اسپرز در شرایطی که آزاردهنده بی حوصله است رونق می گیرد


ضربه سر نزدیک فران تورس به درون دروازه برند لنو در دقایق پایانی بازی زودهنگام شنبه در اتحاد ، تنها بدبختی آرسنال را تشدید کرد. سرنوشت آنها مدتها قبل بسته شده بود شهر منچسترپنجمین گل این تیم بدترین شروع خود در یک فصل در 67 سال گذشته را رقم زد.

شکنجه تحقیرآمیز توپچی ها به دست سیتی ، امری اجتناب ناپذیر از لحظه اخراج گرانیت ژاکا ، کاپیتان در دقیقه 35 ، به این معنی است که شاگردان میکل آرتتا در هر سه بازی خود در این فصل تا اینجای فصل شکست خورده اند. و در حالی که رایانه های سازنده وسایل پس از شکست شگفت انگیز آنها در بازی ابتدایی مقابل برنتفورد ، با آنها سخت برخورد کرد و آنها را با مدعیان قهرمانی چلسی و سپس سیتی همراه کرد ، انبار مهماترکورد 9 گل دریافت شده و صفر گلزنی شرم آور است.

آرتتا در حال حاضر محبوب ترین گزینه بعدی است لیگ برتر سرمربی این تیم در 4/9 اخراج شد 1.865/6 در بورس Betfair سرمربی بعدی لیگ برتر این تیم را ترک می کند بازار.

چه چیزی بیشتر ، در حالی که انبار مهماتمطمئناً شکل آن تا حدی بهبود می یابد ، ساکنان شمال لندن در دسترس هستند 23.022/1 در بورس Betfair سقوط به لیگ برتر بازار 2021/22

این اتهامی برای آرتتا و آرسنال است که سیتی برای پیروزی 5-0 خود به سختی عرق کرده است ، اما بی رحمی آسان قهرمانان پپ گواردیولا هشداری برای رقبای قهرمانی آنها است. آنها ممکن است هری کین را از دست داده باشند و کریستیانو رونالدو در تابستان امسال ، اما آنها به هیچ وجه از نظر قدرت شلیک کم ندارند ، زیرا می توانند بار گلزنی را در مورد بازیکنان شگفت انگیز بازیکنان سریع خود ، بازیکنان میانی مهاجم و هافبک های تهاجمی با استعداد تکنیکی تقسیم کنند.

READ  مرغ دریایی فرم دار می تواند افتخارات دربی M23 را کسب کند

در چنین شکلی ، سیتی همچنان مورد علاقه خود برای حفظ عنوان قهرمانی خود است. مردان گواردیولا در دسترس هستند 2.35/4 در بورس Betfair قهرمان لیگ برتر بازار.

1-0 به سود تاتنهام

آنها ممکن است مورد علاقه باشند ، اما سیتی پیشرو اولیه رقابت های قهرمانی نیست. این تمایز متعلق به نونو اسپیریتو سانتو است اسپرز، تنها تیم لیگ برتری است که می تواند در سه دور اول مسابقات قهرمانی جدید به رکورد 100 بچسبد.

در حالی که آرسنال به شدت در حال مبارزه است ، رقبای شمال لندن آنها به شکلی در حال پیشرفت هستند که زمانی کارت تماس توپچی ها بود-با پیروزی تک گل آنها مقابل واتفورد در تاتنهام هاتسپور در ورزشگاه ، به لطف ضربه آزاد سون هئونگ مین از موقعیتی وسیع که در گذشته دور اتفاق می افتاد ، اسپرز تنها دومین تیم تاریخ لیگ برتر بود که در هر سه بازی اول خود 1-0 برد کسب کرد.

اگرچه حتی خوش بین ترین طرفداران تاتنهام از امیدواری به قهرمانی در این دوره توصیه می کنند – بازگشت به جمع چهار تیم برتر برای سرمربی جدید نونو کار بزرگی است – اسپرز برای بازگشت به قهرمانی بعید است. 34.033/1 در بورس قهرمان لیگ برتر بازار.

تمام میدان در آنفیلد

در آنفیلد در آخرین دیدار آخر هفته بین مدعیان اصلی عنوان درام فوق العاده ای وجود داشت لیورپول میزبان چلسی بود. بازکن سر عالی کی هاورتز با زاویه دید ظریف وقتی محمد صلاح در ضربات پنالتی در وقت های نیمه اول با پنالتی مواجه شد ، پس از قرمز شدن ریس جیمز در بازجویی از VAR به این نتیجه رسید که او در خط برای جلوگیری از گلزنی خاص عمل کرده است. یک درگیری هیجان انگیز در خط دروازه

READ  بهترین شرط های گلزنی و گلزنی برای لیگ برتر GW14

wrong.jpg

لیورپول انگیزه لازم برای برنده شدن را داشت ، اما شاگردان توماس توخل قاطعانه دفاع کردند و تا حدود زیادی تیم میزبان را به ضربات گلزنی از راه دور محدود کرد. در حالی که هر دو سرمربی احتمالاً در صورت ارائه سهمی از امتیازات قبل از بازی راضی می شدند ، توانایی آبی ها برای غلبه بر ناملایمات در یک نقطه ضعف تک نفره باعث می شود آنها احساس پیروزی کنند.

و مهمتر از همه ، به عنوان نفرات دوم و سوم در تلاش برای قهرمانی ، هر دو طرف یک امتیاز برتری نسبت به قهرمانی فعلی سیتی حفظ می کنند. چلسی برای بازگشت در دسترس هستند 3.855/14 در بورس Betfair قهرمان لیگ برتر بازار ، در حالی که می توان از لیورپول حمایت کرد 6.25/1به

رونالدو منتظر است

در هفته ای که آنها با خرید مجدد رونالدو ، چهارمین مورد علاقه در سهام ، سرفصل های جهانی را به سرقت بردند ، منچستر یونایتد، بعد از ظهر یکشنبه رکورد بالایی برای یک برد خارج از خانه خارج از خانه ثبت کرد.

آنها برای پیروزی یک بر صفر مقابل ولوز زحمت کشیدند ، اما یونایتد اکنون در 28 بازی فوری شکست نخورده است. میسون گرین وود نوزده ساله ، بازیکنی که شاید دقایق اصلی تیم اصلی او بیشتر از همه مورد تهدید قرار گیرد رونالدوبازگشت ، سومین گل فصل خود را به ثمر رساند. یونایتد در دسترس است 7.06/1 در بورس قهرمان لیگ برتر بازار.

این شکست باعث شد وولوز همچنان در جستجوی پیروزی در لیگ خود با سرمربی جدید برونو لاگه باشد. تیم بلک کانتری یکی از سه باشگاهی است که در کنار آرسنال و تیم های مورد علاقه سقوط نورویچ سیتی ، هنوز در سال 2021/22 بی معنی است. گرگ ها برای بازگشت در دسترس هستند 5.85/1 در بورس Betfair بازار سقوط لیگ برتربه

READ  علاقه مندی های لیورپول برای دو دیدار برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *