افزایش عملکرد از Barclays


در انگلستان و بارکلیز از راه اندازی قریب الوقوع ابزاری جدید 72 ساعته برای مسدود کردن خبر داده است که برای کنترل بیشتر مشتریان بر هزینه های خود در سایت های قمار طراحی شده است.

دفتر مرکزی لندن استفاده می کرد یک بیانیه مطبوعاتی رسمی جمعه اعلام کند که اولین تسهیلات در نوع خود قرار است “طی هفته های آینده” به بهره برداری برسد و به دارندگان حساب اجازه می دهد تا یک دوره “سه ماهه خنثی” را که همه معاملات مربوط به قمار در آنها انجام می شود ، ایجاد کنند. به طور خودکار رد شود.

کمپین وظیفه شناسی:

بارکلی جزئیات این است که ابتدا ارائه خدمات به مشتریان با توانایی معاملات قمار را مسدود کنید در دسامبر سال 2018 و از آن زمان این مرکز استفاده شده است تقریباً 570،000 بار از جمله در برخی 187000 مورد از زمان اجرای از اواسط ماه مارس در انگلستان قفل شدن مربوط به ویروس کرونا. این بانک غول پیکر نیز اظهار داشت عملکرد جدید تأخیر 72 ساعته بود ‘از بازخورد مشتری ساخته شده است‘در تلاش برای کمک به شیوه های مسئول قمار و قرار است باشد به طور خودکار فعال می شود آیا باید یک دارنده حساب تصمیم بگیرد از منع قبلی در برابر چنین معامله ای خودداری کنید.

گروه در حال رشد:

سیان مک اینتایر از Barclays با استفاده از بیانیه مطبوعاتی اعلام كرد كه تسهیلات آینده علاوه بر این در دسترس است كه از طریق تلفن و به مجموعه ای از ابزارهای دیگر می پیوندد که در حال حاضر اجازه مشتریانبرای کنترل هزینه های آنها“با ایجاد محدودیت های هزینه و برداشت و یا مسدود کردن کارت های آنها در صورت”آنها احساس می کنند هزینه هایشان از کنترل خارج شده است.

READ  کازینوها در انگلیس با یک قانون منع رفت و آمد COVID-19 روبرو هستند

بیانیه ای از مک اینتایر را بخوانید

ما همیشه به دنبال راه های جدید برای حمایت از مشتریان خود هستیم و مدیریت امور مالی را برای آنها آسان تر می کند. بازخورد مشتری درباره کنترل قمار ما به ما نشان داد که ما می توانیم کمک بیشتری کنیم و ما برای طراحی راه حل با آنها همکاری نزدیک داشته ایم. مشتریان ما این تأخیر زمانی 72 ساعته را به ما گفته اند به آنها یک مکث واقعی فکر می کند و وقتی وسوسه می شوند که به قمار برگردند کمک می کند. “


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *