بهترین شرط های گلزنی و گلزنی برای لیگ برتر GW1


میتروویچ تا جای خود را بگذارد

فولام و آرسنال
شنبه ، ساعت 12:30

گلزن: الكساندر میتروویچ برای گلزنی در هر زمان @ 2/5
همانطور که در ستون امتیاز صحیح من، انتظار ندارم آرسنال در اینجا پیروز شود ، پیش بینی تساوی 1-1. Cottagers باید یک محوطه عمیق بازی کند ، اما میتروویچ یک مشت مطلق است و مطمئنا خط حمله آرسنال را آزمایش خواهد کرد. او در مسابقات قهرمانی به طور متوسط ​​0.59 xG / میانگین مسابقه داشت و تیم فولام به عنوان پسر انتخاب شد ، بنابراین اگر چند موقعیت ایجاد کنند ، احتمالاً به دست صرب بزرگ می افتند.

کارت: Granit Xhaka برای رزرو در 2/1
خبری نیست که یاد بگیریم ژاکا می تواند کمی داغ باشد و “کارت زرد پیاده روی” باشد ، و در حالی که او کمی به سمت پایان مبارزات انتخاباتی آرام شد ، من شانس او ​​را برای دیدن کارت در اینجا دوست دارم. در صورت شروع ، او به دنبال این خواهد بود که با استفاده از “یک تکل بزرگ معتبر” ، که معمولاً اوضاع را به هم می زند ، ضربه خود را در بازی بگذارد. او فصل گذشته 1.9 خطا در هر مسابقه متوسط ​​انجام داد و اگر این بازی مطابق انتظار من پیش رود ، با ناامید شدن آرسنال ، این شانس ما را نیز افزایش می دهد.

همان بازی چندگانه: زیر 3.5 گل ، BTTS و Knockaert 1+ شلیک به هدف @ [8.38]
انتظار بازی با امتیاز بالا را ندارید اما دوست دارید هر دو تیم گل بزنند. آنتونی ناكائرت در فصل گذشته به طور متوسط ​​0.88 شلیك به هدف در هر مسابقه متوسط ​​داشت و او عاشق یك پاپ دوربرد است ، بنابراین اگر شروع كند ، من شانس او ​​را برای آزمایش GK آرسنال دوست دارم.

تمام جاده ها به Ings اشاره می کنند

کریستال پالاس و ساوتهمپتون
شنبه ، ساعت 15:00

گلزن: دنی اینگ به ثمر رساند @ 3/1
دنی اینگ در 19/20 یک کار پر شور و هیجان داشت و من انتظار دارم او را از همان جایی که ترک کرده انتخاب کند. بازیکن بین المللی انگلیس به طور متوسط ​​0.53 G x / میانگین مسابقه داشت و در تمام مدت مبارزات کاملاً حساس بود. اگر ساوتهمپتون همان راهی را که فصل گذشته به پایان رسانده ادامه دهد ، انتظار داشته باشید فرصت های زیادی برای اینگس ایجاد کند تا از مرز خارج شود.

danny-ings-southampton-1280.jpg

کارت: کایل واکر-پیترز در تاریخ 3/1 رزرو می شود
واکر-پیترز پس از پیوستن به صورت قرضی در ساوتهمپتون در ژانویه بسیار تحت تأثیر قرار گرفت و احتمالاً این کار را ادامه خواهد داد ، اما کار خود را در سمت چپ کاخ قطع خواهد کرد. ویلفرد زاها تهدید آشکار است ، اما ابرکی ایزه تمایل به چپ رفتن دارد و این منطقی است ، به او اجازه می دهد تا با بهترین بازیکن قصر ارتباط برقرار کند. 3/1 قیمت خوبی دارد.

همان بازی چندگانه: ساوتهمپتون یا تساوی ، کریستال پالاس زیر 1.5 گل و جیمز وارد-پروس 1+ شلیک به هدف @ [2.59]
من انتظار دارم که Saints حداقل از شکست مقابل یک کریستال پالاس کم سن و سال که به ندرت دو بار در یک بازی دروازه می کند ، جلوگیری کند. به جیمز وارد-پروس مجوز داده شد كه بعد از وقفه بیشتر جلو برود و ضربه ایستگاهی هم می زند. من دوست دارم در این مسابقه شوت او را به سمت دروازه بگیرد.

READ  پیروزی ویلا در تاتنهام

بابی از آنفیلد خارج شد

لیورپول و لیدز
شنبه ، ساعت 17:30

گلزن: روبرتو فیرمینو برای گلزنی در هر زمان @ 5/7
یکی از عجیب ترین چیزهای پیروزی لیورپول در مورد قهرمانی این واقعیت بود که روبرتو فیرمینو تا آخرین بازی خانگی در آنفیلد گل نخورد. او یک فصل کم عملکرد را پشت سر گذاشت و 9 بار از موقعیت های برابر با 16.3 xG به گل رسید – نشان می داد در موقعیت های خوب گلزنی قرار می گیرد. او در حمله سرخ ها بسیار مهم است و با توجه به مسابقه xG / avg (0.49) در فصل گذشته بسیار شبیه بازی Mane (0.47) گران قیمت به نظر می رسد.

کارت: کالوین فیلیپس برای رزرو در 11/5 @
این یک “پیش فصل” خوب برای کالوین فیلیپس بود ، که هفته گذشته پس از یک بازی عالی در مسابقات قهرمانی ، اولین بازی ملی خود را در انگلیس به دست آورد. این یک گام بالاتر است و سرعت بازیکنان لیورپول می تواند او را فریب دهد. او فصل گذشته 9 بار از بازی اخراج شد و به طور متوسط ​​1.53 خطا در هر مسابقه متوسط ​​داشت. او به نظر می رسد یک بازی کاملاً خوب برای یک کارت است.

همان بازی چندگانه: پیروزی لیورپول ، گلهای کمتر از 3.5 و ترنت الکساندر-آرنولد 1+ به سمت دروازه شوت کرد
انتظار می رود لیورپول برنده شود ، اما من فکر نمی کنم که آنها برنده برجسته باشند ، و لیدز شایسته احترام است. ترنت الكساندر-آرنولد یكی از اصلی ترین تهدیدهای هجومی لیورپول است و علاوه بر این كه وظایف ضربه آزاد را نیز به عهده می گیرد ، عاشق یك پاپ از راه دور است. او برای شوت به هدف خوب به نظر می رسد.

فردریک برای مبارزه در مقابل سن ماکسیمین

وستهام و نیوکاسل
شنبه ، ساعت 20:00

گلزن: مایکل آنتونیو در هر زمان و هر ساعت 5/8 گلزنی می کند
وستهام ممکن است بیرون از زمین دچار آشفتگی شود ، اما در این فصل ، آنها فصل گذشته را با درخشش تمام کردند و با توجه به بازگشت همان بازیکنان ، دلیلی برای ادامه ندادن آن نمی بینم. قهرمان آنها فصل گذشته مایکل آنتونیو بود و پس از استراحت ، هنگام بازی به عنوان شماره 9 ، او به طور متوسط ​​0.83 مسابقه بدون قلم xG / avg بود. قیمت خالص او بسیار زیاد به نظر می رسد.

کارت: Ryan Fredericks برای رزرو در 1/2 @
تفکر مشابه شرط واکر-پیترز که در بازی Palace vs Saints قرار داده شده است. رایان فردریکس ، اگر شروع کند ، احتمالاً در مقابل آلن سن ماکسیمین حیله گر و حریف خواهد بود. فردریک فصل گذشته هشت بار از بازی اخراج شد و من می توانم او را در تلاش برای مهار سنت ماکسیمین ببینم.

همان بازی چندگانه: وستهام یا قرعه کشی ، BTTS و آنتونیو برای گلزنی @ [4.4]
من دوست دارم وستهام از بازی چیزی بگیرد ، اما فکر می کنم شاهد ضربه نیوکاسل به تور دروازه باشیم. آنتونیو یک بازیکن سخت برای متوقف کردن است ، و قادر به به ثمر رساندن انواع مختلف گل است ، بنابراین من می توانم او را در حال شکستن ببینم.

additons پاییز graphic.png

وردی برای دفاع از چکمه طلایی شروع می کند

وست بروم و لستر
یکشنبه ، ساعت 14:00

گلزن: جیمی واردی اولین گل را در 7/2 به ثمر رساند
بله این یک انتخاب کاملاً واضح است. وردی ، بهترین گلزن فصل گذشته ، باید در آستانه مبارزات جدید آرام باشد و او همچنان منبع اصلی گلزنی لستر باشد. او در فصل گذشته به طور متوسط ​​0.56 xG / میانگین مسابقه داشت و این تیم وست بروم از نظر دفاعی در چمپیونشیپ فاصله داشت. وردی لبهایش را خواهد لیسید.

READ  بهترین شرط های گلزنی و گلزنی برای لیگ برتر GW6

JamieVardyTongue1280.jpg

کارت: Jake Livermore برای رزرو در @ 13/5
هافبک رزمی پس از کمک به باگی ها برای صعود دوباره به لیگ برتر بازگشت و اگر شروع به کار کند ، دوست دارم که یک رزرو را انتخاب کند. او نوعی از بین بردن بازیکن است که به راحتی می تواند کارت بگیرد و در فصل گذشته در راه رسیدن به 10 زرد 2 مرتکب خطا در هر مسابقه متوسط ​​شد.

همان بازی چندگانه: لستر یا تساوی ، لستر 15+ ضربه کامل و جیمز مددیسون 1+ شلیک به هدف @ [4.49]
لستر حداقل یک امتیاز در هاوثورن به دست می آورد و آنها می توانند شوت ها را در صورت خلق و خوی مسلط به دست آورند ، در بازی دوم فصل گذشته 25 گل در تاتنهام و در دیدار نهایی 14 گل مقابل منچستر یونایتد بگیرند. اگر مدیسون به ترکیب خود برگردد ، چند شوت از راه دور خواهد زد و در فصل گذشته میانگین 0.61 شلیک به هدف در هر مسابقه داشت.

اورتون جلو دو تا تاثیر بگذارد

تاتنهام – اورتون
یکشنبه ، ساعت 16:30

گلزن: دومنیک کالورت-لوین برای گلزنی در هر زمان @ 21/10
در میان تمام بازیکنانی که در این مسابقه به میدان می روند ، فصل گذشته این دومینیک کالورت-لوین بود که با 0.54 بهترین مسابقه xG / avg را به ثبت رساند. او بلافاصله پس از روی کار آمدن کارلو آنچلوتی از بهبود روند اساسی تیم بهره مند شد و تافی ها تا پایان وقت بازی ها به طور متوسط ​​2 xGF در هر بازی بودند. اگر فصل را همینطور شروع کنند ، Calvert-Lewin به نظر می رسد قیمت بالایی داشته باشد.

کارت: Richarlison برای رزرو در 7/2 @
در حالی که وی یک بازیکن تهاجمی بسیار عالی است ، ریچارلیسون یک مهاجم دست و پا چلفتی است که کارت عادلانه خود را بدست می آورد. فصل گذشته او به طور متوسط ​​1.4 خطا در هر مسابقه میانگین داشت و هشت بار وارد کتاب شد. او وزن خود را به اطراف پرتاب می کند ، و می تواند در این مسابقه گیر بیفتد.

همان بازی چندگانه: اورتون یا قرعه کشی ، BTTS و Lucas Digne 1+ shot @ [4.46]
من شانس اورتون برای جلوگیری از شکست را در اینجا دوست دارم و انتظار یک بازی سرگرم کننده تر از آنچه در اواخر رقابت های 19/20 دیدیم را دارم. لوکاس دیگ در دید شوت می زند ، و سهم خود را از ضربات آزاد می گیرد ، بنابراین من شانس او ​​را برای ثبت شوت دوست دارم.

خیمنز برای هدایت گرگ ها

شفیلد یونایتد و ولوز
دوشنبه ، ساعت 18:00

گلزن: رائول خیمنز اولین گل در 2/9
گرگ ها فصل گذشته بار دیگر عالی بودند و برای دومین دوره متوالی در رده 5 جدول xG Infogol قرار گرفتند و رائول خیمنز مهاجم مکزیکی بدون شک MVP آنها بود. او فصل گذشته 17 بار گلزنی کرد ، با روند 0.51 xG / میانگین و اگر گرگ ها بخواهند در اینجا به نتیجه برسند ، به احتمال زیاد این گلزن اصلی آنها خواهد بود.

READ  هری کین به من سیتی؟ پس از عدم نمایش کین در اسپرز ، انتقال در حال حاضر شانس زیادی دارد

کارت: Enda Stevens برای رزرو در @ 12/5
آداما ترائوره ​​تقریباً به درد همه مدافعان لیگ برتری می خورد و توانایی آن را دارد كه به راحتی از بین بازیکنان گذشته عبور كند و فصل گذشته 1.31 بار در هر مسابقه متوسط ​​خطا شد – بالاترین تعداد در بین بازیکنان لیگ برتر. بنابراین ، اگر او قرار است بخشی را بازی کند ، احتمالاً تمرکز او در سمت راست حمله گرگ ها ، سمت چپ دفاع تیغه ها خواهد بود. جک اوکانل من را دوست داشت ، اما Enda Stevens می توانست ارزش یک توپ را داشته باشد – او در هر مسابقه میانگین خطای بیشتری نسبت به نیمه وسط خود انجام داد.

همان بازی چندگانه: گرگ ها یا تساوی ، کمتر از 3.5 گل و رائول خیمنز 1+ شلیک به هدف @ [2.2]
من می دانم که شفیلد یونایتد فصل گذشته در این بازی پیروز شد ، اما آنها این کار را در مرگ و در یک بازی بدون موقعیت های خوب انجام دادند. گرگ ها باید پس از یک مسابقه دیوانه وار 19/20 به خوبی استراحت کنند ، و آنها می توانند از شکست در افتتاحیه ، که باز هم کم امتیاز است ، جلوگیری کنند. خیمنز در فصل گذشته به طور متوسط ​​1.19 شوت به سمت دروازه در هر مسابقه متوسط ​​داشته است.

کای پسر است

برایتون و چلسی
دوشنبه ، ساعت 20:15

گلزن: کای هاورتز در هر زمان و در 8/15 @ به گل برسد
یکی از خریدهای مطرح آلمان در چلسی در این تابستان. هاورتز فصل گذشته برای بایر لورکوزن بسیار پر شور بود و دیدن نحوه استقرار وی توسط فرانک لمپارد جالب خواهد بود. او فصل گذشته عمدتا به عنوان 10 بازی می کرد ، اما چند بازی را به عنوان 9 بازی شروع کرد ، به طور میانگین 0.35 xG / میانگین مسابقه. اگر یک شروع به او داده شود ، من فکر می کنم این قیمت خیلی خوب است که برای یک بازیکن با چشم به گل کاهش پیدا کند.

کارت: Yves Bissouma برای رزرو در 16/5 @
او فصل گذشته دقایقی محدود بازی کرد ، اما وقتی بازی کرد ، ایو بیسوما خطاها را مرتکب شد. در حالی که او فقط چهار بار از بازی اخراج شد ، هافبک مالی در هر مسابقه میانگین 2.16 خطا انجام داد. به نظر من اگر او از همان ابتدا سرش را بزند این قیمت خیلی بزرگ به نظر می رسد.

همان بازی چندگانه: چلسی یا تساوی ، BTTS و تیمو ورنر 2+ عکس به سمت هدف @ [3.83]
انتظار نمی رود این نگاه جدید تیم چلسی در آمکس از دست بدهد ، اما من نمی خواهم برایتون را با حمایت از آبی ها برای پیروزی دست کم بگیرم. من انتظار دارم هر دو تیم با توجه به اینکه چلسی مسائل دفاعی خود را مرتب نکرده اند ، گلزنی کنند ، در حالی که ورنر ، در یک تیم مهاجم به همان اندازه چشمگیر ، به طور متوسط ​​2.18 شوت به سمت دروازه در هر مسابقه متوسط ​​داشت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Infogol ، مراجعه کنید infogol.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *