بازار قمار دانمارک برای سال 2019 افزایش نرخ مشارکت را نشان می دهد


داده های جدید تنظیم کننده بازی دانمارکی Spillemyndigheden نشان می دهد که صنعت قمار آنلاین دانمارک شاهد افزایش نرخ مشارکت بوده است. تا آنجا که در لیست دوم اروپا قرار گرفت و در رده دوم قرار گرفت. دانمارک تنها یکی از سه کشوری است که بیشتر درآمد ناخالص بازی آن از طریق عملیات آنلاین است.

افزایش بازی های موبایل

تنظیم کننده 18 بازار در اروپا را ارزیابی کرد و متوجه شد که فقط سوئد نرخ مشارکت بالاتری داشت و در مقیاس وسیعی نبود. سوئد رسید 59٪ در حالی که دانمارک وارد شد 53.1٪ در سال 2019. دانمارک سال گذشته 826 میلیون دلار درآمد از بازار آنلاین کسب کرده است.

سومین لیست بود نروژ، که تنها کشور دیگری بود که بیشترین درآمد را از آن دریافت کرد iGaming. انگلیس با 45 درصد کل در رده بعدی قرار گرفت. وقتی صحبت از دانمارک، اکثر بازیکنان این کار را از طریق a انجام می دهند دستگاه موبایل به جای یک کامپیوتر. مانند سایر کشورها ، دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها راحت تر و محدودتر از میزکار یا لپ تاپ هستند.

درآمد آنلاین از بازی های موبایل در دانمارک پنج درصد رشد کرد و وارد شد 61٪ سال به سال این یک جهش بزرگ است وقتی شما در نظر بگیرید که درآمد آنلاین از دستگاه های تلفن همراه در سال 2012 تنها حدود 11 درصد بوده است.

رشد عمده

دانمارکی قمار آنلاین بازار برای اولین بار در سال 2012 آغاز شد و بازیکنان فقط در آنجا هزینه کردند 2.4 میلیارد DKK برخط. فقط کمی بیش از 30٪ در کل درآمد آنلاین دیده می شود. از زمان راه اندازی ، بازار آنلاین هر ساله شاهد رشد است. به نظر می رسد که سال 2020 تفاوتی نخواهد کرد ، زیرا همه گیر COVID-18 بخش زمینی را محدود کرده است و بازیکنان هنوز به گزینه های بازی آنلاین دسترسی دارند.

READ  کازینو Hard Rock در هالیوود فلوریدا فعالیتهای کارمندان را گسترش می دهد

به طور کلی ، قمار آنلاین به رشد بازار کمک کرده است بیش از 25٪ از سال 2012 است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *