اکتشاف بورس برای Scientific Games Corporation


ارواح آمریکایی مستقر در زمین و iGaming شرکت بازی های علمی گزارش شده است بحث در مورد مزایای شناور جهانی آن را آغاز کرده است بخت آزمایی تجارت در بورس اوراق بهادار استرالیا.

بر اساس گزارش چهارشنبه از بررسی مالی استرالیا روزنامه ، مذاکرات تنها یک هفته پس از آن صورت می گیرد که دفتر مرکزی لاس وگاس توضیح داد که برای بررسی چندین گزینه در مورد احتمالی واگذاری قرعه کشی خود و ورزش ورزشی منافع. این منبع توضیح داد که هنوز تصور می شود این گفتگو در مرحله آغازین است ، اما در نهایت ممکن است منجر به عرضه یک پیشنهاد عمومی شود که می تواند حداقل 3.7 میلیارد دلار درآمد از شرکت بازی های علمی داشته باشد.

تعهد قابل توجه:

روزنامه گزارش داد که چنین حرکتی از شرکت بازی های علمی یکی از بزرگترین پیشنهادات اولیه غیر خصوصی سازی در تاریخ این کشور است سیدنیمبتنی بر بورس و تلاش در همان سرزمین تقریبا 4.3 میلیارد دلار تعهدات مورد حمایت دولت Medibank Private Limited در سال 2014. اطراف 7.4 میلیارد دلار شناور از غول ارتباطات از راه دور شرکت Telstra Limited در سال 1997 ظاهرا بزرگترین اقدام برای بورس اوراق بهادار استرالیا در حالی که خدمات مالی Latitude در سال جاری تاکنون در رتبه های بعدی پایین است 1.9 میلیارد دلار با احترام از لیست اواخر آوریل آن.

ارزیابی کافی:

گزارش مالی استرالیا گزارش داد که کسب و کار قرعه کشی Scientific Games Corporation قبل از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک سال گذشته تقریباً 570 میلیون دلار با بسیاری از تحلیلگران صنعت که ارزش واقعی بازار را تخمین زده اند می تواند تا ده برابر این رقم باشد. شرکت خدمات مالی جفری ها گویا هفته گذشته از یک یادداشت رسمی برای پیش بینی ارزیابی محافظه کارانه تر بین استفاده کرده است 3.4 میلیارد دلار به 5.1 میلیارد دلار با یک شکل از نقطه میانی درست در شمال 4.3 میلیارد دلار.

READ  KSA راهنمای تبلیغات قمار آنلاین را اعلام می کند

پرورش آشنایی:

این روزنامه گزارش داد كه بانكداران استرالیایی احتمالاً تلاش خواهند كرد بورس خود را به Scientific Games Corporation به عنوان خانه عالی برای تجارت قرعه كشی خود با حسن نیت ارائه دهند از سابقه قبلی بازار در مورد استقبال از اپراتورهای کازینو Crown Resorts Limited، Star Entertainment Group Limited و SkyCity Entertainment Group Limited. ارواح محلی برای رقابتهای ورزشی منابع Tabcorp Limited علاوه بر این در بورس اوراق بهادار استرالیا ذکر شده است و می تواند به راحتی ادعا کند همان خانه را انتخاب کرد به زودی قرعه کشی و بازوی کنو واگذار می شود.

پیوندهای محلی:

تصمیم از سوی شرکت بازی های علمی برای انحراف بالقوه عملیات قرعه کشی خود گزارش شده است پس از نوادا شرکت یک بررسی استراتژیک از تجارت خود به سرپرستی انجام داد استرالیا بومی تونی کورسانوس و جیمی اودل، که قبلاً مدیر ارشد در بودند نیو ساوت ولز ماشین های بازی جن Aristocrat Leisure Limited. بعلاوه ادعا می شود این شرکت توسط دفتر مرکزی سیدنی نیز پشتیبانی می شود سرمایه گذاری کالدونیا و احتمالاً مورد استقبال گرم جامعه سرمایه گذاران بزرگ نهادی بورس قرار خواهد گرفت.


nevadalas vegasigaming تاجران محدود تاجران اوراق بهادار استرالیایی اوراق بهادار سرمایه گذاری کالدونیای عرضه اولیه جامی اودل شرکت های بازی علمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *