بها مار در دسامبر بازگشایی مرحله ای را آغاز می کند


مقامات بها مار اعلام کرده اند که مقصد استراحتگاه مراحل بازگشایی مرحله ای را از 17 دسامبر سال 2020 آغاز می کند. Grand Hyatt Baha Mar ابتدا از مهمانان استقبال می کند و پس از آن Rosewood Baha Mar و SLS Baha Mar. هنگام شروع مجدد ، ایمنی بیشتر می شود و پروتکل های بهداشتی برای ادامه محافظت از مهمانان و کارمندان در برابر COVID-19 ایمن خواهند بود.

جزئیات روند بازگشایی

از آنجا که تسهیلات بها مار در واقع شده است باهاما، هر مسافر بین المللی که وارد شود باید پروتکل های ورودی که توسط جزایر موجود است را داشته باشد. همچنین میهمانان باید آزمایش سریع آنتی ژن را برای COVID-19 انجام دهند. این آزمون در هنگام ورود برای بازدیدکنندگان رایگان خواهد بود. این فرایند برای اطمینان از سلامت و ایمنی افراد در محل انجام می شود.

تسهیلات ایجاد شده است تعهد بها مار به بهزیستی، که پروتکلهای خواص در سلامت و امنیت در محل است. اقدامات بهداشت و بهداشت در سراسر استراحتگاه و همچنین کازینو و مرکز نمایش و هنرهای نمایشی افزایش یافته است. بها مار گزارش می دهد که پروتکل های آنها بیش از توصیه های مراکز کنترل بیماری است.

پروتکل های تمیز شده پیشرفته شامل موارد زیر است Grand Hyatt ، Rosewood Baha Mar ، و SLS، به علاوه ساحل ملیا ناسائو. پروتکل های ایمنی غذایی ارتقا یافته از جمله سفارش دیجیتال برای هر مکان وجود دارد. پرداخت های بدون لمس همراه با اقدامات خانه داری پیشرفته ارائه می شود.

گریم دیویس ، رئیس بها مار ، در مورد اعلامیه بازگشایی اظهار نظر کرد با بیان: “ما خوشحالیم که از همکارانمان استقبال می کنیم و یک بار دیگر بها مار را با مهمانان خود به اشتراک می گذاریم. تیم باهار مار که همیشه مقاوم است ، با نگاه به آینده ای روشن ، و آماده سازی استراحتگاه برای بازگشایی موفقیت آمیز در دسامبر ، پایدار است.

READ  مناظر Playson در آلمان قرار دارد

تمرکز ما بر روی ایمنی ، سلامتی و رفاه اولویت شماره یک ماست و ما بر اساس نقاط قوت طبیعی و تجربیات صمیمی مقصد استراحتگاه برای معرفی مجدد پیشنهادات مهمان و جدید امضا کرده ایم. طی چند ماه گذشته ، بها مار همچنین به عنوان مقصد سرمایه گذاری در آینده باهاما و صنعت مهمان نوازی با گسترش مقصد اقامتگاه ادامه داده است. “

ساخت و ساز ادامه داشت

در طول فاز دوم ، ساخت و ساز در محل ناسائو استراحتگاه در حین تعطیلی موقت ادامه یافت. در کل 300 میلیون دلار برای ارتقا و بهبود در این پروژه سرمایه گذاری شده است ساحل ملیا ناسائو و سایر مناطق بیرونی.

خلیج بها یک تجربه آبزی مجلل آبزی است که با تاریخ اتمام آن در سال 2021 توسط این ملک میزبانی خواهد شد و همچنین غذای جدید در Sugar Factor افتتاح می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *