بسته شدن اسلات بازی Veikkaus Oy


که در فنلاند و اپراتور بازی دولتی ویکاکوس اوی به دنبال انتشار دستورالعمل های ملی جدید طراحی شده برای کمک به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، تعطیلی فوری برخی از بازی های شیار خود را اعلام کرده است.

این شرکت استفاده کرد یک بیانیه مطبوعاتی رسمی پنجشنبه به جزئیات اینکه پرده ها حداقل تا اواسط ماه آینده اجرا می شوند و مکانهایی را تحت تأثیر قرار می دهند که در مناطقی قرار دارند که اخیراً گسترش بیماری های احتمالی کشنده تسریع شده است. علاوه بر این ، اپراتور اظهار داشت که این حرکت موقت به دنبال درخواست دیروز وزارت امور اجتماعی و وزارت بهداشت مبنی بر اینکه شرکت ها “بهترین پیش شرط ها را برای مبارزه با شیوع اپیدمی به طور کلی به مناطق ارائه می دهند” ارائه می شود.

توجه حاد:

ویکاکوس اوی نشان داد که اکنون بازی های شیار خود را در شهرهای اطراف و اطراف آن بسته است هلسینکی و وااسا و همچنین کسانی که در یازده از 19 منطقه کشور است از جمله Satakunta ، Paijat-Hame و North Ostrobothnia. جاری هینو به عنوان معاون ارشد کانال های فروش و فروش واحد تجاری فعالیت می کند و وی اظهار داشت که شرکت وی از نزدیک وضعیت را کنترل خواهد کرد و آماده است تادر صورت تغییر در وضعیت ویروس کرونا به سرعت عمل کنید. ‘

بیانیه ای از Heino را بخوانید

ما در ارزیابی وضعیت به گوش متخصصان خواهیم رسید بر اساس دانش تخصصی آنها تصمیم گرفته و بر این اساس تصمیم خواهیم گرفت. هنوز هیچ کس نمی داند طی سه هفته وضعیت چگونه خواهد بود. ما مطمئن هستیم که تمام تلاش ها برای سرکوب موج دوم این بیماری در حال انجام است. “

READ  افتتاح تاریخ شروع برای کازینو ویرجینیا

افزایش خطر:

فنلاند تقریباً 5.5 میلیون نفر زندگی می کند و تاکنون ثبت شده است حدود 23700 مورد ویروس کرونا برای 393 مورد مرگ. علاوه بر این ، ملت اسکاندیناوی پخته شد روز گذشته حدود 496 مورد جدید از بیماری بسیار عفونی، که حدود 85٪ بالاتر از اوج موج اول است که در روزهای اولیه آوریل دیده می شود.


helsinkiveikkaus oycoronavirusjari heinoslot امور اجتماعی و سلامت اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *