بازی کلیولند براونز WR Jarvis Landry Leaves Game with Wnee آسیب


یکشنبه 19 سپتامبرث، 2021 ، کلیولند براونز از استادیوم First Energy واقع در کلیولند ، اوهایو میزبان هوستون تگزاسی ها بود. در جریان حمله هجومی کلیولند براون سوپراستار و گیرنده بسیار کهنه کار آنها ، جارویس لندری، از ناحیه زانو آسیب دید و مجبور شد بازی فوتبال را ترک کند.

تیم های کلیولند براونز در نهایت موفق به شکست این تیم شدند هوستون تگزاسی آخر هفته گذشته با امتیاز نهایی 31 تا 21 ، اما این تنها چیزی نبود که در ذهن سازمان کلیولند براونز و طرفداران آنها بود زیرا همه کسانی که با این حق رای NFL در ارتباط بودند بسیار نگران رفاه گیرنده شماره یک خود بودند. و بازی ساز نهایی در Landry.

در پی بازی دوشنبه 20 سپتامبر مقابل هوستون تگزانسث، 2021 جارویس توسط پزشکان تیم کلیولند براونز مورد ارزیابی مجدد قرار گرفت و پس از MRI ​​لندری و سایر آزمایشات مشخص شد که وی دارای زانو پیچ خورده MCL است. سرمربی کلیولند براونز در کوین استفانسکی روز دوشنبه علنی اعلام شد که جارویس در حال حاضر “هفته به هفته” است و آینده نزدیک او هنوز مشخص نشده است.

اگر کلیولند براونز تصمیم بگیرد که لندری را در لیست ذخیره مصدوم قرار دهد ، او باید حداقل 3 بازی NFL را از دست بدهد و کلیولند براونز باید به دنبال پیشرفت و بهبود پیشرفت خود در رابطه با این آسیب اخیر زانو باشد. به جارویس از زمان شروع بازی خود در NFL در سال 2014 ، تنها یک بازی با توپ را از دست داده است. لندری مجبور شد یک بازی مقابل این تیم را از دست بدهد نیویورک جتدر فصل 2020 – 2021 لیگ ملی فوتبال پس از تماس نزدیک با فردی که تست کووید -19 مثبت بود.

READ  احیای 'هفته طلایی' برای ماکائو

بیانیه های رسانه ای

هر بار که این بریس را به کسی می سپارم ، باید در آینده نزدیک هزینه آن را بپردازم 👿👿👿 #آفلاین ، ” گیرولز براولز بسیار با استعداد ، ستاره گیرنده وسیع ، جارویس لندری، توییت کرد.

سایر آسیب های کلیولند براونز

20 سپتامبر 2021

 • بیکر میفیلد – مدافع اصلی تیم کلیولند براونز در حال حاضر مشکوک است و شانه درد دارد و در بازی منظم فصل بعدی خود مقابل شیکاگو بررز در روز یکشنبه ، 26 سپتامبر ، دچار مشکل می شود.ث، 2021. او به احتمال زیاد در پست QB برای بازی کلیولند براونز در مقابل خرس های شیکاگو این آخر هفته بازی خواهد کرد مگر اینکه این آسیب جزئی را تشدید کند.
 • جارویس لندری – گیرنده شروع کننده کلیولند براونز در حال حاضر هفته به هفته در لیست قبلی خود ذکر شده است پیچ خوردگی MCL در زانوی او لندری به احتمال زیاد باید بازی آینده فوتبال را از دست بدهد – این بازی یکشنبه برابر خرس های شیکاگو انجام می شود.
 • اودل بکهام جونیور – دیگر گیرنده وسیع کلیولند براونز در بکهام جونیور در تمام فصلهای NFL 2021 – 2022 با زانوی او که به تازگی ترمیم شده است ، زیر سوال رفته است. انتظار می رود که او اولین بازی خود را در این فصل برای تیم کلیولند براونز در هفته 3 در مقابل دفاع سخت خرس های شیکاگو انجام دهد.
 • کریس هابارد – بازی تهاجمی کلیولند براونز در حال حاضر بدون هیچ توضیح بیشتری در لیست قرار گرفته است.
READ  بازی های Booming با planetwin365.it به طور مستقیم پخش می شود

17 سپتامبر 2021

 • آنتونی واکر – این بازیکن مدافع تیم کلیولند براونز در روز جمعه 17 سپتامبر در لیست ذخیره مصدومان قرار گرفتث، 2021 با آسیب از ناحیه همسترینگ.

3 سپتامبر 2021

 • جیکوب فیلیپس – این بازیکن مدافع کلیولند براونز روز چهارشنبه با مصدومیت طولانی مدت دوسر بازه در لیست ذخیره مصدومان قرار گرفت.

31 آگوست 2021

 • درو فوربز – این گارد کلیولند براونز با مصدومیت آزاردهنده زانو در لیست ذخیره مصدوم قرار گرفت.

25 آگوست 2021

 • موندرل مندر – این بازیکن مدافع تیم کلیولند براونز روز سه شنبه پس از عمل جراحی ترمیم تاندون آشیل خود در لیست ذخیره مصدوم قرار گرفت.
 • کانر دیویس – این پایان سخت کلیولند براونز روز سه شنبه نیز در لیست ذخیره مصدومان قرار گرفت زیرا او از ناحیه شانه مصدوم است.

17 آگوست 2021

 • استفان کارلسون – کلیولند براونز کارلسون را به لیست IR منتقل کرد زیرا برای ترمیم زانو نیاز به عمل جراحی دارد و استفان اکنون انتظار می رود کل فصل NFL 2021 – 2022 را از دست بدهد.
 • رایان سویتزر – این گیرنده سفید رنگ کلیولند براونز تحت عمل جراحی پا قرار می گیرد و او بر روی آن قرار می گیرد لیست ذخیره مجروحان بازگشت در 17 آگوستث، 2021

9 آگوست 2021

 • تره هاربیسون – این بازیکن کلیولند براونز دچار ضربه مغزی شد و در حال حاضر هیچ برنامه زمانی برای بازگشت او به فعالیت های فوتبالی در دسترس نیست.

دستاوردها ، افتخارات و جوایز فوتبال لندری

لندری در طول یکی از بهترین دریافت کنندگان گسترده در کل فوتبال لیگ ملی فوتبال ، در طول بازی خود در سیستم فوتبال کالج NCAA و NFL کارهای زیادی انجام داده است. دستاوردها ، افتخارات و جوایز فوتبال جارویس شامل انتخاب لندری به مسابقات حرفه ای جام NFL 5 بار (2015 ، 2016 ، 2017 ، 2018 ، 2019) بود. رهبر پذیرش لیگ ملی فوتبال در سال 2017 ، مرغ در سال 2014 در تیم All -Rookie PFWA نامگذاری شد ، و در سال 2013 به تیم دوم – SEC دوم راه یافت.

READ  معرفی اولیه (iGaming) برای آلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.