بهترین شرط های گلزنی و گلزنی برای لیگ برتر GW11


دوباره برونو برگرد

وستهام و منچستر یونایتد
شنبه ، ساعت 17:30

گلزن: برونو فرناندس برای گلزنی در هر زمان @ 13/8
معمولاً اگر منچستر یونایتد در حمله کار خوبی انجام دهد ، این امر از طریق برونو فرناندس اتفاق می افتد. هافبک پرتغالی در این مدت هفت بار موفق به گلزنی شده است به طور متوسط ​​0.64 xG / میانگین مسابقه، بنابراین او به طور مداوم موقعیت هایی پیدا می کند ، بیشتر آنها از روی نقطه پنالتی به دست می آیند. قیمت 13/8 او برای گلزنی در هر زمان به نظر من خیلی بزرگ است با توجه به اینکه یکی از تهدیدهای اصلی گل یونایتد است.

کارتینگ: فرد برای رزرو در 7/2 @
در اواسط هفته کاملاً مستند شده بود که فرد خوش شانس بود تا زمانی که مقابل PSG بازی می کرد در زمین بماند و این کارت قرمز به این معنی است که او هفته آینده از بازی ساخت یا شکست یونایتد در RB لایپزیگ خارج شده است ، بنابراین من او را بازی می کنم در اینجا و Solskjaer هافبک دیگری را به جای خود چرخاند. فرد دارد در این فصل سه بار زرد دیده شده است ، و 0.48 بار در هر مسابقه متوسط ​​رزرو شده است، بنابراین قیمت موجود برای او در 7/2 خیلی زیاد به نظر می رسد.

همان بازی چندگانه: منچستر یونایتد یا تساوی ، BTTS ، بیش از 2.5 گل و برونو فرناندس 1+ شلیک به هدف @ 3.3512/5
به احترام آنچه که وستهام در این فصل انجام داده است ، قصد دارم یونایتد را بردارم تا از شکست در مقابل پیروزی در این بازی جلوگیری کنم. چکش ها در برابر برخی از نخبگان لیگ موفقیت زیادی کسب کرده اند و تیمی هجومی و توانمند هستند BTTS و بیش از 2.5 گل دو شرط بندی است که من دوست دارم با توجه به آنچه اواخر از یونایتد دیده ایم. برای اینکه قیمت را کمی بیشتر افزایش دهم ، برونو فرناندس را برای ثبت شلیک به هدف اضافه کردم. او متوسط ​​است 1.64 شلیک به هدف در هر مسابقه متوسط این فصل

READ  انتظار اهداف را در ساحل جنوبی داشته باشید

اگر شروع کند بازی را Giroud کنید

چلسی و لیدز
شنبه ، ساعت 20:00

گلزن: اولیویه ژیرود در هر زمان و در 10/10 یازدهم به گل برسد
واقعاً جالب خواهد بود که ببینیم فرانک لمپارد در آخر هفته آخر با وضعیت چشمگیرش چه می کند ، اولیویه ژیرود ادعای خود را برای شروع با عملکرد چهار گل در لیگ قهرمانان که شامل پایان های عالی بود. وقتی او را فراخوانده اند ، مرد فرانسوی بسیار چشمگیر به نظر می رسد ، و اگر او را تکان دهند ، شانس او ​​برای گلزنی دوباره را دوست دارم.

کارت شده: Liam Cooper برای رزرو در @ 7/2
کاپیتان لیدز در سه بازی اخیر لیگ برتر مقابل کریستال پالاس ، آرسنال و اورتون زرد دیده است ، با میانگین فصل 0.43 زرد در هر مسابقه متوسط. این بازی می تواند در مقطعی کشیده شود ، در این صورت می توان او را به خطای بدخواهانه فراخواند.

همان بازی چندگانه: چلسی یا تساوی ، گلهای کمتر از 3.5 و تیمو ورنر 1+ شلیک به هدف 2.43
باز هم ، مثل بازی وستهام و منچستریونایتد ، فکر می کنم لیدز در اینجا لیاقت احترام را دارد ، بنابراین من این کار را خواهم کرد چلسی یا تساوی را به جای پیروزی مستقیم در خانه اضافه کنید فقط برای امنیت بیشتر با توجه به دفاع محکمی که چلسی اکنون از آن برخوردار است ، فکر نمی کنم در یک بازی پر گل حضور داشته باشیم. و برای اینکه قیمت به 4/6 نزدیکتر شود ، من در تیمو ورنر پرتاب کردم تا ضربه ای به سمت دروازه بخورد. این بازیکن آلمانی در این فصل به طور متوسط ​​1.08 شوت به سمت هدف در هر مسابقه متوسط ​​دارد.

READ  نکات Aston Villa v Burnley

additons پاییزی graphic.png

کین در NLD دیگری حرفی برای گفتن دارد

تاتنهام و آرسنال
یکشنبه ، ساعت 16:30

گلزن: هری کین در هر زمان و در 10/10 ساعت به گل می رسد
ژوزه مورینیو در این هفته دلپذیر بوده است و در مورد تناسب اندام هری کین با رسانه ها – و طرفداران آرسنال بازی کرده است. او این طلسم است ، و دربی در شمال لندن را دوست دارد ، بنابراین من انتظار دارم که او اینجا شروع کند ، که برای اسپرز بسیار بزرگ است. هری کین در این فصل به طور متوسط ​​0.66 xG / میانگین مسابقه داشته است، 0.44 نسبت به فصل گذشته افزایش یافته است ، بنابراین پایان دوره های بیشتر و بهتر این دوره است. رکورد او در برابر آرسنال خود گویای این مسئله است ، بنابراین دیدن شانس او ​​در برابر عدم نتیجه گیری در اینجا برای رد کردن خیلی خوب است.

کارت شده: Pier-Emile Hojbjerg برای رزرو در @ 13/5
مجری خط میانی تاتنهام هنگام بازی معمولاً مانند کارت زرد راهپیمایی به نظر می رسد ، اما در 10 بازی خود در این فصل فقط یک بار از بازی اخراج شده است. شاید خوشبخت بوده که هر چند زردهای بیشتری را ندیده است ، قبول 1.77 خطا در هر مسابقه متوسط، و خطاهای او معمولاً بدبینانه است. او می تواند در بعضی مواقع کمی داغ باشد ، که می تواند در این مسابقه معمولاً دربی داربی به ثمر بنشیند. در چهار دیدار گذشته این تیم ها در لیگ 8 ، 8 ، 5 و 7 کارت زرد دیده شده است.

READ  نونو برای بدست آوردن شغل و پایان یافتن جستجوی اسپرز پشتیبانی کرد

همان بازی چندگانه: تاتنهام یا مساوی ، گلهای کمتر از 3.5 و هری کین 1+ شلیک به هدف @ 2.1211/10
من در این بازی تاتنهام را دوست دارم ، اما با توجه به رویکرد منفی که احتمالاً آرسنال در تلاش برای محکم نگه داشتن این وضعیت و بازی در ضد حمله است ، تعجب نخواهم کرد که این پایان را با تساوی ببینم ، بنابراین تاتنهام یا تساوی به سبد خرید اضافه می شود. به احتمال زیاد در جلو گلها شاهد آتش بازی نخواهیم بود ، بنابراین زیر 3/5 گل اضافه می شود و کین هم یک شوت به سمت دروازه می زند. این بازیکن انگلیسی در هر مسابقه میانگین 1.49 شلیک به هدف داشته است ، بنابراین باید Bernd Leno را آزمایش کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *