بهترین شرط بندی نویسندگان ما برای فصل 22-21 2021


پل رابینسون: برای کسب عنوان قهرمانی به لیورپول برگردید 7.613/2

به سختی می توان انکار کرد که دفاع از قهرمانی لیورپول بسیار ناامید کننده بود و آنها این فصل را به عنوان سومین تیم برتر برای قهرمانی در لیگ آغاز کردند.

هرچند شرایط سهمی برای کسب مقام سوم سال گذشته وجود داشت و مواردی که دفعه قبل مانع آنها شد می تواند اکنون به نفع آنها عمل کند.

ویرجیل فن دایک و جو گومز از دست رفته های بزرگ قرمزها بودند برای اکثر مبارزات انتخاباتی ، اما آنها اکنون بازگشته اند و باید با جدیت شروع به کار کنند.

همچنین شایان ذکر است که مانند محمد صلاح ، سادیو مانه و ترنت الکساندر آرنولد همه تعطیلات تابستانی داشتند، در حالی که رقبای اصلی آنها اکثریت بازیکنان اصلی خود را در یورو یا کوپا آمریکا داشتند.

بازگشت هواداران به ورزشگاه ها نیز کمک بزرگی برای مردان یورگن کلوپ خواهد بود.

انتخاب پل را اینجا برگردانید

مارک اوهیر: 5 کرنر یا بیشتر در هر مسابقه لیگ برتر انگلیس 2021/22 (500/1)

همه ما کمی تغییرات پیش از پست را در یک عکس 500/1 دوست داریم ، اینطور نیست؟ خوب ، این گوشه گوشه علاقه ام را برانگیخت. چرا؟ با نگاهی به سوابق مفصل من در 9 فصل گذشته لیگ برتر ، می بینیم که میانگین تعداد کرنرها در هر بازی 10.57 ثانیه است – 81 درصد از آن مسابقات حداقل هشت ضربه پرچم را به نمایش گذاشته است.

آخرین دوره (بدون هواداران) کرنرها به پایین ترین حد در هر بازی یعنی 10.15 از 2011/12 رسیده بود ، با این حال 78 درصد از مسابقات 2020/21 حداقل هشت کرنر در هر بازی به ارمغان آورد. با در نظر گرفتن این موضوع ، رسیدن به پنج کرنر یا بیشتر در هر 380 دستگاه – در حالی که هنوز بعید است – به نظر می رسد شانس بیشتری برای فرود از آنچه 500/1 تبلیغ شده نشان می دهد ، داشته باشد.

انتخاب مارک را در اینجا برگردانید

استیو راولینگز: بازگشت برایتون در 8/1 پایین می آید

برایتون با شکست دادن قهرمان ، منچسترسیتی ، در خانه خود در آخرین بازی خود ، قهرمانی خود در فصل 2020/21 را به پایان رساند و در نهایت پاداش داد. طرفداران xG که آنها را از روی صخره ای دنبال کرده بود.

بازی پس از بازی تعداد گلهای مرغ دریایی از آمار xG خود کاسته شد و بازی به بازی آنها بیشتر از تعداد گلهای دریافتی گل دریافت کردند ، با شکست خانگی خود در برابر رقبای تلخ ، کریستال پالاس و تجسم وضعیت بد آنها. آنها با نتیجه 2-1 توسط ایگلز با xG 3.03 موافق و 0.27 برابر مغلوب شدند!

در پایان فصل ، آنها در مجموع 40 گل به ثمر رساندند و 46 گل دریافت کردند ، اما xG پیشنهاد کرد که آنها باید حداقل 16 گل دیگر و پنج گل کمتر دریافت کرده بودند. آنها در رده شانزدهم قرار گرفتند و این چهارمین بار متوالی بود که از زمان صعود به لیگ برتر در سال 2017 ، بیش از سه مقام بالاتر از منطقه سقوط به پایان نرساندند.

READ  7/2 پارکر قبل از Solskjaer برود

یک لیوان نیمه پر از مرغ دریایی به اعداد اشاره می کند و نشان می دهد که پیشرفت قریب الوقوع است ، اما من قانع نیستم. آنها هنوز نتوانسته اند طلسم خود را با گلن موری جایگزین کنند و از دست دادن بن وایت درجه یک از خط عقب یک ضرر بزرگ است.

ما می توانیم بحث کنیم که آیا او ارزش 50 میلیون پوندی را که آرسنال پرداخته تا زمانی که گاوها به خانه باز می گردند داشته است یا خیر ، اما هیچ تردیدی وجود ندارد که او مرغ دریایی را از نظر دفاعی ضعیف تر و در سطح صنعت 8/1 با Sportsbook قرار دهد. ، برایتون یک قیمت ورزشی برای این افت قیمت استبه

انتخاب استیو را در اینجا برگردانید

کوین هچارد: به چلسی برگردید تا دوبل در دقیقه 40/1 انجام شود

منچسترسیتی برای حفظ عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر مدعی است ، اما چلسی در دوره گذشته تحت هدایت توماس توخل مربی آلمانی فوق العاده بود و در فینال لیگ قهرمانان از شهر پپ گواردیولا فراتر رفت. قهرمانان اروپا دارای تیمی عمیق هستند که سعی می کنند آن را بیشتر تقویت کنند ، آنها دارای چارچوب تاکتیکی و استحکامی هستند که زیر نظر فرانک لمپارد وجود نداشت و از برکت برخوردار هستند. مجموعه ای از برندگان مسابقهبه همچنین شایان ذکر است که چلسی توخل در سه مسابقه سه بار سیتی را شکست داد.

در حالی که آنها مشغول کسب چهار تیم برتر و فتح اروپا بودند ، چلسی همچنین راهی برای رسیدن به فینال جام حذفی پیدا کرد. آبی پوشان به لستر باختند ، اما آنها اکنون به فینال جام حذفی صعود کرده اند و از عمق ترکیب برخوردارند تا بتوانند دوباره به ومبلی برسند. در 40/1 ، من فکر می کنم ارزش پشت سر گذاشتن آبی ها برای دوبله را دارد.

انتخاب کوین را اینجا برگردانید

اندرو اتریلی: بازگشت ساوتهمپتون به سقوط @ 5.24/1

تیم های سقوط کرده در لیگ برتر تمایل دارند از دو گروه – سه باشگاه صعود کرده یا سه بدترین بازمانده فصل قبل – و ساوتهمپتون پس از کسب رتبه پانزدهم در فصل گذشته آسیب پذیر به نظر برسند.

طرف رالف Hasenhuttl بودند بدترین تیم در نیم فصل دوم با تنها 14 امتیاز از 19 بازی و آنها با شروع سختی در رقابت های جدید روبرو هستند و منچستریونایتد ، منچسترسیتی و چلسی در بین هشت رقیب اول خود به همراه اورتون ، وستهم ، وولوز و لیدز قرار دارند.

دنی اینگز، گلزن 35 درصد از گلهای ساوتهمپتون در دو فصل گذشته ، به استون ویلا فروخته شد و تعویض او سخت خواهد بود. به طور کلی این تیم فاقد کیفیت است و اگر از ابتدا در مرحله سقوط قرار بگیرند ، اعتماد به نفس پایین می آید.

انتخاب اندرو را در اینجا برگردانید

پل هیگهام: بازگشت هری مگوایر و ویرجیل فن دایک به هردو 5+ ضربه سر @ 28/1

READ  مقدسین می توانند زندگی را برای لکنت زبان بلوز دشوار کنند

حمایت از گل های صلاح یا کین ، دی بروین یا پاس گل های فرناندز را فراموش کنید – من به دنبال نیمه های خوب قدیمی هستم که ضربه سر خود را از ضربات ایستگاهی به ثمر می رساند.

ون دایک برمی گردد به دلیل مصدومیت در این فصل و صرف نظر از میزان تیز بینی او ، او همچنان یک تهدید بزرگ در محوطه حریف خواهد بود. او همچنین بزرگترین هدف لیورپول نخواهد بود زیرا ابراهیما کوناته ، خرید جدید رسما 1 سانتی متر بلندتر است!

این بازیکن هلندی در آخرین فصل کامل خود برای قرمزها پنج گل با سر به ثمر رساند و در اولین فصل خود سه گل به ثمر رساند و ترنت الکساندر آرنولد و تیاگو را به گل رساند.

هری مگوایر دست می زند 1280.jpg

مگوایر بعد از تنها دو ضربه سر فصل گذشته بیشتر نگران کننده است ، اما اگر انگلیس را حساب کنید پنج گل به ثمر رساند و حالا جیدون سانچو را به برونو فرناندز اضافه کرد – این کیفیت زیادی در ارسال ضربات ایستگاهی دارد. این دو با قیمت بالایی به ما کمک خواهند کرد.

انتخاب پل را اینجا برگردانید

جیمی پاچکو: بازگشت کریستال پالاس به رکورد پایانی @ 7.06/1

پالاس بسیار خوب عمل کرد که در چند فصل اخیر سقوط نکرد و بسیاری از آن مربوط به روی هاجسون بود. فوتبال همیشه هیجان انگیز نبود ، اما او دقیقاً همان چیزی بود که آنها در آن زمان به آن نیاز داشتند.

پاتریک ویرا یک قمار بزرگ استبه بازیکن بزرگی است اما او به عنوان سرمربی چه کار کرده است؟ نه چندان زیاد و این به سختی لیگی است که در آن شما فقط با استفاده از شهرت خود به عنوان یک بازیکن و کمی جذابیت به سرعت پای خود را پیدا می کنید. فرانک دی بوئر ، کسی؟

کونور گالاگر و ناتانیل کلاین نیز امضای خوبی دارند. اما مثل همیشه ، من مطمئن نیستم که اهداف از کجا می آیند. به آنها توصیه می شد که برخی از چوب های مرده را از پیش دور کنند و به کسی حمله کنند که مطمئناً هر بازی را شروع می کند ، به جای اینکه دائماً بچرخد.

در این فصل ، بیش از هر زمان دیگری ، اگر ویلفرد زاها به مهمانی نیاید ، ممکن است آنها دچار مشکل شوند.

انتخاب جیمی را در اینجا برگردانید

آلن دودمن: گل های فرناندز و تونی ، نیمه اول لیدز و ویا و نورویچ با ضربه 22/1

من به دنبال شانس 22/1 برونو فرناندز برای زدن 15+ گل ، ایوان تونی 10+ ، لیدز و استون ویلا برای به پایان رساندن نیمه اول و نوریچ برای سقوط هستم.

دوست خوب من کو هچارد همیشه به دنبال فرناندس (او آن را “فرنچ”) می گوید تا در هر زمان گلزنی کند ، و با 18 فصل گذشته ما باید آن گل را بزنیم. تونی با وستهام در ارتباط بوده است ، بنابراین ، به عنوان چکش ، اگر از راه برسد ، از آن خوشحال خواهم شد. او یک پنالتی زن دیگر است و با 33 بازی در چمپیونشیپ ، من شگفت زده می شوم اگر او دو رقمی نزند.

READ  آنچه آمارها می گویند - Opta ارزش Saints را برای غلبه بر تیغه های پایین سنگ نشان می دهد

ویلا بدون جک گرالیش معمای اصلی است ، اما آنها فصل گذشته پیشرفت کردند و برای سرمایه گذاری مجدد پول دارند. و لیدز فصل گذشته 10 بار در جاده برنده شد و سرگرم کننده بود.

در مورد نورویچ ، آنها فقط 5 بار در سال 2019/20 برنده شدند و در رده پایین سقوط کردند. لطفاً همینطور بیشتر

انتخاب آلن را اینجا برگردانید

سیمون میل: ایوان تونی را برگردانید تا بهترین گلزن لیگ برتر در هر مرحله 40/1 به پایان برسد

ایوان تونی به نظر نمی رسد بدترین بازیکن خارجی باشد تا بتواند به عنوان بهترین گلزن به پایان برسد. به نظر می رسد تونی پس از صعود برنتفورد تمام ابزار را برای طوفان لیگ برتر در اختیار دارد.

تونی تاپ با 33 گل در 52 بازی فصل گذشته برای هدایت اتهام زنبورها به بالاترین سطح. این بازیکن 25 ساله در بازی قبلی خود برای پیتربورو 26 گل به ثمر رساند که باعث انتقال او به برنتفورد شد.

مهاجم قدرتمند یک بازی همه جانبه استثنایی دارد و فوتبال سرگرم کننده برنتفورد باید موقعیت هایی را برای او ایجاد کند.

ivantoney.jpg

تونی همچنین پس از آنکه فرصتی برای تاثیرگذاری در نیوکاسل یونایتد در اوایل کار خود به دست نیاورد ، نکته ای را برای اثبات دارد.

اگر تونی تلاش می کند تا پایان فصل آینده در ترکیب تیم ملی انگلیس حضور داشته باشد ، شگفتی بزرگی نخواهد بود و این بازیکن موفق می تواند مکان هایی را در بازار بهترین گلزنان تهدید کند.

انتخاب سیمون را اینجا برگردانید

اندی شولر: از هاروی بارنز حمایت کنید تا 10+ گل در لیگ برتر در 2/1 به ثمر برساند

وینگر لستر مطمئناً در فصل گذشته به این هدف می رسید اگر در ماه فوریه مصدومیت زانوی خود را در پایان فصل جبران نمی کرد ، این آسیب دیدگی نقش مهمی در از بین بردن پیشنهاد چهار تیم برتر روباه ها داشت.

او در آن زمان از 25 بازی 9 گل به ثمر رساند و در نقش هجومی تری نسبت به کمپین قبلی به کار گرفته شد.

واضح است که او باید آمادگی جسمانی خود را پس از یک دوره طولانی مدتی ثابت کند ، اما او در پیش فصل مقابل ویارئال گلزنی کرده است.

فرم بارنز باعث شد او دروازه انگلستان را بکوبد و نمی توان دید چگونه برندن راجرز با وجود افزایش گزینه های هجومی ، می تواند او را کنار بگذارد.

مطمئناً تیم راجرز عملکرد بسیار بهتری با بارنز در تیم بازی کننده در چهار تیم جلو داشت. تغییر شکل گیری پس از آسیب ، نتایج را رنج می برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *