افتتاح مرحله ای برای The Londoner Macao


توسعه دهنده و مجری یکپارچه توچال ماکائو Sands China Ltd (HKEx: 1928) ، راه اندازی اولین قسمت افتتاح مرحله ای ماكائو اهل لندن، تصور مجدد 2 میلیارد دلار آمریکا از Sands Cotai Central.

اعلام شده از طریق بیانیه مطبوعاتی در روز سه شنبه ، این شرکت است گفت که یک مراسم رسمی در “اوایل ماه فوریه” برگزار می شود و قرار است به تدریج در طول سال 2021 افتتاح شود.

تم لندن:

این شرکت که در مرحله اول گنجانده شده است ، از تمام مجموعه ها رونمایی خواهد کرد هتل لندنر، جدهلیز rystal Palace، گزینه های جدید ناهار خوری و تعاملی لندنجاذبه های مضمون. شرکت لاس وگاس سندز شرکت تابعه (NYSE: LVS) همچنین مسئول نزدیکی املاک The Venetian Macao ، The Plaza Macao ، Sands Macao و The Parisian Macao است.

رئیس و مدیر عامل لاس وگاس سندز ، رابرت گلدشتاین، گفت …

“سرمایه گذاری ما در ماكائو اهل لندن ما یک سیگنال روشن است که ما اعتقاد داریم ماکائو آینده به عنوان یکی از مهمترین مقاصد تفریحی و تجاری جهان همچنان ادامه دارد. با تماشایی لندنمحل اقامت ، ناهار خوری ، خرید ، سرگرمی و مکانهای دیدنی ، Londoner Macao ضمن ارائه بیشتر تعهد ما به مهمانان ما ، تجربه جدید و هیجان انگیز دیگری را ارائه می دهد. ماکائو و گسترش پیشنهادات گردشگری آن. “

ویژگی های ملک:

علاوه بر خواص موجود کنراد ماکائو، شرایتون گراند ماكائو و سنت رجیس ماكائو ، لندنر ماكائو شامل دو هتل کاملا سوئیت جدید است هتل لندنر و دادگاه لندنر، که گفته می شود بعداً در سال 2021 افتتاح می شود ، و دارای پنج مارک هتل در کلاس جهانی با 6000 اتاق مهمان به علاوه ، سه مرکز آبگرم و چهار کلوپ بهداشتی ، طیف متنوعی از گزینه های غذاخوری بریتانیا ، آسیا و بین المللی ، از جمله یک آشپزخانه توسط آشپز مشهور گوردون رامسی ، در میان دیگران ، و یک عرصه جدید 6000 نفری ، فضای خرده فروشی با مارک تجاری و تجاری ، مکانهای دیدنی ، سرگرمی زنده و موارد دیگر.

READ  SOFTSWISS Sportsbook شبکه شرکای تجاری را گسترش می دهد

دو طبقه بالای هتل Londoner دارای 14 طبقه است سوئیت توسط دیوید بکهام، نماد انگلیس و Sands Resorts ماكائو سفیر جهانی است بعداً در سال 2021 راه اندازی شد.

امکانات بازی:

گزارش شده است که وجود دارد هیچ تغییر عمده ای رخ نخواهد داد به بیش از 365،000 فوت مربع فضای بازی واقع در Londoner Macao ، اما در نهایت می تواند شامل یک مجموعه گسترده تا 2000 باشد اسلات و 450 میز بازی.

رئیس شرکت Sands China Ltd ، دکتر. ویلفرد وونگ گفت

“Sands China Ltd. دارای سابقه موفقیت در ایجاد خواص مضمونی در ماکائو، و The Londoner Macao به The Venetian پیوست®ماکائو و ماكائو پاریسی به عنوان آسیا مقصد برتر برای بازارهای اوقات فراغت و MICE. لندن یک شهر نمادین است و پیش بینی می کنیم این افزوده باعث افزایش بیشتر اعتبار شهر شود ماکائو در حالی که تعداد بازدید کنندگان را افزایش می دهد همانطور که سایر ویژگی های شاخص ما انجام داده است. “

در دسترس بودن سال نو:

طبق اعلامیه مطبوعاتی ، دوره رزرو هتل Londoner پذیرش رزرو اتاق از 15 دسامبر 2020، برای در دسترس بودن از 22 ژانویه 2021.

در ماه ژوئن ، سندز چین اعلام کرد که انتظار دارد اولین مرحله از توسعه تا پایان ماه سپتامبر به پایان برسد و به دنبال آن در آگوست به روزرسانی بیشتری شود. افتتاح به تعویق می افتد تا زمانی که تعداد بازدیدکنندگان از مرز ماکائو افزایش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *