بازار بالتیک از اسلات های Stakelogic استقبال می کند


Optibet ادغام خود را در مجموعه بازی های Stakelogic بعنوان یک “کودتای بزرگ” ستود ، پس از تبدیل شدن به یک شریک اپراتور جدید در ابتکار کازینوی آنلاین توسعه دهنده

مستقر در هلند و مالت استودیوی نرم افزاربازی های جدول برتر اکنون در دسترس بازیکنان Optibet در کشورها خواهد بود استونیایی بازار برای اولین بار، با عناوینی مانند اژدها و جادو، کتاب آنوبیس ، مگاوی طلای سیاه ، کتاب ماجراجویی فوق العاده سهام، با موضوع مصر باستان کتاب فوق العاده سهام کلئوپاترا، و موارد دیگر در ادغام گنجانده شده است.

“ادغام مجموعه بازی های Stakelogic برای Optibet یک کودتای اساسی است.”

اسلات های Stakelogic که در سراسر جهان محبوب هستند ، گیم پلی هیجان انگیز را با صدای معتبر و تصاویری چشمگیر ترکیب می کنند و یک تجربه واقعا جذاب را ایجاد می کنند. همه اینها ، و ویژگی هایی مانند فوق العاده سهام، که به بازیکنان این امکان را می دهد تا شانس خود را برای حتی بیشتر شانس زدن به ترکیب های ارزشمند برنده ، دو برابر کنند.

ویژگی های منحصر به فرد:

برای عنوان معروف Book of Cleopatra ، این ویژگی به عنوان یک ویژگی سکه ارائه می شود که تغییر شکل حلقه ها را می بیند 15 حلقه جداگانه جایی که یک سکه برنز ، نقره ، طلا ، کلئوپاترا یا جایزه می تواند روی هر یا همه حلقه ها بیفتد ، به بازیکنان با طیف وسیعی از جوایز نقدی پاداش می دهد.

مدیر فروش Stakelogic ، سالواتوره مارینو گفت در الف بیانیه مطبوعاتی شرکت

READ  مشارکت لاتاری هلندی برای شرکت Scientific Games Corporation

“ما هیجان زده هستیم که با یک اپراتور معتبر ، Optibet ، وارد بازار بالتیک شده ایم. اسلات های ما صنعت را طوفان گرفت طی 12 ماه گذشته و ما معتقدیم که محبوبیت آنها در بالتیک نیز اثبات خواهد شد.

“Optibet قبلاً به موفقیت های بزرگی دست یافته و هست یکی از بزرگترین مارک های قمار در بازار. اضافه شدن بازی های اسلات ما به این معنی است که می تواند از رقبای خود فاصله بیشتری بگیرد و بهترین تجربه را به بازیکنان ارائه دهد. “

بازار کلید:

این همکاری باعث می شود Optibet با تبدیل شدن به اولین نفری که به دنبال توسعه دهنده به بازیکنان خود است ، بیشتر خود را به عنوان یک رهبر در بازار تقویت کند. شیار آنلاین بازی ها.

همچنین درباره ادغام اظهار نظر می کند ، مدیر ارشد محصولات Optibet ، کریس دیویس، گفت …

“یکپارچه سازی مجموعه بازی های Stakelogic است یک کودتای بزرگ برای Optibet زیرا اکنون اسلات های آن در بین بازیکنان کشور بسیار مورد تقاضا است. اولین کسی است که به آنها پیشنهاد می دهد به عنوان یک رهبر واقعی در بازار شناخته می شود. “

بستن NetBet:

این معامله در شراکت همکاری جدید Stakelogic با اپراتور آنلاین است شرکت های NetBet، که مجموعه عناوین 90 به علاوه توسعه دهنده از جمله Super Stake و Mega Super Stake را در یک ماه آینده به خود اختصاص خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.