اینگز را برگردانید تا در یک پیروزی مقدس به گل برسد


ساوتهمپتون – وست بروم
یکشنبه 4 اکتبر ، ساعت 12:00
در Sky Sports Football زندگی کنید

همه چیز در مورد Ings

آیا ما برای یک فصل دیگر ساوتهمپتون آماده هستیم که کار را در پشت محکم نگه داریم ، در خط هافبک سخت کار کنیم و اجازه دهیم دنی اینگ بقیه را از قبل می کنید؟

بعد از باخت 1-0 در پالاس و آن شکست خانگی 5-2 دیوانه کجا هونگ مین سون و هری کین تاریخ را رقم زد (فراموش نکنیم که اینگ در این یکی دو امتیاز کسب کرد) ، این آخرین باری است که با نتیجه 1-0 برابر برنلی به پیروزی رسیده است. جایزه ای برای حدس زدن چه کسی هدف را دریافت کرده است.

اگر یک انتقاد از این طرف وجود داشته باشد ، این است که آنها ممکن است در خط میانی فاقد برخی خلاقیت ها باشند. جیمز وارد-پروس یک پاسور شایسته است اما در واقع کسی وجود ندارد که بتواند یک مضحکه بدود یا یک توپ قاتل را بازی کند ، بنابراین اغلب به مهاجمان مانند Che Adams یا Moussa Djenepo بستگی دارد که کمی عمیق تر شوند و یک اتفاق بیفتند. من فکر می کنم آنها تا زمانی که اینگس باشد خوب است تا یکی از معدود موقعیت هایی را که هر مسابقه ایجاد می کنند کنار بگذارد ، اما ممکن است واقعاً مبارزه کن اگر آنها او را به علت آسیب دیدگی از دست بدهند.

او دقیقاً یک ستاره نیست اما آنها می توانند با بازگشت ناتان ردموند از مصدومیت کار کنند.

READ  چلسی توانست منچسترسیتی را شکست دهد

Nathan Redmond 1280 Southampton.jpg

یک فصل سخت پیش رو برای باگیس

این می تواند یک فصل سخت برای وست بروم باشد ، جایی که آنها تقریباً به سمت کاهش هستند تا اواخر ژانویه. اگر این موضوع کمی دراماتیک به نظر می رسد ، در نظر بگیرید که آنها در لیگ قهرمانان در سه مسابقه 11 گل دریافت کرده اند و در نیمه هفته دو گل دیگر در خانه مقابل برنتفورد در جام EFL دریافت کرده اند ، دیداری که آنها در ضربات پنالتی شکست خوردند ، هرچند که می تواند آ برکت در لباس مبدل.

چیزی که واقعاً تا حدودی غیرقابل توجیه بود تساوی 3-3 هفته گذشته بود. اعتبار آنها به خاطر صعود 3 بر صفر مقابل پرهزینه چلسی در عرض 27 دقیقه اما در این سطح (یا هر سطح دیگر) فقط این است نیمی از کار انجام شده.

به دنبال هدف چهارم قاتل بروید ، مغازه را ببندید و وقت را تلف کنید ، آن را از وسط خط عبور دهید تا مواد را از حریفان خارج کنید. هر کاری پیش می رود اما شما باید مطمئن شوید که کار را به اتمام رسانده اید. اگر نمی توانید از موقعیت بودن پیروز شوید 3-0 در خانه بالا، پس کی می خواهید برنده شوید؟

در Saints در بازار شانس مسابقه 11/8 است و به نظر من کاملاً مناسب است. در صورت وجود ، می توانید استدلال کنید که قیمت آن به هیچ وجه بد نیست به طور خاص دو آمار Opta.

اولین مورد این است که آنها اکنون در سه دیدار آخر خود در خانه مقابل WBA پیروز شده اند ، دوم اینکه مقدسین اکنون 8 پیروزی متوالی مقابل تیمهای تازه صعود شده دارند که در واقع بسیار چشمگیر است. این 11/4 است که اجرا می شود و با تساوی و 7/2 که West Brom راهی برای پیروزی پیدا می کند. این مورد آخر با توجه به مشکلات باگی در قسمت پشت یکی به نظر می رسد.

READ  نکات استون ویلا و نیوکاسل

slaven bilic press 2 1280 .jpg

ساوتهمپتون در خانه این تعداد کرنر را دریافت نمی کند. فصل گذشته در 19 بازی در سنت ماری ، آنها فقط در هفت بار به شش کرنر رسیدند ، بنابراین در هر سه بار کمتر از یک. آنها مسلماً شش ، نه و نه را در بازی های مقابل کسب کردند طرفهای تبلیغ شده سال گذشته اما این به تنهایی من را قانع نمی کند که آنها به طور ناگهانی در برابر تیم هایی که تازه به میدان آمده اند ، چیزهای بیشتری پیدا می کنند.

هنوز کمتر از یک در سه است که آنها در خانه به شش تیم مقابل PL برسند و با توجه به اینکه من خیلی شک دارم WBA به مسابقات صعود کند علامت جادویی شش، با توجه به اینکه آنها تاکنون دو ، سه و یک در بازی های خود داشته اند و ارزش آن را دارد که در “هیچکدام” در بازار کرنر مسابقه به شش ، در 5/2 بازی کنید.

بنابراین ما فکر می کنیم که مقدسین باید در این بازی پیروز شوند و ما در مورد پیش نمایش Danny Ings در حال نواختن بوده ایم. اگر 8/11 را در خانه ببرید و 4/6 را که اینگس به پیروزی خود اضافه می کند ، در نظر بگیرید حساب کردن حسود از اهداف لیگ برتر در اینجا و به لطف یک شرط بندی در همان بازی ، به 2.33 رسیده ایم.

با توجه به اینکه او با اختلاف زیاد بهترین گلزن است مایل کشور و این راه بدی برای حمایت از میزبانها به مراتب بهتر از حتی پول نیست.

READ  میزبان ها می توانند موجو حمله خود را پیدا کنند تا Clarets را شکست دهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *