افزایش همکاری اروپا برای Kansspelautoriteit


در هلند و تنظیم کننده قمار Kansspelautoriteit (KSA) از امضای تفاهم نامه همکاری با همتای خود برای سوئد یعنی دیدن “تقویت همکاری” در چندین زمینه.

KSA استفاده کرد بیانیه مطبوعاتی رسمی دوشنبه اعلام کند که ترتیب جدید با معادل Spelinspektionen آن شامل “افزایش حمایت از یکدیگر” از طریق به اشتراک گذاری اطلاعات و دروس آموخته شده است و همچنین ممکن است منجر به همکاری دو نفره در اقدامات اجرایی علیه اپراتورها در iGaming شود و بخشهای بازی زمینی.

پایه محکم:

رنه جانسن، رئیس برای KSA، با استفاده از بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که همیشه مشتاق استرسمیت بخشیدن و گرفتناتحاد با دیگر نهادهای نظارتی بین المللی مانند بازی spektionen زیرا چنین پیمان هاییزمینه محکمی برای همکاری فراهم کنید‘در حالی که به طور همزمان ارسال’سیگنال روشنبه صنایع قمار زمینی و آنلاین.

بیانیه ای از جانسن را بخوانید

هر دو مقام اهداف مشترک یکسانی دارند جلوگیری از جرم و جنایت ، اطمینان از انصاف و شفافیت بازی ها و همچنین محافظت از افراد آسیب پذیر در برابر اعتیاد به قمار. “

گروه در حال رشد:

به سهم او و کامیلا روزنبرگمدیر کل Spelinspektionen اعلام کرد که معامله با KSA نشان دهنده آن است چهارمین اتحاد از این قبیل سازمان وی از زمان مقررات جدید سوئد با همتای اروپایی خود درگیر شده است از سال 2019 به اجرا درآمد” تنظیم کننده اظهار داشت که چنین اتحادیه هایی به دلیل این واقعیت که علاوه بر این خدمات وی را بهدر فعالیتهای نظارتی خود قویتر شود“از طریق باز کردن”کانالهای ارتباطی بین مقامات.

READ  Kalahari Safari (شیار ویدئو) روی صحنه مهر می زند


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *