بازدیدکنندگان حداقل برای یک نقطه در سرعت سوز خوب هستند


قوی در هر دو انتهای زمین

استون ویلا با سه برد ، سه باخت و یک تساوی خوب شروع کرده است. احتمالاً تقریباً برابر دوره است.

اولین چیزی که آنها نشان می دهند این است که زندگی بعد از آن وجود دارد جک گرالیشبه او ممکن است این روزها یک بازیگر اصلی برای منچسترسیتی و انگلیس باشد ، اما آنها وقتی تصور کردند که بازی درستی است ، پول نقد دریافت کردند. و البته این پول به مصرف گذاشته شد.

هیچ تیمی نمی تواند دو گلزن خارج از خانه داشته باشد ، اما ویا می تواند. اولی واتکینز در این فصل تنها یک گل دارد اما سال گذشته در اولین فصل خود در این سطح 14 گل به ثمر رساند ، بنابراین مطمئناً آنچه را که لازم است انجام می دهد.

با توجه به دنی اینگز ، همه ما از توانایی او به عنوان یک گلزن برتر می دانیم. او یکی از بازیکنانی بود که با این مبلغ گرالیش به خدمت گرفته شد و در حال حاضر امسال با دو گل و دو پاس گل از هفت بازی سهیم بوده است.

در انتهای دیگر زمین ، امیلیانو مارتینز طعم ماه در دنیای دروازه بانان است. بازیهای لیگ برتر و بین المللی او تا حدی مورد توجه قرار گرفته است که برای دریافت جایزه بهترین دروازه بان یوفا در حال لابی شدن است.

گرگها دیر بهبود می یابند

گرگ ها موقعیت بسیار مشابهی با ویلا دارند. هر دو سه برد دارند. ولی گرگ ها چهار شکست ، در حالی که ویلا سه شکست و یک تساوی داشته است. بنابراین واقعاً چیز زیادی در آن وجود ندارد

READ  شرط‌بندی بعدی استون ویلا: جرارد تماس درستی دارد

آنچه قابل ذکر است گرگ ها است بهبود از اواخر. آنها واقعا آهسته شروع کردند اما اکنون سه پیروزی در چهار بازی اخیر خود است.

آخرین بازی این تیم در خانه نیوکاسل 2-1 بود هوانگ هی چان گرفتن هر دو هدف شاید مهمتر این بود که رائول خیمنز هر دو را تنظیم کرد.

به نظر می رسد پس از شروع آهسته فصل ، او اکنون با سرعت بالا است و مانند همیشه ، مهمترین بازیکن آنها در زمین خواهد بود ، زیرا کل برنامه بازی تهاجمی در اطراف او است.

بیایید فقط به برخی آمارها قبل از رسیدن به شانس نگاه کنیم.

اوپتا به ما می گوید که ویلا در بازی های خانگی مقابل وولوز سخت بوده است. آنها تنها یکی از هفت بازی اخیر خود را کسب کرده اند و آن یک برد در سال 2018 بوده است. با این حال ، فرم فعلی خانه آنها خوب است. آنها هستند شکست ناپذیر در پنج مورد آخر آنها

در دراز مدت گرگ ها مبارزه کرده اند مقابل تبهکاران اما آنها در چند فصل گذشته شادی بیشتری داشته اند. آنها چهار مورد از هفت بازی اخیر خود را برده اند.

با توجه به اینکه آنها در حال حاضر تنها با یک امتیاز در جدول جدا شده اند و می توانید استدلال کنید که میزبان کمی کوتاه به نظر می رسد 2.35/4به دلایل زیادی برای اینکه چرا باید باشد وجود ندارد موارد دلخواه قابل توجهبه

تساوی با این قیمت هر دو گزینه “دیگر” را در اختیار شما قرار می دهد و راهی مناسب برای انجام امور است اما یا تساوی 3.45 و یا پیروزی گرگ ها در 3.613/5 همچنین نباید در آن بو کرد.

اگر فکر می کنید ممکن است اهدافی وجود داشته باشد ، در اینجا چند بازیکن را باید در نظر بگیرید.

READ  قهرمانان برای اینکه تیغه ها خیلی قدرتمند باشند

آن مرد دنی اینگز پارسال مقابل ویا در تمرین ساوتهمپتون در پیروزی 4-3 به گل رسید. او ظاهر بهتری نسبت به واتکینز دارد و ممکن است فقط در اینجا وظیفه پنالتی داشته باشد اما 6/5 که در هر زمان به ثمر برساند ارزش مرزی دارد.

هیچکس در طرف ویلا بیش از یک هدف ندارد. اما جان مکگین به طور معمول برای سه یا چهار گل در فصل خوب است ، بازیکنی است که در بازی دربی به بازی خود می رسد و در حال حاضر یک گل برای فصل دارد. او هست در حال حاضر 7/2 اما ممکن است وقتی بازار بالغ شود ، دو برابر این شانس را در بورس دریافت کنید.

Hwang Hee-Chan 16/5 است ، قیمت قابل توجهی بزرگتر از جیمنز (6/4) ، به ویژه هنگامی که شما در نظر بگیرید که این هوانگ است که سه بازیکن برای فصل دارد و نه مکزیکی.

و در مورد چه فابیو ترینکائو؟ او بالاترین گلهای مورد انتظار را در بین تمام بازیکنانی که در این فصل در لیگ برتر به ثمر رسانده اند (2.4) دارد ، پرتغالی ها 15 شوت بدون موفقیت تا کنون (7 روی دروازه) ثبت کرده اند. مطمئناً فقط موضوع زمان است. او 4/1 است تا اردک خود را در اینجا بشکند.

اما اگر مانند من معتقدید که بازی ممکن است از نظر گل کم باشد ، شما گزینه مناسبی در بازی دارید شرط ساز طرف چیزها

هر سه بازی خارج از خانه وولوز در این فصل برای هر دو تیم “نه” بوده است و سه بازی از چهار بازی خانگی آنها. بنابراین این شش از هفت است.

READ  ورنر می تواند آبی ها را در راه پیروزی قرار دهد

فصل گذشته فقط 38 درصد بازیهای خارج از خانه آنها شاهد گلزنی هر دو تیم بودیم

همه سه بازی اخیر بین این دو در لیگ نیز حداقل یک کلین شیت داشتند. این یکی می تواند یک کند سوز باشد.

بنابراین “نه” راه درازی به نظر می رسد. اما فکر می کنم 1-1 یک دونده زنده واقعی است.

بنابراین در کمی قیمت کوتاهتر در مقایسه با “نه” برای هر دو تیم برای گلزنی ، من در 8/11 با کمتر از 2.5 گل می روم. من فقط نمی توانم تعداد زیادی گل در اینجا ببینم و با ترس از آن 1-1 ، قیمت کمی کوتاهتر را انتخاب می کنم.

من قبلاً توضیح دادم که چرا میزبان از نظر شانس کمی کوتاه به نظر می رسد در حالی که زیاد نیست بین آنهابه بنابراین ، گرگ ها را در بازار Double Chance در 8/13 قرار دهید.

دوبل به 2.44 می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *