اهداف برای روباهها خشک می شوندلستر و ولوز
یکشنبه 8 نوامبر ، ساعت 14:00
در Sky Sports زندگی کنید

روباهها روی منگنه

پیروزی 4-0 مقابل اسپارتا پراگ پیروزی لستر را به 5 بازی متوالی افزایش داد و این دومین بازی پیاپی بود که چهار گل به ثمر رساند.

این فقط جیمی وردی نبوده که تحت تأثیر قرار گرفته است – اگرچه او هفت گل لیگ به نام خود دارد – اما بازیکنانی مانند هاروی بارنز و یوری تیلمنس بسیار خوب بوده اند.

روباه ها آخر هفته در جدول قرار دارند و فقط یک امتیاز از رهبران ، لیورپول عقب هستند. آنها در واقع در اولین بازی خود بعد از تعطیلات بین المللی هفته آینده با قرمزها روبرو می شوند ، بنابراین مشتاق خواهند بود که حرکت خود را قبل از سفر به آنفیلد حفظ کنند.

در مورد اخبار تیم ها ، برندان راجرز امیدوار است که جونی ایوانز و جیمز مدیسون را یکشنبه در دسترس داشته باشد ، اما به هر حال شروع دوم تضمین نمی شود. دنیس پرهت و بارنز ، با فرم ، احتمالاً در کنار وردی قرار خواهند گرفت.

Steady-Eddie Wolves در حال انجام کارهای خود هستند

گرگ ها چند هفته پیش کمی حرکات غیرمعمول داشتند زیرا شکست خانگی 3-1 مقابل من سیتی را با نتیجه 4-0 باخت بسیار ضعیف در وستهام دنبال کردند.

از دست دادن دیوگو جوتا تاکنون به نظر نمی رسد مسئله نونو اسپیریتو سانتو زیاد باشد زیرا تیم گرگهای وی از چهار بازی گذشته خود 10 امتیاز گرفته اند.

پیروزی یک بر صفر برابر فولام و لیدز با تساوی یک بر یک مقابل نیوکاسل همراه بود ، اما آنها اخیراً یک پیروزی 2-0 را از پالاس پشت سر گذاشتند و موفق شدند 2-0 پیروز شوند.

READ  آبی ها باید برای رسیدن به چهار مقام برتر بجنگند

بازدیدکنندگان فقط آخر هفته جونی را برای انتخاب در دسترس ندارند ، این بدان معنی است که دانیل پودنس و پدرو نتو باید در سه بازی نخست به رائول خیمنز بپیوندند.

لستر است 46/24/6 موارد دلخواه در بورس Betfair با قرعه کشی بعدی در 3.254/9 و گرگ ها در خارج از کشور کوچک ظاهر می شوند 3.412/5.

این یک مسابقه جذاب است زیرا دیدار اخیر این دو بسیار محکم بوده است. فصل گذشته هر دو مسابقه 0-0 به پایان رسیدند ، و در مبارزات قبل از اینکه آنها سه بار به مصاف هم بروند – 0-0 دیگر در جام ، پیروزی 4-3 برای ولوز در مولینوکس و پیروزی 2-0 برای لستر در کینگ پاور.

هر دو تیم در یک فرم خوب به مصاف یکشنبه می روند و میزبان احتمالاً بهتر از این دو بازی می کند. در این سال تاکنون امتیازدهی برای بازدیدکنندگان خیلی آسان نبوده است – آنها فقط در یک بازی در دو نوبت بیش از یک بار موفق به گلزنی شده اند.

شایان ذکر است که لستر در دو مسابقه خانگی خود در لیگ برتر شکست خورده است و آنها می توانند برای از بین بردن تیم هایی که مقابل آنها قرار می گیرند – که گرگ ها در نیمه اول به خصوص بازی می کنند – تلاش کنند.

من در اینجا به سمت قرعه کشی متمایل شده ام ، اما بیشتر در مورد حمایت از قرعه کشی / قرعه کشی وسوسه می شوم بازار نیمه وقت / تمام وقت با قیمت بیشتر در حال حاضر در حدود تجارت است 4.94/1 علامت گذاری کنید ، زیرا بازدید کنندگان متخصص هستند که در مرحله استراحت قرار دارند.

READ  نکاتی برای عنوان ، 6 برتر ، 10 برتر ، سقوط و بهترین گلزن

تعجب آور نیست که گل های زیر 2.5 به نفع خود باشند 1.674/6، با بیش از 2.5 در 2.45/7.

روباه ها اواخر آنها را مورد هجوم قرار داده اند ، اما برخی از آنها در اروپا بوده اند و در لیگ برتر ، از زمان پیروزی 5-1 در سیتی ، در خانه وستهم و ویا موفق به گلزنی نشده اند ، آرسنال ، قبل از اینکه آخرین بار در Elland Road چهار گل بزند.

گرگ ها در حال حاضر چهار مسابقه پی در پی برای دیدن جمع شدن هواداران Under 2.5 در حال اجرا هستند و گرچه این پنجمین بازی آنها خواهد بود ، اما من در شانس پیشنهادی آب زیادی نمی بینم.

در پیش نمایش من در آخر هفته گذشته از نیوکاسل و اورتون ، موفق شدم یک برنده 7/1 Same Game Multi را معرفی کنم و یکی را نیز با قیمت مشابه برای این مسابقه دارم.

زیر 0.5 گل نیمه اول ، یوری تیلمانس 1+ ضربه به هدف و لستر با بیش از 4.5 گوشه در 8.79 وارد خواهد شد و به نظر من قیمت خوبی است.

Key Opta Stat

نیمی از شش بازی لستر و ولوز در لیگ برتر 0-0 به پایان رسیده است و سه بازی دیگر در مجموع 16 گل به ثمر رسانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *