اوریکس Arcadem را به شرکای RGS اضافه می کند


در اقدامی که باعث تقویت بیشتر ارائه سرور بازی از راه دور (RGS) خود می شود ، Oryx Gaming شرکت توسعه بازی های کازینو آنلاین Arcadem را که به تازگی تاسیس شده است به مجموعه شرکای پلت فرم خود اضافه کرده است.

مطابق با اوریکس، جن جن: شب قبل از کریسمس اولین پیشنهاد توسعه دهنده خواهد بود که در دسترس قرار می گیرد بازی های دیجیتالی ماه آینده ، با عناوین اضافی قرار است در اوایل سال 2021 منتشر شود.

پیشنهاد بی نظیر:

همین سال تاسیس شد ، مستقر در مالت گذرگاه طاقدار محتوای منحصر به فرد با چشم انداز آینده نگرانه و طراحی ، صدا و گرافیک با کیفیت بالا را ارائه می دهد که آن را در بازار iGaming برجسته می کند.

آخرین شریک استودیویی اوریکس از نزدیک دنبال می کند Peter & Sons و شمعها، که به جنگ پیوست در 6 اکتبر و 18 مه سال جاری ، به ترتیب ، و همچنین شرکای حق بیمه RGS از جمله بازی های کالامبا، گامات، بازی های Givme ، و قهرمان طلایی.

در خط لوله:

در نوع خود انتشار خبر، مدیر و بنیانگذار آردادم مسیحی هلمن در مورد مشارکت جدید اظهار نظر کرد ، گفت …

“اوریکس بزرگترین مارک های دنیای بازی آنلاین است. و Arcadem از همکاری با پلتفرمی که تجربه بازی درجه یک را به بازیکنان ارائه می دهد بسیار خوشحال است. ما هیجان زده ایم که محتوای با کیفیت خود را برای طیف وسیعی از مشتریان جدید ارائه می دهیم. اولین انتشار ما “The Neon Samuari: Kawa” نشان داده است که یک بازی اسلات بسیار خوب طراحی شده ، با یک موضوع زیبا می تواند در تعداد زیادی از بازارها اجرا شود. “

READ  جواز دسترسی IP به موتور Megaclusters BTG را راحت کنید

علاوه بر این ، “تمام تیم Arcadem از دیدن بازی های آینده ما” The Elf Elf: The Night Before Christmas “و” Tap House “بر روی سیستم عامل Oryx بسیار هیجان زده تر هستند و نقشه راه بسیار قدرتمندی در پیش رو دارد.”

“Oryx بنابراین یک ارائه دهنده پلت فرم ایده آل برای Arcadem است تا بتواند خود را به عنوان یک رهبر در صنعت iGaming جای دهد. و این بدان معنی است که تمام بازی های ابتکاری آینده ما در سراسر سیستم عامل در دسترس خواهند بود. این آغاز یک همکاری بزرگ برای آرکادم است. “

Oryx RGS که یک سرور بازی از راه دور برتر است ، به نظر می رسد بستر انتخابی هر دو جدید باشد استودیوهای بازی که مایل به توسعه بازی ها و مارک خود و همچنین استودیوهای تاسیس شده هستند و می خواهند دامنه خود را به بازارهای جهان گسترش دهند. این شرکت اسلوونیایی دارای مجوز از سازمان بازی های مالت (MGA) و اداره قمار ملی رومانی (ONJN) ، دو معتبرترین تنظیم کننده های قمار در صنعت است و محتوای آن در 18 حوزه قضایی اصلی تأیید یا تأیید شده است.

پیشنهاد منحصر به فرد:

همچنین در مورد آخرین مورد اضافه شده به لیست شرکای منحصر به فرد پلت فرم ، مدیر عامل برای اظهار نظر بازی اوریکس، ماتوز مازیج ، گفت

“بازی های اسلات Arcadem واقعاً بی نظیر است و با بازیکنان خود یک بازیکن فوق العاده را تجربه می کند مضامین آینده نگرانه عالی و الگوریتم های قوی.

“ما نمی توانیم صبر کنیم تا اولین عناوین را به شرکای خود و بازیکنان آنها معرفی کنیم و از دیدن آینده ای که برای این استودیوی بازی های پر جنب و جوش ارائه می شود هیجان زده هستیم. ما مشتاقانه منتظر یک مشارکت قوی هستیم. “

READ  Western Gold Megaways (شیار ویدئو) از iSoftBet

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.