اگر یونایتد در حالت دفاعی تقویت نشود ، یک فصل طولانی خواهد بود


یونایتد هیچ بهانه ای برای شروع ضعیف ندارد

من گفتم منچستر یونایتد باید زمین را بدرقه کند ، اما آنها درست در عکس آخر هفته عمل کردند. این فقط اولین بازی بود ، اما آنها وحشتناک به نظر می رسیدند – کند ، بدون انتقال بین خطوط ، من کارهای زیادی را در هدف به خاطر ندارم ، و همه اینها در مورد قدرت حمله تیم صحبت می کند. در پایان ، پالاس شایسته پیروز شد.

ما همیشه در فوتبال بحث VAR را خواهیم داشت ، و هنگامی که توپی توپ را به محوطه جریمه زد ، مردم هر دو طرف را به خود جلب می کند. سخت است که ببینید کاملاً حل شده است. برخی خوشحال می شوند ، بعضی خوشحال نخواهند شد ، حتی با گرفتن دوباره پنالتی. بهانه ای برای یونایتد نیست ، عملکرد فقط خوب نبود و امیدوارم که این فقط یک تلنگر بازی اول باشد.

اگر ما فقط آن را بر اساس بازی اول بنا کنیم ، یونایتد با سرعت سایر تیم های برتر لیگ چند کیلومتر فاصله دارد و بنابراین امیدوارم که به بازی یک برسد. اگر این یک روند شود ، این می تواند یک فصل بسیار طولانی باشد. من و دیگران در این فصل انتظارات زیادی از یونایتد داریم. آنها به یک نیمه وسط و احتمالاً جذب بیشتر نیز برای رقابت نیاز دارند. در پایان روز ، اگر کریستال پالاس بتواند سه امتیاز شما را پشت سر بگذارد ، دچار مشکل خواهید شد.

همانطور که گفتم ، اگر فقط در مورد این بازی قضاوت کنیم ، یونایتد باید یک ترکیب کاملاً جدید بخرد! اما نمی توانیم به تنهایی نسبت به یک بازی واکنش بیش از حد نشان دهیم. کمتر از دو هفته به بسته شدن پنجره فرصت دارند و می توانند چند بازی دیگر انجام دهند تا در این مدت به آنچه نیاز دارند پی ببرند ، اما این آسان نیست. جذب بازیکن ممکن است دشوار باشد ، شاید بازیکنان نمی خواهند بیایند ، گفتن آن سخت است ، اما دفاع آنها همان چیزی است که باید روی آن کار کنند.

گلهایی که در آخر هفته دریافت کردند گلهای دفاعی ضعیفی بود. اگر آنها تقویت نمی شوند ، این یک فصل طولانی برای آنها خواهد بود. آنها به شخصی در کنار هری مگوایر احتیاج دارند ، ببینید چقدر او از زمان ورودش تأثیرگذار بوده است و اکنون کاپیتان است. آنها به شخصی سریع و سریع احتیاج دارند ، مانند ریو فردیناند برای نمانیا ویدیچ بود.

READ  پیش بینی های Infogol برای هر مسابقه از GW14

سون تقریباً به این باشگاه 5 گل می پیوندد

وقتی عملکرد Son Heung-min را در آخر هفته دیدم ، تقریباً عرق کرده بودم که او چهار گل زده بود و نزدیک بود به باشگاه 5 گل در یک بازی بپیوندد. همیشه خوب است بازیکنی را ببیند که آزادانه بازی کند و در موقعیت گلزنی چهار قرار داشته باشد ، این روزها فقط زدن یک گل حتی دشوارتر است. سون در اسپرز به یک بازیکن برتر تبدیل شده است، و تیم درخشان بازی کرد.

پسر تقدیر می کند ، اما هری کین سزاوار اعتبار فراوان است ، او فداکار بود ، یک کاپیتان واقعی.

من فکر می کنم کین همیشه یک بازیکن برای وسط بوده است ، دقیقاً نه شماره 9 و دقیقاً شماره 10 نیست ، بلکه کسی است که فقط از وسط بازی می کند و تماشای آن هیجان انگیز است. از عملکرد او می فهمید که با وجود تمام گلهایی که به ثمر می رساند ، خودخواه نیست. اگر این بهترین چیز باشد ، توپ را پاس می دهد ، سریع فریبنده است و از همه مهمتر او یک گلزن عالی است.

هری کین و پسر 1280.jpg

تماشای کین و سون مثل اینکه آنها روانی هستند ، هنگامی که سون شروع به دویدن می کند ، کین فقط می داند کجاست و بالعکس. این تعریف یک بازیکن تیم است که فقط خودخواه نیست.

گرت بیل یک مرد بسیار خوشحال خواهد بود که به تیمی مانند این می آید. این یک پیام عالی برای افرادی مانند کین و تیم بود که به گرت ارسال کردند. گرت تصمیم خوبی گرفته است که برگردد و من در جایی آن را خوانده ام ژوزه مورینیو با توجه به تعداد جام های برنده شده ، قسمت بزرگی از تصمیم گرت بود. من می خواهم ببینم اسپرز اینگونه ادامه می دهد ، این عملکرد یک قهرمان بود.

من مطمئن هستم که بیل فکر خواهد کرد “ما می توانیم در اینجا کاری انجام دهیم”. من در موقعیتی قرار گرفتم که به تیمی با بازیکنان هجومی شگفت انگیز پیوستم ، مانند رونالدو ، رونی ، توز و بسیاری دیگر ، به من اعتماد کنید که رفتن به یک اتاق رختکن هیجان انگیز است ، اما همچنین چالش برانگیز و رقابتی است. شما باید در سطح آن بازیکنان باشید ، اما این برای بیل جای نگرانی نیست.

هر بازیکنی توسط اطرافیان و کیفیتی که دارند تحت فشار قرار می گیرند. بازیکنان اسپرز همانطور که توسط آنها بالا می رود توسط بیل بلند می شوند و امیدوارم که در نهایت بتواند به ظروف نقره ای ترجمه شود، چون اسپورها خوب هستند ، آنها هیچ مدالی برای نشان دادن ندارند!

READ  منچستریونایتد

دل آلی باید بماند و بیشتر در Spurs کار کند تا جایگاه ابتدایی خود را بدست آورد

دل آلی اوضاع شرایط عجیبی است که از ترکیب های اخیر کنار گذاشته شده و مورینیو می گوید بازیکنان زیادی در آن موقعیت دارد. این برای من و دیگران که از بیرون نگاه می کنند عجیب است ، بنابراین این فقط یک معنی می تواند داشته باشد – مدیر فقط او را انتخاب نمی کند و دلیل آن چیست ، فقط آنها می دانند. این بدان معناست که نوعی مشکل وجود دارد، و چه کسی می داند که آیا آن حل خواهد شد؟

امیدوارم رفع شود ، او بازیکن خوبی است و می تواند حتی بهتر شود. من فکر می کنم یک حرکت به پاری سن ژرمن برای او یک گام بزرگ به عقب خواهد بود ، زیرا Deli در حال حاضر در مکانی عالی برای توسعه است و اگر این چنین به پایان برسد شرم آور خواهد بود. روی کاغذ ، یک حرکت عالی برای او است ، اما او در PSG که بسیار قدرتمند و قدرتمند است کجا جا می گیرد تعداد زیادی بازیکن با کیفیت در همان موقعیت. سخت است که او را در آنجا بازی کرد. من می خواهم ببینم که او بماند و در عوض در اسپرز بجنگد.

با قضاوت از این مستند ، مورینیو شیوه آموزش دل را دوست نداشت و فکر می کرد که تنبل است. اگر چنین است ، پس او نیاز دارد بند بزن و سخت کار کن تا جای خود را در تیم XI شروع کند.

تصمیم رودریگز برای ترک رئال مادرید قبلاً نتیجه داد

جیمز رودریگز در اورتون مانند یک مرد جدید به نظر می رسد. وقتی به یک باشگاه جدید می پیوندید ، غالباً الهام بیشتری می گیرید ، و او وقتی ابتدا به مادرید رفت اینگونه بود و برای اورتون نیز به همین شکل است. به خاطر داشته باشید که این فقط دو بازی بوده است ، اما تاکنون ، او شگفت انگیز است. پای چپ او جادو است، و در حال حاضر همه چیز به نفع او پیش می رود. من لزوما فکر نمی کنم مادرید خیلی اشتباه کرده باشد ، گاهی اوقات این اتفاقات می افتد. مانند بیل ، این فقط به جایی می رسد که بازیکنان از جایی که به آنجا رسیده اند برنخواهند گشت و نیاز به ادامه کار دارند.

READ  خروج زودهنگام هاو و سقوط احتمالی برای Magpies

JamesRodriguez1280.jpg

کارلو آنچلوتی مرد مناسبی است که جیمز باید به او برود و این دو می توانند با هم موفق شوند. هر چقدر هم که بزرگ باشی ، تیمی که ترک می کنی ادامه خواهد داد و احتمالاً موفق خواهد شد ، هیچ کس بزرگتر از هر باشگاهی نیست. رئال مادرید خوب خواهد شد، این یک فصل جدید از زندگی جیمز است. بیل به عنوان قرضی بیشتر جالب است و اتفاقات عجیب و غریبی رخ داده است تا اینکه او خوب کار کند و مادرید بخواهد او را برگرداند.

جوویچ باید دوباره پاهای خود را پیدا کند

من ناامید هستم که همه چیز به نتیجه نمی رسد لوکا جوویچ تاکنون ، اما شاید وام حرکت مناسبی برای او باشد. وام به فرانکفورت ، به محیط های آشنا مناسب او خواهد بود ، او در آنجا دوست داشتنی است و ایده این است که او بازی هایی را که قبلاً تولید کرده بود تولید کند. در مورد او ، گزینه های دیگری وجود ندارد – او بازی نمی کند ، از نظر مصدومیت بدشانس بوده است ، زیدان گفته است که بازی نخواهد کرد – بنابراین بهترین شرط او این است که به جایی که خیلی خوب کار کرده برگردد و بازسازی کند.

هالپ می تواند به ما کمک کند تا دید بزرگتر و بهتری از ورزش و استعداد ما در اروپای شرقی داشته باشیم

اگرچه من طرفدار تنیس نیستم ، اما می دانم که یک تورنمنت بزرگ در پیش است و سیمونا هالپ شانس زیادی برای قهرمانی در مسابقات آزاد فرانسه دارد. خیلی عالی است که می بینید او خیلی خوب کار می کند! مثل وقتی است که لوکا مودریچ توپ طلا را به دست آورد ، اگرچه او اهل کرواسی است که همه ما در بالکان و اروپای شرقی گفته ایم “بالاخره ***** g”. امیدوارم که هالپ بتواند به آنجا برسد شماره یک جهان و ما می توانیم همان را بگوییم ، او بسیار نزدیک است ، و او بخش کوچکی از جهان را به خوبی در ورزش خود نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *