بهترین شرط های گلزنی و بلاگ برای لیگ برتر GW10


سادیو مانه برای بازگشت به عقب در Amex

برایتون و لیورپول
شنبه ، ساعت 12:30

گلزن: سادیو مانه در هر زمان و در 10/10 یازدهم به گل برسد
سادیو مانه (18 گل از 14.5 xG) فصل گذشته نقش مهمی در تأمین اولین قهرمانی لیورپول در لیگ برتر به مدت 30 سال داشت و در حالی که محمد صلاح (19 گل از 20.5 xG) نیز برجسته بود ، منصفانه است که بگوییم مانه در مقابل دروازه کارآمدتر بود. با این حال ، در حالی که ملی پوش سنگال فصل جدید را به روشی تاول زده آغاز کرد ، اهداف از آن زمان کندتر شده است. مانه اکنون در چهار بازی لیگ موفق به گلزنی نشده است ، اما پس از ضبط 0.6 xG / میانگین مسابقه در این مدت ، به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که او به زودی به روند بی ثمر غیرعادی خود پایان خواهد داد. صلاح پس از مثبت بودن آزمایش COVID-19 به تیم اول برگشت ، بنابراین مانه باید تیزبین این جفت باشد و بتواند دروازه شبکه را در ساحل جنوبی پیدا کند.

کارتد: Bissouma برای رزرو در 5/12 @
لیورپول باید در اینجا بر مالکیت توپ مسلط شود ، و دست انداز خود را به برایتون بیندازد و به احتمال زیاد میزبان اگر بخواهد موج فشار قهرمان را دفع کند ، باید شکل قوی خود را حفظ کند. ایو بیسوما قصد دارد از 4 نفری برایتون برای دفاع در پست هافبک محافظت کند ، اما او در این مدت سه زرد را انتخاب کرده و 18 خطا کرده است. دریافت احتیاط در کنار او منطقی به نظر می رسد.

همان بازی چندگانه: پیروزی لیورپول ، Sadio Mané در هر زمان و کمتر از 3.5 گل @ 5.13
برایتون برای اولین بار در لیگ برتر از نوامبر 2019 در اینجا به دنبال پیروزی های متوالی است ، اگرچه استقبال از لیورپول کار ساده ای نیست. بدون توجه به این ، مرغ های دریایی نشان داده اند که آنها در حمله (1.5 xGF pg) توانایی بالاتری دارند ، اگرچه ممکن است بعد از ظهر شنبه با تعلیق جالب و پر انرژی Tariq Lamptey یک بعدی ظاهر شوند. یک هفته اوج و فرود در لیورپول بوده است ، از ایجاد بالاترین xG خود از اکتبر 2018 برابر لستر در روز یکشنبه ، تا ثبت کمترین میزان خود در آنفیلد از زمان شروع رکورد Infogol از سال 2014 در اواسط هفته مقابل آتالانتا (xG: LIV 0.2 – 1.4 ATA). آنها نشان داده اند که در گذشته می توانند از مشکلات عقب نشینی کنند و می توانند این بازی را با ورود سادیو مانه به صفحه امتیاز کنار بگذارند. قرمزها هنوز قوی ترین حمله این بخش را به رخ می کشند (2.5 xGF ص) ، و نتیجه ناامیدکننده آنها در برابر آتالانتا می تواند به این معنی باشد که آنها اکنون قیمت بیشتری در Amex دارند.

READ  پنج گزینه عادی برای Gameweek 4

additons پاییز graphic.png

لیدز برای کنار آمدن با کالورت لوین مبارزه خواهد کرد

اورتون و لیدز
شنبه ، ساعت 17:30

گلزن: دومینیک کالورت لوین برای گلزنی در هر زمان @ 5/9
در حالی که کارلو آنچلوتی هنوز موفق به کسب موفقیت واقعی در اورتون نشده است ، اما نمی توان انکار کرد که ایتالیایی باعث دامن زدن به حرفه دومنیک کالورت لوین شده است. این بازیکن 23 ساله با هدایت آنچلوتی پیشرفت فوق العاده ای می کند و در حال حاضر با 10 گل (6.9 xG) و ثبت 0.8 xG / میانگین بهترین گلزن برتر لیگ برتر است. اگر این به اندازه کافی چشمگیر نبود ، که مشخصاً به این معنی است که انگلیسی به اندازه منچسترسیتی گل زده است. او در جعبه مخالفان زنده می شود و غرایز شکار غیر قانونی مارک تجاری او می تواند در برابر لیدز کشنده باشد ، در این فصل شاگردان مارسلو بیلزا در دفاع تلاش می کنند (1.7 xGA pg). او باید در اینجا چند فرصت برای افزودن به تعداد خود بدست آورد ، اگرچه با توجه به فرم Calvert-Lewin ، او احتمالاً فقط به یك مورد نیاز خواهد داشت.

DCL Shot Map.jpg

کارت شده: آلن در تاریخ 11/4 رزرو می شود
عبدالله دوکوره (3) و آلان (3) هر دو کارت زرد خود را در این فصل از اورتون انتخاب کرده اند که وظیفه آنها ایجاد خط میانی خط تافی است. با این حال ، آلان در واقع 17 خطا انجام داده است ، به میزان قابل توجهی بیشتر از دوکوره (8) و با توجه به اینکه بازیکنان خاص در لیدز ، از جمله رافینیا ، بیش از حد قادر به خطا کردن با سرعت و ترفند هستند ، می توانند او را وارد کتاب کنند.

READ  نکات وستهام مقابل کریستال پالاس

همان بازی چندگانه: لیدز یا قرعه کشی و BTTS @ 2.484/6
پیروزی 3-2 اورتون مقابل فولام روز شنبه خیلی قانع کننده نبود ، فقط در نبرد xG پیروز شد (xG: FUL 1.9 – 2.0 EVE). با این وجود ، پس از سه شکست متوالی ، این روند به نتیجه ضعیف آنها خاتمه داد. تعداد اساسی آنها در آن دوره بدون برد نگران کننده بود (0.70 xGF و 1.8 xGA pg) ، و پس از شروع پر هیجان ، اورتون ضعف نشان داده است ، و آنها به وضوح مخالفان لیدز هستند که می توانند در تمام زمینه های زمین با آنها رقابت کنند. در حالی که باشگاه West Yorkshire س questionsالات دفاعی خاص خود را برای پاسخگویی دارد ، آنها در حمله به طور مداوم تهدیدآمیز به نظر می رسند (1.6 xGF pg). حالت Infogol معتقد است که لیدز برای جلوگیری از شکست ارزش بالایی دارد (54 درصد دو برابر) ، اما فکر کردن میزبان برای گلزنی احمقانه نیست.

ورنر می تواند در Bridge تحویل دهد

چلسی و تاتنهام هاتسپور
یکشنبه ، ساعت 16:30

گلزن: تیمو ورنر برای گلزنی در هر زمان @ 10/10
علی رغم اینکه تیمو ورنر یک قیمت نسبتاً کوتاه برای گلزنی در هر روز یکشنبه است ، کنار رفتن از آلمان برای یافتن دروازه هنوز یک بازی منطقی به نظر می رسد. از زمان باخت چلسی به لیورپول ، آنها به طور متوسط ​​1.9 xGF در هر بازی در لیگ بوده اند و موقعیت های با کیفیتی بالا را مقابل دروازه با سرعتی سرسام آور ایجاد می کنند. ورنر با انتظارات زیادی روی شانه های خود وارد انگلیس شد و در حالی که تاکنون چهار گل از 3.6 xG به ثمر رسانده است ، ظاهراً چیزهای دیگری هم در انتظار است. به نظر می رسد ورود فرانك لمپارد به تامی آبراهام در ترکیب اصلی چلسی بهترین نتیجه را از ورنر به دست آورد، و تقدیر رو به جلو (0.4 xG / میانگین بازی) می تواند از توانایی ابراهیم در بالا نگه داشتن توپ بهره ببرد ، که دیگران را به بازی وارد می کند. تاتنهام باید عمیق بنشیند ، اما ورنر باید بتواند از طریق خطوط دفاعی اسپرز فضایی پیدا کند ، و چرخش الکتریکی او می تواند در برابر اریک دیر و توبی آلدرویرلد ویرانگر باشد.

READ  نکات تاتنهام - برایتون - اسپرز برای مرغ دریایی متاسف خیلی قدرتمند است

کارتینگ: Dier برای رزرو در 21/10 @
این تجهیزات چهار سال پیش ، هنگامی که اختلافات بین چلسی و تاتنهام به نقطه جوش رسید ، آتش بازی ایجاد کرد. به طور باورنکردنی 13 کارت زرد به همین مناسبت اهدا شدبا داشتن 9 بازیکن فقط به بازیکنان تاتنهام ، بیشترین تعداد تیم در یک مسابقه در لیگ برتر – این بازی پس از آن “نبرد پل” لقب گرفت. در حالی که این بازی باید با سر خنک تری انجام شود ، اما غیرقابل پیش بینی بودن ژوزه مورینیو ، به خصوص با بازگشت پرتغالی ها به باشگاه قدیمی خود ، می تواند نمایش های پرشور را تضمین کند. به نظر می رسد اریک دیر کاندیدای احتمالی دریافت رزرو است و این درگیری یکی از مواردی است که باید تحت نظر باشد.

همان بازی چندگانه: پیروزی چلسی و BTTS @ 3.62
همانطور که قبلاً گفته شد ، چلسی از زمان شکست مقابل قهرمان در ماه سپتامبر تقریباً بی عیب بوده است. علاوه بر این ، فرانک لمپارد در اواسط هفته مقابل Rennes در لیگ قهرمانان تغییرات زیادی انجام داد (xG: REN 1.3 – 2.1 CHE) ، که نشان می دهد او به این بازی آینده مقابل تاتنهام یک نگاه دارد. چلسی اعداد زیربنایی مثال زدنی را در تمام فصل ثبت کرده است (1.8 xGF ، 1.0 xGA pg) ، و در حالی که تاتنهام در حمله نیز فوق العاده بوده است ، آنها به طور منظم موقعیت ها را از دست می دهند (1.3 xGA pg) ، که می تواند آنها را در معرض حریف چلسی قرار دهد . منچسترسیتی آخر هفته گذشته بیش از 2 xG برابر اسپرز ایجاد کرد و بعید است چلسی در صورت تقلید از عملکرد تهاجمی تیم پپ گواردیولا ، از نظر ایجاد موقعیت – راهی برای عبور از هوگو لوریس پیدا کند – که توانایی انجام آنها بیش از حد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *