امتیازات چلسی و من سیتی کاهش می یابد


کریستال پالاس – تاتنهام
شنبه ، ساعت 12:30
پخش زنده در BT Sport 1

پاتریک ویرا قطعاً تاکتیک های کریستال پالاس را تغییر می دهد. در مقایسه با فصل گذشته ، میانگین مالکیت آنها از 42.9 to به 47.8 en افزایش یافته است در حالی که تعداد شوت آنها از 6.7 تا 9.2 در هر بازی پالاس بیشتر از پشت به بیرون می رود و به دنبال حفظ توپ روی زمین است و خط دفاعی بالاتری را برای فوتبال پررنگ تر در اختیار دارد. درصد پاس های آنها که به مدت طولانی طبقه بندی می شوند از 14.5 to به 12.8 down کاهش یافته است ، در حالی که آنها در این فصل به طور متوسط ​​66.2 پاس دیگر در هر بازی دارند.

اما این بهترین راه برای رویارویی با تاتنهام نونو اسپریتو سانتو نیست ، که در مقایسه با نقشه مائوریسیو پوچتینو که توسط رایان میسون انتخاب شده بود ، در جهت مخالف حرکت می کند. اسپرز می خواهد کمی عمیق تر در خود بنشیند باریک 4-3-3، تمرکز بر ضدحملات از طریق سه خط حمله سریع ، و به نظر می رسید در مورد خود مطمئن نیست وقتی مجبور به در اختیار داشتن بیشترین مالکیت توپ در مقابل واتفورد شد.

اسپرز از باز بودن پالاس لذت خواهد برد ، بنابراین احتمالاً به همان اندازه که در شکست 3 بر صفر مقابل چلسی مبارزه کرده است ، سخت خواهد بود. همکاری جدید مدافع میانی یواخیم اندرسون و مارک گوهی نیاز دارد زمان ژله کردن، که باید تضمین کند سریع و باریک سه تیم جلو می توانند در وقت استراحت با هم ترکیب شوند – شکاف های تشکیلات ویرا در حالی که تیمش را به سرعت می رساند.

بک اسپرز برای شکست پالاس در 1.875/6

لسترسیتی – من سیتی
شنبه ، ساعت 15:00

READ  لانزینی و بوون قناری ها را در پای جدول نگه می دارند

در پیروزی 5-2 لستر در اتحاد فصل گذشته آنها موفق شدند از نرم منچسترسیتی و منفعل خط هافبک مرکزی ، کاهش انرژی مطبوعات و خط دفاعی بالای آنها. این تا حدودی فقط یک بازی ضد حمله کلاسیک بود زیرا جیمی واردی و هاروی بارنز در فضا بین خطوط آزاد شدند ، اما سلاح مخفی برندان راجرز با فشار پشت در خطر عبور کرد – از موج اول فرار کرد و زمین را باز کرد.

منچسترسیتی در آن زمان در نقطه بسیار پایینی قرار داشت و تا ماه نوامبر به دلیل موارد ذکر شده 101 امتیاز از 50 بازی قبلی خود کسب کرده بود. اما آیا از آن زمان به بعد آنها واقعاً بهبود یافته اند؟ فوتبال تسلط آهسته بر بیماری همه گیر اکنون که هواداران بازگشته اند کمتر اهمیت یافته است و پپ گواردیولا هیچ کاری برای وصله خط هافبک مرکزی یا افزایش انسجام مطبوعات انجام نداده است.

شکست یک بر صفر مقابل تاتنهام در آخر هفته اول فصل یک نمونه بود: یک تیم ضدحمله قوی که مایل بود عقب بنشین و منتظر بمانید تا احتمال شکستن باعث آسیب جدی به شهر شود. راجرز دارای الگو ، بازیکنان و موفقیت تاریخی است تا سه امتیاز از مهمانان محروم شود.

برگشت دو شانس لستر/تساوی در 2.3811/8

چلسی – استون ویلا
شنبه ، ساعت 17:30
پخش زنده لیگ برتر اسکای اسپورت

پیروزی 2-1 آستون ویلا مقابل چلسی در ماه می کمی خوش شانس بود (آنها 23 بر 6 برتری داشتند) اما دین اسمیت به دلیل قدرت دفاعی که تیم توماس توخل را ناامید کرد ، شایسته اعتبار است. ویلا در یک 4-5-1 بسیار عمیق و بدون رویارویی نشست ، ویلا فقط برگزار شد مالکیت 29 درصدی آنها چلسی را مجبور به مناطق وسیع بی خطر کردند. یک 3-4-2-1 در برابر یک پوسته دفاعی فوق العاده باریک مسلط نیست.

READ  پیش بینی های Infogol برای هر مسابقه GW9

ویلا ممکن است بتواند این ترفند را در استمفوردبریج تکرار کند ، نه به این دلیل دنی اینگز و خرید جدید لئون بیلی می تواند سرعت ضد حمله بیشتری به ویلا نسبت به فصل گذشته ارائه دهد. در کنار مزایای مربی ست ست جدید خود ، تیم اسمیت در موارد نادر آنها را تهدید می کند که می توانند وارد یک سوم نهایی شوند.

محرومیت ریس جیمز همچنین به این معناست که چلسی در پست دفاع کناری ضعیف تر است ، بدون این که تهدیدی آشکار برای اضافه بار شدن مانند آرسنال و کریستال پالاس داشته باشد. از همه مهمتر ، به نظر می رسد چلسی نسبتاً آهسته شروع به کار کرده است و فشار خود را با شدت کمتری از آنچه از تیم توخل انتظار داشتیم ، آغاز کرده است. آنها PPDA برابر با 18.77 است، دومین رتبه برتر در بخش. اگر آنها شنبه به آرامی بازی کنند ، ویلا می تواند شرایط خود را حفظ کند.

برگشت قرعه کشی در 5.52/9

لیدز – لیورپول
یکشنبه ، ساعت 16:30
پخش زنده لیگ برتر اسکای اسپورت

تنها دو دیدار بین یورگن کلوپ و مارسلو بیلسا بازی های فوق العاده ای بوده است ، اما هر دو تحت سلطه لیورپول قرار دارند. تمایل لیدز به سرعت دویدن مستقیم به تعداد زیاد ، بارگذاری بیش از حد از کناره ها و خالی کردن خط هافبک در این روند ، آنها می توانند خط بالای لیورپول را تحت فشار جدی قرار دهند – اما این باعث می شود که آنها در خط دفاعی فوق العاده آسیب پذیر باشند.

READ  تیم های اسپرز در حالی که منچستریونایتد سوسیه داد را به تساوی کشاند

ما این را در پیروزی 5-1 منچستریونایتد در آخر هفته ابتدایی دیدیم ، زمانی که پل پوگبا و برونو فرناندز از فضای بسیار ناامیدکننده ای استفاده کردند که در یک سوم وسط و یکبار پس از شکست حمله لیدز ظاهر می شود. محمد صلاح ، سادیو مانه و دیوگو جوتا در اینجا تفریحات زیادی خواهند داشت ، مسلح به تاکتیک هوشمندانه کلوپ برای سوء استفاده از مطبوعات مردانه بیلسا. بازیکنانش می سازند ساختگی می دوید در مقابل لیدز ، تظاهر به رفتن از یک طرف و سپس چرخاندن سریع راه دیگر برای بیرون کشیدن مدافعان از موقعیت.

البته لیدز ممکن است وارد برگه امتیاز شود و همه نگاه ها به آن دوخته شده است دانیل جیمز – بازیکن بیلسا کامل سال گذشته جیمز در صدک 96 در بین وینگرهای راست به دلیل برهم زدن حرکات مخالفان ، در بازی Scout هوشمندتر ، و در لیگ برتر برای فشارهای 90 در هر FBref ، در رتبه 26 قرار داشت. پرس شدید او و سرعت او در عقب می تواند مشکلاتی را در پشت اندرو روبرتسون ایجاد کند.

بازگشت بیش از 3.5 گل در 2.47/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.