اسپرز می تواند حداقل از رویارویی سیتی یک امتیاز بگیرد


تاتنهام – من سیتی
یکشنبه ، ساعت 16:30
پخش مستقیم رویداد اصلی Sky Sports

شاید نونو اسپیریتو سانتو آن مربی ای نباشد که هواداران تاتنهام می خواهند ، اما او تاکتیک مناسب بازی هایی مانند این است. تیم گرگ های او در سال 2019 با نشستن عمیق ، منچسترسیتی را دو بار شکست داد و نیم فضا را با بدنه های دفاعی درگیر کرد تا قبل از این باعث کنار زدن پپ گواردیولا شود. ضد حمله به سرعت در پشت خط دفاعی بالا قرار می گیرد. این یک رویکرد ساده بود که از سرعت آداما تراوره و توزیع روبن نوس در توپ بلند استفاده می کرد.

سه جلو از هونگ مین پسر، لوکاس مورا و استیون برگویین می توانند به نونو در تکرار ترفند در اولین بازی اسپرز کمک کنند. مطمئناً الگوی تاکتیکی بازی این است که من سیتی مالکیت توپ را در اختیار داشته باشد در حالی که تاتنهام منتظر فرصت های شکست است و بدون کوین دی بروین در زمین که می تواند تأثیر مطلوب را داشته باشد. به احتمال زیاد سیتی فصل را کمی آهسته آغاز می کند.

بزرگترین سوال تمام شد دل آلی، که در یک بازی ترکیبی در پیش فصل شروع کرده است ، زیرا نونو بین 4-3-3 از توپ و 4-2-3-1 روی توپ (با ده نفره دل) تغییر می کند. اگر او بتواند مرد پیوند دهنده روی پیشخوان باشد و در شکاف های اطراف رودری دخالت کند و سه ضربه جلو را به ثمر برساند ، اسپرز می تواند حداقل یک امتیاز کسب کند.

برد/تساوی برگشت اسپرز 2.255/4

چلسی – کریستال پالاس
شنبه ، ساعت 15:00

READ  پیروزی ویلا در تاتنهام

نیس پاتریک ویرا بودند آشفتگی آشفته در انتها ، به نظر می رسد که مدیر به طور تصادفی ترکیب و تیم را انتخاب کرده است. فلسفه او فوتبال تهاجمی سریع و مبتنی بر مالکیت مالکیت مالکیت توپ است اما به نظر می رسد که او فقط به شیوه ای مبهم مربیگری می کند. کریستال پالاس که همه چیز را برای بازسازی چشمگیر به خطر می اندازد ، نیاز به دقت دارد – نه طرح کلی.

قرارداد جدید آنها بسیار امیدوارکننده است اما جوان و بی تجربه است. به احتمال زیاد کاخ سقوط خواهد کرد ، دفاع پشتی و سبک تهاجمی آنها فاصله زیادی برای حریفان ایجاد می کند. این باید در استمفورد بریج شروع شود ، جایی که یک پیروزی آسان در خانه انتظار می رود زیرا شاگردان توماس توخل با قدرت به میدان می روند.

پیروزی تقریباً تضمین شده است ، و آنها باید آن را با a انجام دهند صفحه ی تمیزبه مصدومیت Eberichi Eze فشار زیادی روی ویلفرد زاها ایجاد می کند ، که بعید است او در برابر سه مدافع چلسی بسیار محکم خوشحال شود. قصر به سرعت مجبور به عقب نشینی سرزمینی می شود و تحت نظر ویرا آنها تمرینات ضدحمله از مواضع عمیق را انجام نخواهند داد.

بازگشت چلسی به صفر @ 1.835/4

منچستریونایتد – لیدز
شنبه ، ساعت 12:30
پخش زنده در BT Sport 1

اوله گونار سولشایر باید در این فصل با عنوان قهرمانی رقابت کند ، در غیر این صورت شغل او تحت بررسی قرار می گیرد. او تا پایان مسابقات سه و نیم سال در این باشگاه حضور داشت و بدون جام تا کنون ، خالص هزینه هایش بیشتر از هر تیم دیگری در این لیگ است. او امیدوار است که رافائل واران اضافه شود جیدون سانچو خلاء ها را پر می کند … اما یونایتد آماده چالش نیست مگر اینکه یک هافبک مرکزی جدید امضا شود.

READ  ارزش Unders در ایتالیا

انتظار می رود سولسشر در این فصل با 4-3-3 بازی کند برونو فرناندز و پل پوگبا به عنوان هشت بازیکن در هر دو طرف نمانیا ماتیچ بازی می کنند ، که هنگام برخورد با تیمی به اندازه لیدز یونایتد انفجاری و سخت ، بسیار هجومی است. ماتیچ می تواند به راحتی توسط همه دویدن های شخص سوم گرفتار شود و روده از خط فوقانی عمودی مارسلو بیلسا عبور کند. لیدز شانس خوبی برای زدن چند گل در اولدترافورد دارد.

اما یونایتد هنوز هم بدون مارکوس رشفورد و ادینسون کاوانی مورد علاقه است. سانچو یک خرید بزرگ است و لیدز با مدافعان مدافع مهاجم خود برای مهار او تلاش می کند. در بازی ای که با سرعتی فوق العاده انجام می شود ، الگوی تاکتیکی باید نسبتاً مشابه آخرین باری باشد که طرفین در منچستر ملاقات کردند – که در نهایت به پایان رسید برد 6-2 برای میزبانان

بیش از 2.5 گل انتخاب شرط ساز است.

بازگشت بیش از 2.5 گل @ 1.674/6

واتفورد – استون ویلا
شنبه ، ساعت 15:00

Xisco به لطف افزایش فرم از کریسمس ، واتفورد را به لیگ برتر رساند ، که با توجه به کیفیت واتفورد نسبت به بقیه مسابقات قهرمانی دشوارترین کار نبود. تمایل او برای بازی مستقیم فوتبال تهاجمی باید برای رده بالای خنثی شود و برای صراحت ، سابقه او نشان نمی دهد Xisco قادر خواهد بود به سرعت به اندازه کافی با یک بخش جدید سازگار شود.

یک تیم ضعیف بر اسماعیلا سر و نوجوان تکیه می کند ژائو پدرو، که مستقیم بودن آن از جناحین منجر به 22 گل در فصل گذشته شد. با این حال ، استون ویلا نباید با توجه به قدرت دفاعی خود در فصل 2020/21 آسیب پذیر باشد و با کمک خریدهای جدید هیجان انگیز ، دین اسمیت می تواند شروع هیجان انگیز کمپین را پیش بینی کند.

READ  نکات لیدز و کریستال پالاس

مصدومیت لئون بیلی به احتمال زیاد اسمیت محاکمه وی را افزایش می دهد جدید 4-4-2ظاهراً او قرار است در این فصل بازی کند ، در حال حاضر دو مهاجم باکیفیت در این باشگاه حضور دارند. اولی واتکینز و دنی اینگز مقابل یک مدافع میانی واتفورد شروع می کنند که چندان زیاد نیست و با ایجاد مشکل در امیلیانو بوندیا در سمت چپ ، باید فرصت های زیادی در داخل محوطه جریمه برای مهاجم جدید ویا وجود داشته باشد.

بازگشت دنی اینگز به امتیاز @ 1.9110/11

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.