اندورفینا از بازی جدید اسلات آنلاین Buffalo 50 خبر داد


مزارع باز ، مناطق طولانی علفزارها و حیات وحش ؛ این همان چیزی است که هنگام بازی Buffalo 50 جدید Endorphina خواهید دید. با این بازی جدید در یک ماجراجویی جدید به وسط آمریکای شمالی در سرزمین طلایی سفر کنید. تمام موجودات وحشی موجود روی قرقره ها ، از جمله گاومیش ، عقاب ، گرگ و قند را مشاهده کنید. بازی اسلات 4 حلقه ای 5 حلقه ای دارای 50 خط پرداخت با انباشته وحشی و چرخش اضافی است.

جزئیات بوفالو 50

در این نسخه جدید توسط آندورفینا، گاومیش وحشی است. این نماد به جای پراکندگی ، جایگزین تمام نمادهای موجود در حلقه ها می شود. همچنین می تواند روی همه حلقه ها به صورت انباشته ظاهر شود. همانطور که بازی می کنید ، وقتی بوفالو ظاهر می شود ، به عنوان جایگزین آیکون های دیگر به ایجاد ترکیبات برنده کمک می کند.

بازیکنان همچنین می توانند درآمد کسب کنند بازی های اضافی با پیدا کردن سکه گاومیش طلا روی حلقه ها این نماد پراکندگی است که با یافتن سه یا چند نماد در بازی ، 5 بازی اضافی را تحریک می کند. پراکندگی می تواند در حلقه های 2 ، 3 و 4 ظاهر شود.

بوفالو 50 همچنین یک دور قمار ویژه ارائه می دهد. وقتی یک برد بدست آوردید ، یک شانس بزنید تا برد را دو برابر کنید تا 10 برابر! از بین چهار کارت که روی میز به صورت رو به پایین کار می شود ، کارت انتخاب کنید. اگر کارت فروشنده را بزنید ، برد شما دو برابر خواهد شد و می توانید دوباره امتحان کنید. اگر فروشنده یک دور را برد ، پس برنده ها را از دست می دهید و دور قمار تمام می شود.

READ  جاه طلبی لاتاری ملی از گروه سازکا

گرتا کوچکونیان ، رئیس مدیریت حساب ، در مورد نسخه جدید اظهار نظر کرد با بیان: “Great Plains و حیواناتی که در آنجا زندگی می کنند یک الهام واقعی برای ما و بسیاری دیگر بوده است. اسلات Buffalo 50 ما قبلاً برای تعداد زیادی از اپراتورها پیش فروش شده است که ثابت شده تاکنون برای کازینوها و بازیکنان نیز موفقیت آمیز بوده است. ما مشتاقانه منتظر دیدن واکنشهای مثبت بیشتری پس از این نسخه جدید هستیم. “

پیوستن به سایر عناوین جدید

بوفالو 50 اکنون به دیگر بازی های جدیدی که امسال اندورفینا ایجاد کرده است می پیوندد. برگشت در ماه جولای، توسعه دهنده راه اندازی یک انتشار سبک کلاسیک، دارای 7s ، قلب ، کلوپ ، شبدر و کلوچه. با عنوان 100. دستگاه شانس، این بازی جدید دارای 100 خط پرداخت فوق العاده و ویژگی های با کیفیت است که بازیکنان را درگیر خود می کند.

با محتوای بی نظیر فراوان ، آندورفینا همچنان ثابت می کند که چرا آنها یک توسعه دهنده برتر هستند ، هر بار که عنوان جدیدی منتشر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.