امیدهای چهار تیم برتر برای بد خلقی توپچی ها کمرنگ می شود


1) ناامیدی دربی ، توپچی ها را در نیمه پایانی خسته می کند

با تثبیت جایگاه تاتنهام در بالای جدول ، مبارزات آرسنال با شکست 2-0 در خانه همسایگان شمالی لندن ادامه یافت. برای 2000 هوادار اسپرز که به عنوان بخشی از تخفیف محدودیت های Covid-19 به زمین راه یافته اند ، زمان نمی تواند بهتر باشد.

در آستانه اولین دربی این فصل از شمال لندن ، میكل آرتتا ، مدیر آرسنال مجبور شد با س questionsالاتی درمورد چگونگی توقف بدترین شروع آرسنال در رقابت های لیگ برتر روبرو شود و این سوالات همچنان باقی خواهد ماند. در حال حاضر این بدترین شروع آرسنال در لیگ طی 40 سال گذشته است.

آرتتا در فصل گذشته جام حذفی توپچی ها را به سمت شکوه هدایت کرد که سطح انتظارات را در این فصل افزایش داد.

با این حال ، چهار پیروزی از 11 بازی خود در لیگ باعث شده تیم آرتتا به رده پانزدهم سقوط کند ، 11 امتیاز از اسپرز عقب است اما تنها 7 امتیاز فاصله دارد تا 18 برنلی ، که آخر هفته در امارات میزبان است.

زمین شمال لندن برای حداکثر 2000 تماشاگر باز خواهد بود که می تواند برای توپچی ها خوب باشد ، اما اگر وضعیت لیگ ضعیف آنها ادامه یابد ، این کار را نمی کند. در لیگ اروپا ، آرسنال در هر پنج بازی خود پیروز شده است ، اما نمی تواند فرم داخلی را تکرار کند.

آرسنال که اکنون از بالای جدول به منطقه سقوط نزدیکتر است ، کار خود را برای تأمین امنیت انجام می دهد پایان چهار برتر که می توان از آن پشتیبانی کرد 12.011/1.

2) صلاح در حالی که لیورپول رکورد آنفیلد را تمدید می کند ، می درخشد

در سال 1988 ، لیورپول با “آنفیلد رپ” خود به رتبه سوم جدول بریتانیا رسید. این بهترین رکورد سال یا حتی دهه نبود ، اما این باشگاه رکورد جدیدی برای افتخارآفرینی دارد. تخریب 4-0 گرگ ها از سوی لیورپول باعث شد قهرمانان در امتیازات بالای تاتنهام در رده های بالای جدول قرار بگیرند و همچنین این روند شکست ناپذیری آنها در آنفیلد را به 65 بازی افزایش دهد.

READ  یک بونزا روز پایانی 25/1

GettyImages-1288885165.jpg

لیورپول اکنون از شش بازی خانگی ابتدایی خود در این فصل حداکثر 18 امتیاز کسب کرده است که آخرین پیروزی مقابل یک تیم خارج از نوع گرگ است که Raul Jimenez گلزن برجسته خود را که آخر هفته گذشته دچار شکستگی جمجمه شده بود از دست داد. بعد از اینکه محمد صلاح در دقیقه 24 برای نهمین گل فصل خود دروازه حریف را باز کرد ، قهرمانان هرگز به نظر نمی رسید که باختند.

صلاح پس از آنکه در پایان فصل های متوالی در 2018 و 2019 بهترین گلزن بود ، یک جفت جایزه بوت طلایی دارد و نگاهش به یک سوم است. مصری دو گل عقبتر از گل اورتون است دومینیک کالورت-لوین و یکی پشت هونگ مین پسر تاتنهام. هر سه در آخر هفته هدف قرار گرفتند.

صلاح 28 ساله که در مقابل ولوز هم یک پاس گل داشت ، به نظر می رسد که از Covid-19 بهبود یافته است که خبر بدی برای بقیه لیگ و فولام است که آخر هفته در لیگ برتر به مصاف صلاح می رود. می توان از صلاح پشتیبانی کرد 5.14/1 بودن بهترین گلزن لیگ در پایان فصل.

3) وردی ثابت می کند هیچ جایگزینی برای تجربه وجود ندارد

بیایید برنده کفش طلای فصل گذشته را یادداشت نکنیم جیمی وردی. مهاجم لستر فصل گذشته با 23 گل برای روباه ها در رده نخست قرار گرفت. روز یکشنبه ، وردی دیرهنگام آن را ترک کرد قبل از اینکه قلب شفیلد یونایتد را با برنده دقیقه 90 خود شکست و پرچم کرنر را با جشن خود که شورت او را پاره کرد ، شکست.

وردی همچنان دفاعیات خود را از هم گسیخته و اثبات می کند که تجربه وی یکی از بهترین ویژگی های لستر است و در حالی که در زمین است ، همیشه شانس گلزنی تیمش وجود دارد. اعتبار به رئیس او برندان راجرز می رسد که 33 ساله با استراحت عالی برای برخی از مسابقات لیگ اروپا ، تیم عالی را مدیریت کرده است زیرا روباه ها با سهولت نسبی صعود به مرحله حذفی را کسب می کنند.

READ  لستر برای خاتمه دادن به خانه بدون شکست لیورپول

پیروزی دیرهنگام و دیررس لستر باعث شد آنها آخر هفته چهارم جدول به پایان برسند و می توان به آنها بازگشت 7.26/1 ماندن در چهار نفر برتر و یک سه تا پایان در 12.5 قابل پشتیبانی است.

در مورد واردی پرنعمت ، تصمیم او برای کناره گیری از فوتبال بین المللی در آگوست 2018 به نفع روباه ها است و می توان از مهاجم پشتیبانی کرد 6.25/1 پشت سر صلاح و هری کین برای ادعای دومین پی در پی تقدیر چکمه طلایی.

4) شروع بدون پیروزی تیغه ها می تواند هزینه شغل وایلدر را به همراه داشته باشد

برای هر برنده در لیگ برتر ، باید یک بازنده باشد و در حالی که لستر با سه امتیاز از برامال لین جدا شد ، سندرم فصل دوم شفیلد یونایتد هیچ نشانه ای از بهبود ندارد. بازگشت تنها یک امتیاز از 11 بازی ابتدایی آنها رسماً بدترین اتفاق تاریخ باشگاه در طول تاریخ لیگ است.

GettyImages-1163791981.jpg

برنامه برای تیغه ها آسانتر نیست زیرا آنها یکشنبه به ساوتهمپتون سفر می کنند و می دانند که مقدسین در هر دو دیدار فصل گذشته شش امتیاز را کسب کردند. کریس وایلدر ، سرمربی یونایتد در حال بحث و بررسی بود تا فصل گذشته به عنوان مدیر سال انتخاب شود ، قبل از اینکه فرم آنها بعد از قفل شدن کوتاه شود. از زمان بازگشت به میادین به دلیل تعلیق لیگ به دلیل Covid-19 ، تیغه ها از 63 امتیاز ممکن 12 امتیاز گرفته اند.

پس از پایان عمل آخر هفته ، فاصله بین یونایتد و ایمنی شش امتیاز است.

فوتبال یک صنعت مبتنی بر نتایج است و وایلدر آینده خود را به عنوان رئیس Blades بر اساس پیروزی ها می داند.

بازی ساوتهمپتون در هفت روز اول 3 بازی با یک بازی خانگی برابر منچستر یونایتد و یک سفر به برایتون است.

READ  نکات وستهم و نیوکاسل

این یک هفته است که می تواند آینده وایلدر را که می تواند مورد حمایت قرار گیرد ، تعیین کند 3.814/5 بودن مدیر بعدی که سمت خود را ترک کند. پیروزی در سنت ماری به هر حال فعلاً به چنین صحبت هایی پایان می دهد.

5) کالورت لوین پرچم مهاجمان انگلیسی را به اهتزاز در می آورد

این فصل برای هر انگلیسی که تمایل به بازی در مسابقات قهرمانی اروپا تابستان آینده را دارد فصل بسیار مهمی است. ثبات Dominic Calvert-Lewin بازیکن تیم اورتون از نظر گرت ساوت گیت ، رئیس سه شیرها که در تورف مور بود و تماشای گلزنی یازدهمین گل توپ یوفا در یازدهمین بازی خود در لیگ ، مورد توجه قرار نگرفت.

این بازیکن 23 ساله اولین بازی خود در انگلیس را در اوایل فصل انجام داد و در یک بازی دوستانه مقابل ولس در ومبلی با نتیجه 3-0 به پیروزی رسید و دروازه اش را باز کرد. اگر Calvert-Lewin می تواند به تعداد دقایقی که در این دوره از رقابت ها حضور دارد ، به پیدا کردن دروازه شبکه ادامه دهد ، پس باید برای اولین بار استعدادهای خود را در یک تورنمنت بزرگ به نمایش بگذارد.

این آخر هفته ، اورتون در دیداری که خاطرات خوبی برای کالورت- لوین دارد ، در گودیسون پارک میزبان چلسی است. مهاجم انگلیس در دسامبر گذشته در پیروزی 3-1 تافی ها در دیدار برابر دو گل به ثمر رساند و هیچ نشانه ای از اجازه دادن به زمین را نشان نمی دهد.

فرم اورتون اخیراً فقط با یک پیروزی در هفت بازی اخیر لیگ افت کرده و می توان به آنها بازگشت 21.020/1 ادعا كردن الف پایان چهار برتر در حالی که می توان از کالورت لوین پشتیبانی کرد 7.613/2 بودن بهترین گلزن لیگ.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *