اهداف دوباره در دستور کار قرار گرفت


قناری های مبتلا به کووید در برابر آن نگاه می کنند

در پایان فصل 2019-2020 لیگ برتر ، پس از شکست 10 بازی متوالی متوالی ، دانیل فارکه تیم نورویچ سیتی خود را مستقیما به عقب هدایت کرده است، قهرمانی با سبک شش امتیاز.

وفاداران جاده کارو امیدوارند که قناری ها این بار مشت بهتری از آن بگیرند و از دست دادن تنها یکی از بازیکنان بهتر خود ، امیلیانو بوئندیا ، که به استون ویلا رفته است ، امتیاز مثبت است. همانطور که قرارداد قرضی این جوان با استعداد اسکاتلندی بسیار زیاد است ، بیلی گیلمور، از چلسی

با وابستگی شدید به تیمو پوکی هنگامی که آخرین بار در لیگ برتر ، که 42 of از گل های نوریچ در لیگ برتر در فصل 20-2019 را به ثمر رساند ، خوب است که ببینیم خط حمله با سه خرید جدید-جاش سارجنت و میلوت راشیکا از وردربرمن و 19- تازه شده است. وینگر یونانی یک ساله ، کریستوس تزولیس ، از پائوک.

هیچ یک از خریدهای آنها وزنه های سنگینی ندارند و به نظر می رسد نورویچ با نبردی سخت برای بقا روبرو است. آنها در حال حاضر برای طرفداری با واتفورد در آن رقابت می کنند بازار سقوطبه

قناری ها نیز پیش فصل را با چندین بازیکن که با کووید -19 شکست خورده اند ، قطع کرده اند. در اینجا فارکه پس از شکست 3 بر صفر مقابل نیوکاسل در آخرین بازی دوستانه پیش فصل خود ، در مورد وضعیت گفت:

“وضعیت ما در دو هفته گذشته شرایط سختی بود. رقابت با شرایط سخت امروز دشوار بود ، ما فقط 10 بازیکن داشتیم که 90 دقیقه برای رفتن آماده بودند.”

READ  کارت نورگارد ارزش بازی در دربی لندن را دارد

قرمزهای بی رحم آماده استارت دیگری داغ هستند

بر خلاف میزبان خود ، پیش فصل لیورپول به خوبی پیش رفت و قرمزها دوشنبه شب با پیروزی چشمگیر 3-1 مقابل اوساسونا به زیبایی به میدان رفتند.

اندی روبرتسون پس از مصدومیت از ناحیه رباط مچ پا در تساوی 1-1 مقابل اتلتیک بیلبائو ، بازی را از دست داد و او شنبه دوباره باز می ماند. کنستانتینوس تسیمیکاس ، امضای جدید باید به عنوان یک معاون توانمند مطرح شود و قناری ها از شنیدن این خبر خوشحال نخواهند شد سه نفره شجاع قرمزها در جلو – محمد صلاح ، سادیو مانه و روبرتو فیرمینو – همه آماده و شلیک می کنند.

فیرمینو دوشنبه مقابل اوساسونا دو زوج زد اما صلاح بازیکن بزرگ تیم است ، زیرا او در بازی ابتدایی فصل در هر یک از چهار مبارزات اخیر ، از جمله هت تریک مقابل لیدز تازه صعود شده فصل گذشته ، موفق به کسب دروازه شده است.

پس از یک نبرد باشکوه با قهرمان نهایی منچسترسیتی در فصل 19-2018 و قهرمانی فوق العاده چشمگیر در فصل 20-2019 ، شاید تعجب آور نباشد که قرمزها پس از کریسمس فصل گذشته از کار افتادند. آنها رقابت های خود را با سبک بسیار خوبی به پایان رساندند ، اما در 10 بازی گذشته خود شکست نخورده باقی ماندند و در حالی که صعود به لیگ قهرمانان در ماه مارس از صعود به مرحله بعد بالاتر بود ، در جایگاه سوم قرار گرفتند.

قرمزها در حال حاضر هستند مورد علاقه سوم در 6.86/1 تا دوباره عنوان را بدست آورند.

READ  نکات چلسی و لیدز یونایتد

اگر لیورپول از همان جایی که کار کرده بود کار کند ، تیم میزبان با مشکل مواجه می شود. قرمزها در هفت بازی خارج از خانه خارج از خانه خود در لیگ برتر مقابل نوریچ پیروز شده اند. شانس اطراف 1.331/3 خیلی کوتاه نیستند اما ارزش در جای دیگری نهفته است …

اهداف دوباره در دستور کار قرار گرفت

لیورپول رکورد قابل توجهی در حضور در بازکن فصلی با امتیاز بالا و از زمانی که آنها رقابتهای 16-2015 را با پیروزی 1-0 خارج از خانه در استوک آغاز کردند ، گلها ، گلها ، گلها بوده است. پنج بازی ابتدایی لیورپول در فصل جاری تحت هدایت یورگن کلوپ 29 بازی انجام داده است (19 موافق و 10 مخالف) ، در حالی که سرخ ها در هر پنج بازی شکست نخورده بودند (W4 D1) با وجود اینکه در سه بازی از این پنج بازی سه بازی را واگذار کرده بودند: 4-3 مقابل آرسنال در 2016-17 ، 3-3 مقابل واتفورد در فصل 18-2017 و 4-3 مقابل لیدز در فصل 2020-21.

این دو تیم دو سال پیش در اولین بازی فصل مقابل هم قرار گرفتند که لیورپول در آنفیلد 4-1 نورویچ را شکست داد و این دیدار اغلب گلزنی می کند.

در آخرین دیدار تیمها در فوریه 2020 ، با برتری 1 بر 0 به پایان رسید ، اما در پنج بازی از 8 بازی قبلی خود در لیگ برتر حداقل 5 گل به ثمر رسیده است و این همان ارزش شنبه شب است. به

من بیش از حد خوشحالم که هر دو بیش از 4.5 را در این بازی پشت سر می گذارم بیش از/کمتر از 4.5 هدف بازار و بیش از 5.5 در بازار بیش از 5.5 هدفبه

READ  رافینیا تأثیر فوری روی تیم ملی برزیل داشت

معمولاً توصیه می کنم اگر برای مثال سه گل در نیمه اول به ثمر برسد ، سودهای احتمالی را پس بگیرید. اما با توجه به زمان بسیار کمی که نورویچ داشت ، مطمئن هستم که گلها می توانند در نیمه دوم به جریان بیفتند.

*می توانید من را در توییتر دنبال کنید @SteveThePunter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.