بازگرداندن رونالدو به میدان مرکزی


واتفورد – نوریچ – احتمال گل های کم

این چهار باخت خانگی در لیگ برای هورنتز رانیری است و اینها 4-1 برچیده شدن منچستریونایتد احساس می کنم مدت ها پیش افتضاح است، با یک امتیاز انفرادی از آن زمان. شکست عصر جمعه در ویکاریج رود، واتفورد را برای اولین بار در این فصل به جمع سه تیم انتهایی جدول می‌کشد و اگر فرم آنها نگران باشد، عادت اخیر آنها به دریافت گل‌های دیرهنگام نیز همینطور است. در سه بازی از چهار بازی اخیر آنها، آنها در زمان اضافه لغو شده اند.

این یک موهبت برای میزبان است، بنابراین اینکه با نوریچ روبرو می شوند، تیمی که در تمام فصل تنها سه بار در سفرهای خود گلزنی کرده است. برای نشان دادن آلرژی به امتیازدهی آنها، این یک هدف هر پنج ساعت است.

این یکی فشرده، پرتنش و کم امتیاز خواهد بود، پس ادامه دهید زیر 1.5 گل در 14/5

اورتون – استون ویلا – یک روز خوب برای بوئندیا

آیا یک مدیر جدید – حداقل به نوعی – در گودیسون وجود خواهد داشت؟ سخت است که پیروزی فوق‌العاده 3-1 اورتون مقابل چلسی در انتهای سال 2019 را به یاد نیاوریم، در حالی که “بیگ دانک” پس از اخراج مارکو سیلوا، به طور موقت هر توپی را از خط زمین بیرون می‌زند. اسکاتلندی دوباره در آخر هفته، در مقابل جمعیتی آتشین که در آن بعدازظهر خاطره انگیز بودند، در راس کار خواهد بود.

بنابراین می‌توان یک شروع خوب برای تافی‌ها را پیش‌بینی کرد که فقط در اینجا با مشکل مواجه می‌شویم زیرا ظاهراً آن‌ها قادر به زدن زودهنگام گام‌های خود نیستند. هیچ تیمی در نیمه اول این دوره گل کمتری به ثمر رسانده است.

در مورد ویلا، کوتینیو فاکتور ایکس آشکار را دارد اما مراقب Emi Buendia باشید که اخیراً بسیار کارآمدتر بوده است.

بوئندیا قیمت سخاوتمندانه ای در 11/5 به نظر می رسد تا به سه پاس گل خود در فصل 2021/22 اضافه کند.

برنتفورد – وولوز – زمان تونی؟

ولوز در 912 دقیقه آخر خود در لیگ برتر فقط یک بار از بازی باز گل خورده است، دو امتیاز دیگر آنها یک پنالتی در اتحاد و یک یا دو بار در زندگی یک ضربه ایستگاهی از جیمز وارد پراس است. چنین صرف نظری آنها را در مناقشه نگه داشته است صلاحیت اروپا علیرغم ایجاد خجالتی مشخص در سمت دیگر، تنها 6 گل در ده بازی اخیر خود به ثمر رسانده است.

برای زنبورها، زحمات نسبی از ایوان تونی دسیسه ها نسبت شوت‌های هیتمن برنتفورد به ازای هر بازی – قابل درک – تقریباً از زمان پرش به لیگ برتر به نصف کاهش یافته است. چه بیشتر، او بازگشت باریک به صورت تکه‌ای منتشر شده است، دو مورد از سه در سپتامبر و دو در دو چند ماه بعد. بنابراین تسلیت دیرهنگام او در روز چهارشنبه ممکن است به مشکلاتی در پیش رو برای گرگ های معمولاً آب نخورده اشاره کند.

تونی یک 9/5 وسوسه انگیز برای گلزنی در هر زمان است. قیمتی که ارزش شانس را دارد.

لیدز – نیوکاسل – آل بزرگ بعدی تون که گلزنی می کند

هر دو طرف منهای بهترین مهاجمان خود هستند پاتریک بامفورد و کالوم ویلسون اگرچه اولی ممکن است اینجا روی نیمکت بازگردد. لیدز مطمئناً امیدوار خواهد بود که بامفورد در سه مورد اخیر بلافاصله پس از گلزنی از زمین بازی کوتاهی کرده است.

اما در واقع، در مورد هدف حمله، این یک بازی بالا است دو تا از بهترین مردهای پهن اطراف که در این فصل گل هایی را به اسلحه خود اضافه کرده اند.

رافینیا پیشی گرفته است آلن سن ماکسیمین هشت به پنج در فصل 2021/22، اما این بازیکن نیوکاسل است که در حال حاضر در بهترین فرم قرار دارد و در دو بازی اخیر خود موفق به ثبت نام شده است.

سنت ماکسیمین سخاوتمندانه 10/1 را به ثمر رساند تا اولین گلزن در الند رود باشد.

منچستریونایتد – وستهم – CR7 را حذف نکنید

اگر تعویض کریستیانو رونالدو در برنتفورد، پیروزی بسیار مورد نیاز قرمزها را که باید با در نظر گرفتن دیدار چکش ها تنها به عنوان یک نکته مثبت تلقی شود، کاهش داد. این مرد 36 ساله زمانی به بهترین شکل ممکن پیشرفت می‌کند که روایت فقط بر او متمرکز باشد و اگر نکته‌ای برای اثبات داشته باشد، بهتر است.

مرد، برند، پدیده ای که CR7 است در 5 بازی اخیر خود در لیگ مقابل وستهم مستقیماً در 7 گل نقش داشته است. 7/2 برای گلزنی دو یا بیشتر در روز شنبه. این شاهکاری است که او قبلاً سه بار در این فصل مدیریت کرده است.

