بررسی بازار بازی در انگلستان در حال انجام است


در انگلستان و گزارش شده است که نخست وزیر بوریس جانسون (عکس) با انتشار “شرایط مرجع” خود از طریق 45 سوال ایجاد شده در مورد سه هدف مشخص ، بررسی گسترده خود را در قوانین موجود در مورد قمار آغاز کرده است.

بر اساس گزارش روز سه شنبه از iGamingBusiness.com ، بررسی این است که آیا می توان مقررات تنظیم شده در قانون قمار 2005 را بهبود بخشید تا محیط بازی امن تری ایجاد شود. منبع با توجه به اینكه این تحقیق همچنین تعیین می كند كه آیا تعادل سالم تری بین آزادی های مصرف كننده و جلوگیری از آسیب می تواند در كنار اطمینان از محافظت بهتر شركت كنندگان بدون در نظر گرفتن قمار در اینترنت یا از طریق یكی از کانال های خرده فروشی ایجاد شود.

محدوده تنظیم کننده:

گزارش شده است که ارزیابی توسط گروه دیجیتال ، فرهنگ ، رسانه و ورزش (DCMS) در میان نگرانی های روزافزون در مورد نقش قمار در جامعه گسترده تر و به خوبی می تواند منجر به کمیسیون قمار به رگولاتورها اختیارات جدید یا تجدیدنظر شده ای داده می شود. گویا این تمرین امیدوار است که بتواند تشخیص دهد که آیا مقام فعلی ازاختیارات تحقیق ، اجرا و تحریم کافی“قبل از پیشنهاد در مورد چگونگی چنین تواناییهایی”متفاوت یا م moreثرتر استفاده می شود.

علاقه غیرقانونی:

گزارش شده است که DCMS همچنین مشتاقانه تصمیم دارد که آیا وجود دارد در حال حاضر هر مانعی برایتحقیق با کیفیت بالا برای اطلاع از مقررات یا سیاستگذاریو اگر چنین است ، چگونه می توان بر آنها غلبه کرد. بدن علاوه بر این ظاهرا مشتاقانه به دنبال آن است بازار سیاه بدون مجوز و امیدوار است ضمن تعیین همزمان ، اندازه این بخش غیرقانونی را در کنار خطرات احتمالی آن مشخص کند دسترسی به ارائه دهندگان غیرقانونی برای مصرف کنندگان چقدر آسان است.

READ  اسلات جوهرهای Lady Luck Games با Videoslots معامله می کنند

بودجه بنیادی:

iGamingBusiness.com گزارش داد که این بررسی علاوه بر این “موثرترین سیستم ها برای جبران هزینه های نظارتی و اجتماعی قمار از اپراتورها، خواه این امر از طریق مالیات مستقیم ، هزینه های مجوز یا عوارض باشد و یک سری س concerningالات راجع به جبران خسارت مطرح کنید. “شرایط مرجع“گویا همچنین ذکر کنید که آیا ممکن است وجود داشته باشد”نیاز به تغییر ترتیبات جبران خسارتو اگر مدل م moreثرتری در جای دیگر وجود داشته باشد که بتوان آن را به سرعت اجرا کرد.

شدت iGaming:

با توجه قمار آنلاین در انگلستان و گزارش شده است که DCMS پاسخ ده سوال را در بر می گیرد که شامل موضوعات گسترده ای مانند اثربخشی حمایت های موجود ، نحوه توزیع درآمد در حال حاضر بین مصرف کنندگان کم مصرف و بیشتر است و اینکه آیا کنترل های مربوط به محدودیت های سهام و جوایز ، آزمایش و سرعت بازی ها باید تشدید شود.

محدودیت های نقدی:

علاوه بر این ، امتحان امیدوار است که مشخص کند آیا حساب های iGaming باید رو به رو شوند یا خیر سپرده ، هزینه و یا از دست دادن محدودیت با سوالات پیگیری در مورد اینکه آیا اینها باید به طور جهانی اعمال شود یا بر اساس مقرون به صرفه بودن. علاوه بر این باید بخشی در “برچسب سفید“اپراتورها برای کشف اینکه آیا این باشگاه از 700 شرکت تشکیلیک خطر خاص‘ به مشتریان.

گفته می شود بیانیه ای از DCMS را بخوانید …

“این نگرانی مطرح شده است كه شركتهای ارائه دهنده مارك ممكن است به دنبال استفاده از تركیبات” برچسب سفید “باشند زیرا آنها قادر به دستیابی به استانداردهای نظارتی مورد نیاز برای دریافت مجوز نیستند و بنابراین این خطرات مصرف کنندگان را تهدید می کند. “

READ  جفت احکام سازمان استاندارد تبلیغات

کاوشگر تبلیغاتی:

iGamingBusiness.com گزارش داد که بررسی ، که احتمالاً چندین ماه به طول می انجامد ، علاوه بر این بررسی خواهد کرد فن آوری های جدید و نوظهور در کنار روشهای تحویل و پرداخت مانند ارزهای بلاکچین و رمزنگاری شده با علاقه ویژه به خطرات احتمالی آنها. ادعا این است که همچنین به شیوه های فعلی بازاریابی نگاه می کند و به دنبال تعیین ‘آسیب ها یا مزایای اپراتورهای دارای مجوز برای ارائه پیشنهادهای تبلیغاتی مانند چرخش رایگان ، پاداش و مهمان نوازی. ‘

پشتیبانی ورزشی:

گزارش DCMS گزارش خواهد شد به همین ترتیب بررسی ،تأثیرات مثبت و منفی“اجازه می دهد اپراتورهای iGaming به تبلیغ کالاهای خود را از طریق حمایت مالی ورزشی در حالی که اطمینان از اثربخشی فعلی پیام های قمار امن تر در تبلیغات.

توجه نوجوانان:

ده سوال مربوط به این نیز وجود دارد محدودیت های سنی و قمار زیر سن قانونی از جمله اینکه آیا اقدامات فعلی اثبات شده اند و آیا موجود وجود داردبهترین تمریندر چنین مقررات. قرعه کشی ملی اخیراً اعلام کرده است که محدودیت سنی محصولات خود را به 18 سال افزایش می دهد در حالی که تحقیق به دنبال این است که مشخص شود آیا حمایت های بیشتر در سطح صنعت برای افراد زیر 25 سال باید اجرا شود

نگرانی کازینو:

سرانجام ، در قلمرو بازی های زمینی و گزارش شده است که DCMS امیدوار است که تعیین کند آیا باید بخش را از طریق تغییر تغییر داد کاهش تعداد ماشین تا از هدف دولت در کاهش آسیب های مربوط به قمار حمایت کند. ظاهراً بدن علاوه بر این شواهد خواهد خواست که آیا قمارخانه های انگلیساز بازآفرینی اقتصادی ، گردشگری و رشد حمایت كنید ضمن اینكه خطرات آسیب را كاهش می دهد“و اگر مقامات محلی”دارای قدرت کافی هستندبا توجه به مجوز محل.

READ  فومیو کیشیدا نخست وزیر بعدی ژاپن خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *