بازدیدکنندگان برای ادامه سابقه خوب خود در خارج از خانه

مقدسین نیاز به امضا دارند

رالف Hasenhüttl بعد از 45 دقیقه از فصل جدید خوشحال می شد ، اما لبخند او به طور تمام وقت محو شد ، زیرا تیم ساوتهمپتون او از 0-1 در گودیسون پیش رفت و در نهایت 3-1 شکست خورد.

قدیسین طرفی است که امسال می تواند با آن مبارزه کند ، آنها دنی اینگز ، رایان برتراند و یانیک وسترگارد را از دست داده اند ، و جایگزین ها کم هستند.

اوضاع در این آخر هفته برای آنها آسان تر نمی شود زیرا آنها از منچستریونایتد در سنت مری استقبال می کنند.

آنها در بازی خانگی 2-3 شکست خوردند – و تا ساعت 2 بر صفر پیش افتادند – و سپس در ماه فوریه ، یونایتد 9 بار در معکوس در اولدترافورد گلزنی کرد.

در مورد اخبار تیم ، ناتان ردموند می تواند بعد از نیمکت نشینی در گودیسون برای شروع بازی آماده باشد ، اما به غیر از او ، تیم بسیار ضعیف است زیرا Hasenhüttl برای جبران بازیکنان از دست رفته خود تلاش می کند.

یونایتد در رقابت برای قهرمانی جدی گرفته می شود

این تقریباً شروع عالی برای منچستریونایتد در اولدترافورد آخر هفته گذشته بود ، زیرا آنها 5-1 لیدز را شکست دادند و قرارداد رافائل واران را تایید کردند.

مدافع سابق رئال مادرید آماده شروع در سنت مریس نخواهد بود و به غیر از جیدون سانچو برای دانیل جیمز ، من نمی توانم تغییرات دیگری را از ترکیب یازدهم ببینم که منجر به پیروزی مقابل لیدز شد.

میسون گرینوود این فرصت را دارد که بار دیگر در نقش اصلی اصلی بدرخشد و اگر پل پوگبا و برونو فرناندز مانند اولدترافورد بازی کنند ، مهاجم جوان باید موقعیت های زیادی را در اختیار داشته باشد.

READ  نکات وستهام - دینامو زاگرب

من یونایتد شانس قهرمانی در لیگ برتر

بازدیدکنندگان در اطراف معامله می کنند 1.654/6 علامت گذاری در بورس Betfair و مخالفت با آن دشوار است.

یونایتد فصل گذشته در 19 بازی خارج از خانه خود در لیگ برتر 12 برد داشت و آنها تنها تیمی بودند که در سفرهای خود شکست نخورده بودند.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، آنها در آن فصل دوبار ساوتهمپتون را شکست دادند و در مجموع 12 گل به ثمر رساندند ، و از آن زمان به بعد ، سخت است که با این واقعیت مخالفت کنیم که آنها قوی تر شده اند در حالی که قدیس ها ضعیف تر شده اند.

برای تعادل ، برد خانگی است 5.85/1 و قرعه کشی است 4.47/2، اما من می خواهم خیلی بزرگتر از آن وسوسه شود.

راهنمایی a 1.654/6 تک آهنگ به سبک من نیست ، اما خوشحالم که شرط بندی منچستریونایتد -1 را در زمینه نقص پیشنهاد می کنم. این اساساً به این معنی است که یونایتد باید با دو گل بیشتر یا بیشتر به پیروزی برسد 2.764/7، من فکر می کنم این سایه گران قیمت است.

در بازارهای هدف در حال حاضر و Over 2.5 به احتمال زیاد در 1.785/4، با Under در 2.265/4به

دور اول مسابقات هفته گذشته شاهد گلزنی بود و بازگشت هواداران مطمئناً به این امر کمک کرد.

این وزوز احتمالاً تا آخر هفته ادامه خواهد داشت و 10 تیمی که دور بودند این بار فرصت بازی در مقابل حمایت خود را پیدا کردند.

READ  ویلا برای خراب کردن روز بزرگ سام

بیش از 3.5 انتخاب من برای سنت مری است و می توان از آن پشتیبانی کرد 3.052/1به این بازی در هر دو بازی بین دو فصل گذشته و شنبه هفته گذشته در مسابقات مربوطه به ثمر رسید.

My Bet Builder برای این مسابقه یک ضربه 10.71 است که از سه انتخاب تشکیل شده است.

من به بیش از 3.5 گل پایبندم و آن را با فرم داخلی ترکیب می کنم ، برونو فرناندز دارای 2+ شوت روی هدف ، و یونایتد بیشترین کرنر را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.