بازی عملی اکنون در Zamba.com به صورت زنده پخش می شود


توسعه دهنده محتوای بازی متمرکز بر تلفن همراه ، Pragmatic Play بیشتر لطف کرده است رد پای آمریکای لاتین از همکاری جدید با کلمبیایی اپراتور زامبا.

در قرارداد مشارکت اخیراً توافق شده ، کل مجموعه اسلات ارائه دهنده شامل آخرین نسخه Wild Walker به همراه موارد دیگر ارائه خواهد شد عنوان برنده چند جایزه، طلای گرگ، و طرفدار مورد علاقه سریال جان هانتر، در دسترس بازیکنان اپراتور آنلاین قرار گرفت.

“رشد پیشنهاد ما برای ادامه رشد مشتری بسیار مهم است و Pragmatic Play تنوع خارق العاده ای در نمونه کارها دارد.”

علاوه بر این ، اپراتور کلمبیایی دارای Pragmatic Play است بازی های رو میزی ارائه و افزایش جعبه ابزار گیمیفیکیشن که در اختیار دارد.

در ماه های اخیر ، ارائه دهنده محتوای چند محصولی حضور خود در آمریکای لاتین را به طور قابل توجهی پیشرفت داده است ، آخرین مشارکت در پی یک معامله مشابه با Leading اپراتور برزیلی BetMotion در اواخر ماه اوت و در ژوئیه سال جاری با اپراتور مسابقه جهانی در سراسر منطقه

رشد منطقه:

در یک بیانیه مطبوعاتی شرکت، معاون رئیس جمهور در آمریکای لاتین برای بازی عملی، ویکتور آریاس، در مورد همکاری اخیر اظهار نظر کرد ، گفت:

“ما خوشحالیم که با زندگی مشترک با زامبا موقعیت خود را در منطقه تحت نظارت کلمبیا تقویت خواهیم کرد.

“ما متعهد شده ایم که حضور خود را به طور چشمگیری در منطقه افزایش دهیم و محصولات ما در آمریکای لاتین بسیار خوب دریافت می شود. ما مشتاقانه منتظر ادامه حرکت رو به بالا خود در قاره هستیم. “

READ  NetEnt هفت دریای خود را در شکاف جدید قایقرانی می کند

بستن EveryMatrix:

علاوه بر معامله کلمبیا ، اخیراً بازی Pragmatic Play نیز انجام شده است آن را راه اندازی کرد پیشنهاد زنده با EveryMatrix، ساخت محصولات محبوب از جمله جدیدترین موارد اضافه شده Roulette و Blackjack Azure و همچنین Mega Sic Bo ، بازیهای محلی Roulette و انواع Speed ​​از طیف گسترده ای از کلاسیک های کازینو ، که در دسترس چندین مشتری در اروپا و همچنین منطقه آمریکای لاتین است.

همچنین درباره توافق نامه مشارکت جدید ، مدیر واحد تجاری Zamba ، سانتیاگو ملو، گفت …

“رشد پیشنهاد ما برای ادامه رشد مشتری ما حیاتی است و Pragmatic Play تنوع خارق العاده ای در نمونه کارها دارد.

“با بسیاری از اسلات های عملکرد بالا برای طیف گسترده ای از اطلاعات جمعیتی بازیکن جذاب است، محصولات آنها سبد عناوین ما را به سطح بالاتری می رساند و ما مشتاقانه منتظر یک همکاری طولانی و هیجان انگیز هستیم. “

اسلات های جدید:

آخرین اسلات توسعه دهنده با استعداد واکرهای وحشی همچنین در حال حاضر در دسترس است و همراه با حیوانات وحشی گسترده و چرخش های رایگان همراه است و باید بازیکنان را برای یک هالووین شیک و جذاب آماده کند.

طرفداران می توانند انتظار شکاف ویدیویی بعدی Pragmatic را داشته باشند “شاه زمرد”در 8 اکتبر سقوط خواهد کرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.