اوریکس چشم به راه بازار آنلاین بازی های آلمان است


با توجه به آخرین معامله تجاری خود ، Oryx Gaming توافق نامه محتوای جدیدی را با سایت بازی آنلاین Greentube Malta Ltd، StarGames ، که ورود آن را به سیستم مشاهده می کند آلمانی بازار iGaming به محض افتتاح کامل در سال 2021.

مشارکت جدید امکان پذیر خواهد بود StarGames‘دسترسی به محتوای برتر تامین کننده اسلوونیایی از شرکای اختصاصی سرور بازی از راه دور (RGS) مانند Arcadem ، بازی های کالامبا، Gamomat ، Givme Games و Golden Hero. همچنین در این معاملات مجموعه گسترده ای از محتوای شخص ثالث و ابزارهای بازاریابی مانند چرخش اضافی ، مسابقات و تابلوهای امتیازات و خدمات داده موجود از طریق جمع کننده اوریکس هاب.

آمادگی ورود به بازار:

StarGames تجربه در آلمانبازار iGaming به لطف فعالیت های مجاز آن در شلسویگ-هولشتاین، شمالی ترین ایالت کشور اروپایی. اپراتور آنلاین در حال آماده سازی مجوز سراسری در کشور اروپای غربی است. و در انتظار بازار جدید تنظیم شده iGaming در آلمان ، این برند اخیراً عرضه شده است یک صفحه فرود به افرادی که علاقه مند هستند اجازه می دهد تا در جریان آخرین تحولات قرار بگیرند.

مدیر عامل Oryx Gaming ، ماتوز مازیج، در مورد مشارکت جدید اظهار نظر کرد بیانیه مطبوعاتی شرکت، گفت…

“این معامله برای ما یک گام مهم است که ما خود را تطبیق می دهیم وارد بازار آنلاین آلمان شوید سال بعد کاملا باز می شود StarGames دارای یک تجربه طولانی و موقعیت پیشرو در آلمان است ، که ما کسب و کار خود را در این کشور تاسیس و رشد می کنیم و این یک مزیت برای ما خواهد بود. “

READ  در اسلات آنلاین جدید Hazakura Ways Relax Gaming وارد دنیای رنگارنگ سامورایی ها شوید.

طبق گزارشات ، StarGames در حال آماده سازی برای ورود به بازار آلمان تمام اقدامات لازم را برای اطمینان از انطباق ارائه محتوای خود با جدیدترین مقررات و دستورالعمل های بازی های مسئولانه ارائه شده در آسیب های مربوط به قمار را به حداقل برسانید و مسئولیت اجتماعی را ارتقا دهید.

علاوه بر کیفیت:

اضافه کردن نظرات خود در مورد بسته شدن اخیر ، لازلو پادوس، مدیر برند StarGames ، گفت

“ORYX بازی های متنوعی را از تعداد فزاینده ای از تأمین کنندگان ارائه می دهد که محتوای آنها قبلاً در بین بازیکنان آلمان محبوب بوده است.

“ما در حال حاضر به دنبال ارائه دهندگان محتوای هیجان انگیز و نوآورانه هستیم تا نمونه کارهای کلاسیک و جدید اسلات NOVO LINE complement ما را تکمیل کند تا بتوانیم با محتوای با کیفیت بالا در سراسر کشور کار خود را آغاز کنیم کاملاً با مقررات آلمان مطابقت دارد. ORYX می تواند در دستیابی به این هدف به ما کمک کند. “

بازی سریع:

یکی از سه معامله مشابه در این ماه ، گروه بازی Bragg (TSXV: BRAG) شرکت تابعه توافق نامه محتوا را با آینده و آینده منعقد کرد بازی زنده تامین کننده بازی Quik برای Oryx Hub آن است. عناوینی مانند SuperBlocs ، Lotto Roulette و Wheel of Fire Live اکنون به بیش از 10،000 بازی از بیش از 100 ارائه دهنده برتر بازی می پیوندند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.