اینترنت وایکینگ ها خدمات بازی آنلاین را به کلرادو گسترش می دهد


Internet Vikings یک شرکت برتر است که به ارائه راه حل های میزبانی بازی های آنلاین در سراسر جهان معروف است. به تازگی ، این شرکت برای اولین بار در ایالات متحده راه اندازی شد و خدمات خود را در آن ارائه کرد ویرجینیای غربیبه در حال حاضر ، این شرکت در حال توسعه در سراسر کشور است و کلرادو را به لیست رو به رشد ایالات خود اضافه می کند.

رشد مداوم

شرکت راه حل های میزبانی iGaming به طور پیوسته به ایالات جدید در ایالات متحده راه می یابد. برنامه هایی وجود دارد که این شرکت تا پایان سال به 11 ایالت دیگر تقسیم شود. ایالت های مختلف کشور همچنان ارزش صنعت iGaming را می بینند ، بنابراین مقررات و همچنین قوانین برای به ثمر رساندن توپ اجرا می شود.

برای وایکینگ های اینترنتی، این نام تجاری می تواند شهرت جهانی خود را به عنوان یک رهبر صنعت ، با گزینه های جدید خدمات در ایالت ها افزایش دهد. با انواع راه حل های میزبانی ، انواع بازی های آنلاین می توانند خدمات با کیفیتی را به مصرف کنندگان ارائه دهند.

با حرکت این شرکت به ایالات متحده ، النا کواکووا راه را پیش برده است او است رئیس توسعه آمریکا و از سال گذشته یک دفتر در نیویورک دارد. برای آماده سازی مقدمات راه اندازی ، کواکووا مجبور بود تفاوت قوانین مربوط به قمار در شهرستان را مطالعه کرده و ویژگی های هر ایالت را بیاموزد.

به گفته خانم کواکووا ، بزرگترین چالش این شرکت یافتن رویکرد مناسب در بازار جدید و تلاش برای یافتن جایگاه خاص خود در یک محیط حقوقی تازه شکل گرفته بود.

READ  بها مار در دسامبر بازگشایی مرحله ای را آغاز می کند

کارشناسان برجسته

به دلیل تحقیقات شرکت در زمینه قوانین و مقررات مختلف ایالتی ، این شرکت در حال حاضر یک متخصص برجسته در زمینه قوانین قمار در منطقه است ایالات متحده. آنها درک بهتری از نحوه عملکرد قوانین قمار در کشور دارند و می توانند به راحتی از این دانش برای توسعه در ایالت های مختلف استفاده کنند.

با داده های تازه پیدا شده ، وایکینگ های اینترنتی به دیگر شرکت های بازی آنلاین کمک کنید تا در بازار شروع کنند. وبینارها ارائه می شوند تا به شرکت های دیگر نیز بینش نحوه ارائه خدمات خود در ایالات متحده نیز ارائه شود.

به گفته کواکووا ، ایالات متحده دارای مجوزهای میزبانی محدود و پرهزینه است. وایکینگ های اینترنتی یک راه حل جامد برای این مسائل ارائه می دهند. این شرکت راه اندازی را در حال حاضر در نظر می گیرد ، سپس یک راه حل واقعی و همچنین خدمات ایمن ارائه می دهد که نه تنها مقرون به صرفه بلکه برای نیازهای فردی شرکت نیز چابک است.

در آینده ، وایکینگ های اینترنتی امیدوارند در همه 13 مرکز اصلی قمار آنلاین در کشور خدمات ارائه دهند و راه حل های سفارشی را برای نیازهای منحصر به فرد هر مشاغل ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.