بیایید تاس بیاندازیم و چهارمین بریس کمپین را برای کریستیانو برگردانیم.

ساوتهمپتون – من سیتی – شروع سریع برای سیتی

قدیس‌ها با برگزاری سیتی تشویق خواهند شد تساوی بدون گل در اتحاد به اواسط سپتامبر بازمی گردد، اما از آن زمان به بعد بیشتر نگران گلزنی مردان گواردیولا در هر یک از بازی های لیگ خود خواهیم بود.

از سوی دیگر، برگزیدگان عناوین فراری در اصل خسیس بوده‌اند، و نه نفر از حریفان خود را در این دوره به طور قابل‌توجهی به یک شلیک به سمت هدف یا هیچ‌کدام محدود کرده‌اند.

آبی‌ها عادت خوبی دارند که زودتر از دروازه خارج شوند و در 10 مسابقه از 22 مسابقه خود تا به امروز، در 20 دقیقه گل می‌زنند.

منچسترسیتی در دقیقه 20 پیشتاز است ارزش واقعی در 15/8

آرسنال – برنلی – ساکا برای تاریخ سازی

هم توپچی ها و هم کلارتز اخیراً به دلیل مصدومیت و بیماری از بین رفته اند و در مجموع شش بازی لیگ برتر به تعویق افتاده اند. پس از آن، این مسابقه شامل دو تیم سنگفرش شده با هم با فرم برتری در دسترس خواهد بود.

بازیکن اصلی میکل آرتتا برای اطمینان از تکرار نشدن شکست خانگی شگفت‌انگیز فصل گذشته، بوکایو ساکا است که می‌تواند تبدیل به یک بازیکن شود. رکوردشکنی در امارات باید گل بزند یا پاس گل بدهد. پس از اینکه در پنج بازی قبلی خود مستقیماً در گلزنی نقش داشته است، جوانترین بازیکن لیگ برتر خواهد بود که به شش بازی متوالی رسیده است.

ساکا 7/1 برای اولین گلزن، تاریخ ساز شدن در این روند و 13/5 برای پاس گل است.

کریستال پالاس – لیورپول – سوار گالاگر شوید

این یک کریستال پالاس بسیار متفاوت با کریستال پالاسی است که ترم گذشته در زمین چمن خانگی هفت تا قرمزهای شایع را دچار خونریزی کرد. نکته مهمتر این است که این یک لیورپول متفاوت است مانه و صلاح هر دو در بازی‌های بین‌المللی دور هستند. هر دو مهاجم به گلزنی در آن مسابقه کمک کردند.

کانر گالاگر واضح‌ترین تهدید برای کم‌رنگ‌ترین آرزوهای میهمانان است، بازیکن قرضی چلسی به سریع‌ترین بازیکن پالاس تبدیل شد که از زمان اندرو جانسون، 16 سال پیش، دو رقمی برای گل‌ها و پاس گل‌ها به دست آورده است.

در مورد لیورپول، آن‌ها همچنان به سراغ افراد کم‌آموز هجومی می‌روند و مینامینو برای همیشه نظرات خود را از هم جدا می‌کند.

بیایید یک شانس در قصر در خانه و گالاگر را برای پاس گل در 11/2 پشت سر گذاشت

لستر – برایتون – مرغ های دریایی برای صدمه زدن به روباه ها

تاثیر روانی دریافت دو گل دیرهنگام و دیرهنگام در کینگ پاور در روز چهارشنبه را نمی توان دست کم گرفت و این به اندازه بازیکنان برای هواداران صدق می کند. مطمئناً، اگر تنها یک گل در این آخر هفته به 90 دقیقه برسد، می‌توان انتظار داشت اعصاب به هم ریخته شود.

این یک نعمت کوچک است پس برای یک زیر آتش برندان راجرز که طرف او با برایتون روبرو می شود که مصائب xGش ادامه دارد و شاید همیشه تا آخر زمان ادامه داشته باشد. هجده شانس بزرگ در فصل 2021/22 رد شده است، اما این نیم شانس های متعددی است که یک پایان دهنده بالینی از این ناامیدی استفاده می کند.

با این حال، این یک کمپین عالی برای مرغ های دریایی و آنهاست فرم دور به شدت چشمگیر است، فقط یک بار در جاده باخت.

با در نظر گرفتن این موضوع، ارزش حمایت از طرف گراهام پاتر در 15/8 را دارد

چلسی – اسپرز – خط دفاعی آبی ها به نتیجه رسید

در 12 بازی ابتدایی چلسی، آنها هر 270 دقیقه یک گل دریافت کردند. این حیرت آور است. در 12 بازی اخیر آنها هر 77 دقیقه یک بار شکست خورده اند. این قطعاً عادی است.

با این حال، تیاگو سیلوا و همکارانش چندان نگران رویارویی با خط مقدم اسپرز در روز یکشنبه نبودند، نه بعد از اینکه به طور معمول در این فصل سه بار آنها را دور نگه داشتند. سپس فینال دراماتیک در King Power این اتفاق افتاد، با دو گل در نفس آخر که به طور بالقوه باعث شعله ور شدن دوران تصدی آنتونیو کونته در شمال لندن شد.

قبل از آن، هری کین برای چهارمین بار در پنج بازی لیگ برتر گلزنی کرده بود، و اگرچه آبی‌ها باید برای پیروزی در بریج حمایت شوند، خط دفاعی آن‌ها برای تحمل یک بعدازظهر سخت عادی شده است.

با توجه به مبارزات دفاعی چلسی، فرصتی برای هر دو تیم برای گلزنی 20/23 وجود دارد.

READ  منچستریونایتد امتیاز خود را از دست می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *