه رحیم استرلینگ در دربی منچستر هنوز موفق به گلزنی نشده است ، سخت است که این موفقیت در موفقیت منچسترسیتی در فصول اخیر بسیار موثر باشد. استرلینگ برای سومین مسابقه متوالی در 2019/20 از امتیاز 15 گل پیشی گرفت و فرم برجسته او پس از ثبت یک مسابقه باورنکردنی 0.7 xG / mesg شاید شایسته تحسین بیشتر باشد. با این حال ، او در این فصل در لیگ برتر فقط سه گل به ثمر رسانده است ، اما دلیلی وجود دارد که باور کنیم استرلینگ در آستانه رسیدن به چرخ دنده است. این بازیکن انگلیسی در هفته های اخیر چندین پاس گل داده است و او در بازی برابر فولام موفق به گلزنی شد و در پایان یک گل آلفونس آئولا درمانده را به ثمر رساند. استرلینگ همچنین در اواسط هفته توپ را در پشت تور دروازه مارسی قرار داد و با خنده ادعا کرد که این کار از او بوده است و گرچه این تلاش انجام نشد ، اما غرایز گلزنی او ظاهراً دست نخورده است. علاوه بر این ، سیتی در 5 بازی اخیر خود به طور متوسط ​​2.6 xGF در هر بازی داشته است و با سوالاتی در مورد دفاع یونایتد ، استرلینگ می تواند خشکسالی دربی خود را پایان دهد.

کارت شده: Edinson Cavani برای رزرو @ 11/2

ادینسون کاوانی مدت زیادی در منچستر نبوده و قبلاً نیز رزرو دریافت کرده است ، اما بدون شک Ole Gunnar Solskjaer در صورتی که بتواند قهرمانانی مشابه با بندهای خود در St. . او در دربی منچستر به دنبال سومین گل خود در لیگ برتر خواهد بود ، گرچه خصومت بین دو طرف می تواند او را بهتر کند و از دیدن احتیاط کاوانی تعجب نکنید. این مهاجم در زمان حضور خود در فرانسه با رزرو بیگانه نبود و فقط چند هفته پیش برای انجام یک بازی بین المللی با اروگوئه به دلیل یک چالش در برابر ریچارلیسون اورتون که برای برزیل بازی می کرد ، از زمین اخراج شد. با قیمت ها ، او یک انتخاب جالب به نظر می رسد.

READ  توپچی ها در این شلیک 15/1 دوباره اشتباه می کنند

همان بازی چندگانه: پیروزی من سیتی ، رحیم استرلینگ در هر زمان و بیش از 1.5 گل در 3.38

بازگشت دیرهنگام منچستر یونایتد در لایپزیگ سه شنبه شب بی نتیجه بود ، زیرا خسارت اساسی که قبلاً وارد شده بود (xG: RBL 1.7 – 2.2 MUN). شیاطین سرخ همچنان شروع کننده کندی هستند و 73٪ از کل xGF خود را پس از پایان این دوره ثبت می کنند و در مقابل مخالفان نخبه مانند منچسترسیتی از این ضعف بی رحمانه استفاده می شود. شاگردان پپ گواردیولا به شکست ناامیدکننده تاتنهام خود پاسخ خوبی داده اند و ارقام اساسی آنها (2.6 xGF ، 0.3 xGA) در پنج بازی که نشان می دهد شهر فتح کننده فصول گذشته ممکن است به زودی برگردد. آنها می توانند در این بازی پیروز شوند ، بدبختی یونایتد را بیشتر کنند و استرلینگ می تواند از دفاع آسیب پذیر میزبان استفاده کند.

additons پاییز graphic.png

Giroud تا در پارک گودیسون بدرخشد

اورتون و چلسی
شنبه ، ساعت 17:30

گلزن: اولیویه ژیرود در هر زمان و در ساعت 10/10 @ گلزنی می کند

اولیویه ژیرود در هفته های اخیر عناوین خبری را ترک نکرده و به طرز چشمگیری او را مجبور به شروع رقابت در چلسی کرده است. به طرز باورنکردنی ، او هر چهار گل آبی ها را در لیگ قهرمانان به ثمر رساند ، و او شخصاً همان مقدار xG را به طور کامل برای تیم سویا جمع کرد (xG: SEV 1.5 – 1.5 Giroud). سپس لیدز از استمفوردبریج دیدار کرد و ژیرود دروازه را باز کرد ، بازیکن فرانسوی با یک بازی عالی توپ را به گل تبدیل کرد تا چلسی پیش بیفتد. و با انتخاب فرانک لمپارد برای تامی آبراهام در اواسط هفته ، ژیرود به نظر می رسد که در پارک گودیسون شروع می کند. او 0.8 xG / میانگین برابر با این کمپین ثبت کرده است ، و در کنار لمپارد با استعداد خلاق ،به نظر می رسد طلسم خوب او در مقابل دروازه همچنان که سوار بر تاج آن موج است ، ادامه یابد.

کارتینگ: عبدالله Doucouré برای رزرو در 5/12 @

نکته جالب توجه این است که اورتون در پنج بازی اخیر خود به طور متوسط ​​2.1 xGA در هر بازی دریافت کرده است و آنها معمولاً خود را تحت فشار قرار می دهند که ناگزیر منجر به گل می شود. چلسی علی رغم اینکه میهمان است ، باید در اینجا ابتکار عمل را بدست آورد و با خجالت ثروتمندی که دارد ، عبدالله دوکوره ممکن است در قلب خط میانی اورتون مبارزه کند. او در حال حاضر در این فصل سه زرد دریافت کرده و 9 خطا انجام داده و دریافت اخطار دیگری در کنار او منطقی به نظر می رسد.

READ  کین می تواند به اسپرز برای قهرمانی در این فصل کمک کند

همان بازی چندگانه: پیروزی چلسی ، BTTS و بن چیلول برای داشتن 1 عکس یا بیشتر در هدف @ 7.27

اورتون نتوانسته است به پیروزی غیرقابل قبول خود در برابر فولام برسد و 3.4 xG را مقابل لیدز قبول کند ، در حالی که آخر هفته گذشته نتوانسته در مقابل برنلی به برتری برسد (xG: BUR 0.9 – 2.1 EVE). برعکس ، چلسی در شکلی باشکوه است و تعداد اصلی آنها نشان می دهد که آنها باید در گودیسون پارک بسیار قدرتمند باشند (1.9 xGF ، 0.9 xGA pg). با این حال ، اگر Dominic Calvert-Lewin در میان صفوف اورتون باشد ، احمقانه خواهد بود که امیدهای تافی ها برای یافتن دروازه را ناچیز جلوه دهیم ، و همچنین ارزش دارد با بن چیلول همراه شود تا یک ضربه به سمت دروازه بزند. به راحتی می توان فهمید که چرا لمپارد یک تحسین کننده طولانی مدت چیلول بود ، با این بازیکن انگلیسی که تهدید به سمت چپ در کنار توانایی های دفاعی او بود. او در این مبارزات از هشت حضور شش شوت داشته است و بنابراین انتخاب دلپذیری را با قیمت مناسب رقم می زند.

سادیو مانه برای پایان دادن به اجرای بی ثمر

فولام و لیورپول
یکشنبه ، ساعت 16:30

گلزن: سادیو مانه در هر زمان و در ساعت 5/4 به گل برسد

سادیو مانه (18 گل از 14.5 xG) فصل گذشته برای قرمزها بسیار جالب بود و در حالی که او این رقابت را به خوبی شروع کرد ، فرم او از آن زمان فرو رفته است. سنگالی در این مدت فقط چهار گل دارد که آخرین گل دربی مرسی ساید را به ثمر رسانده است ، اگرچه او تلاش خود را برایتون انجام داد. صرف نظر از دویدن بی ثمر او ، تعداد او هنوز قابل احترام است (0.5 G x / میانگین مسابقه) ، و او در آخر هفته این فرصت عالی را پیدا کرده تا دروازه حریف را پیدا کند ، در برابر فولام مبارز که دومین گل (21) گل در لیگ دسته اول را دریافت کرده است.

READ  یک گودیسون در شرط بندی 13/1 آخر هفته عنوان خبری را به تصویر کشید

کارتینگ: الکساندر میتروویچ برای رزرو در 16/5 @

منصفانه است که بگوییم الکساندر میتروویچ از پنج سال پیش که وارد سواحل انگلیس شده است شهرت آتشین پیدا کرده است. از آن زمان ، او در تلاش برای حفظ نظم و انضباط است ، و اغلب به عمد یک آرنج عقب را ترک می کند ، هنگامی که توپ را به چالش می کشد و در نتیجه چندین تعلیق دریافت می کند. او در این دوره از مسابقات در دو نوبت یک رزرو دریافت کرده است و از پنج فصل بین حضور در فولام و نیوکاسل به 27 بازیکن زرد خیره کننده رسیده است و لیورپول از این امر محتاط خواهد بود.

با احتمال تسلط قهرمانان ، میتروویچ می تواند ناامید شود و بدون شک داور شماره خود را مشخص خواهد کرد.

چند بازی مشابه: پیروزی لیورپول ، مانه در هر زمان ، بیش از 2.5 گل در 2.43 گل

اعتبار لیورپول برای پیروزی در این بازی به سختی نیاز به تبلیغ دارد ، اما اگر کسی نیاز به یادآوری داشته باشد ، در واقع با توجه به اهداف پیش بینی شده ، با قوی ترین حمله این فصل به رخ می کشد. شاگردان یورگن کلوپ به طور متوسط ​​2.3 xGF در هر بازی دارند و با توجه به مشکلات فولام در خط دفاعی (1.9 xGA pg) این بازی باید برای بازدیدکنندگان مستقیم باشد و آنها می توانند با یک عملکرد عالی به راحتی برنده این مسابقه شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *