بازگشت آنتونیو به استفاده از سر خود

پل هیگهام می گوید که میشائیل آنتونیو برای استفاده از قدرت هوایی خود در وستهم مقابل لستر دوشنبه شب قیمت بسیار خوبی است.

فقط یک نقطه و یک مکان این دو را از هم جدا کرد فصل گذشته و آنها هر دو با پیروزی در این کمپین شروع کردند ، بنابراین آنها باید دوباره در ماه مه از هم دور نباشند.

وستهم در نیوکاسل بیشتر از لستر مقابل وولوز تاثیرگذار بود، و چکش ها در اینجا مورد علاقه محدود هستند. این تساوی نتیجه ای خواهد بود که من با بازی برابر تیم ها به اینجا برمی گردم.

با توجه به نحوه دفاع روباه ها می توانید بگویید گل های زیادی وجود ندارد اما این بازی ها گل های زیادی به ثمر رسانده است در جلسات اخیر

لستر همچنین به وولوز اجازه داد تا تعداد زیادی شوت و امثال آن را بزند مایکل آنتونیو در صورت فراهم شدن فرصت به احتمال زیاد جلوی دروازه هدر نخواهد رفت. چکش ها در هر دو بازی سه بار گلزنی کردند همانطور که فصل گذشته در لیگ دو برابر لستر به ثمر رساندند.

سخت است که این را بخوانیم ، زیرا لستر فصل گذشته در خارج از خانه فوق العاده بود – از جمله در این بازی وقتی تیهی 14 شوت داشت و تا حد زیادی بر بازی مسلط بود اما موفق شد 3-2 را واگذار کند.

تماشاگران میزبان باید نقشی ایفا کنند – این بازگشت آنها به خانه پس از یک فصل فوق العاده در سال گذشته است ، بنابراین آنها باید از آن تقویت کنند ، و این حداقل باید از ابتدا ذوق و شوق زیادی را به همراه داشته باشد.

READ  پیروزی ویلا در تاتنهام

با آن ذوق و با لستر هنوز وسلی فوفانا و جانی ایوانز را از دست می دهد این شانس به خصوص برای آنتونیو وجود دارد که کمی خوشحال شود – حتی اگر Jannik Vestergaard خرید جدید شروع کند.

آنتونیو 4 ضربه مقابل نیوکاسل داشت با یکی روی هدف – و هر چهار نفر از طریق چکمه سمت راست او وارد می شوند.

او همچنین در هنگام بازی خود قابل توقف نیست ، همانطور که فصل قبل با ضربه سر مقابل لستر به ثمر رساند.

آنتونیو در آخرین بازی خود مقابل لستر سه شوت داشت که هر سه ضربه به دروازه زد و دو ضربه سر نیز از جمله گل او بود.

توانایی تیتر آنتونیو و آمارهای اخیر در برابر لستر به خوبی با این واقعیت که روباه ها در مقابل گرگ ها نشسته بودند ، مطابقت دارد. اجازه داد 16 صلیب وارد شود – استفاده از طرح دفاعی در برابر چکش ها به آنتونیو فرصت های زیادی برای پیروزی در نبردهای هوایی خود می دهد.

آنتونیو در 9/2 به ضربات سر ضربه ای ضربه می زند بر روی ویژه های #OddsOnThat در Sportsbook، و دلیلی وجود ندارد که او نتواند به این راحتی به زمین برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.