اسلات ویدیویی جدید با موضوع سیرک از Habanero


برای ما که آخرین سفر به سیرک را به خاطر داریم اسلات آنلاین از Habanero مطمئناً برخی از خاطرات خوب را برای شما زنده می کند ، بدون ذکر شانس برای برنده شدن تا 25000 برابر سهام.

اینجا اسلات و بازی های رومیزی تامین کننده دنیای نوستالژی شگفت انگیز را پذیرفته است و بازیکنان را به زمان ساده تری باز می گرداند ، زمانی که روزهای تابستان در خارج از خانه سپری می شد و سفر به سیرک به معنی دلقک ها ، تله های ذوزنقه ای و آب نبات در زیر یک تاپ بزرگ بود.

این واریانس متوسط شکاف ویدئویی دارای نظری است RTP 96.70 درصد و در a پخش می شود 5 ردیف ، 5 حلقه شبکه شناور ، پر از بادکنک های رنگ روشن به شکل قلب ، ستاره ، نیم ماه و قطره اشک سنتی. یک بچه فیل دوست داشتنی و یک نیمکت پارک در سمت چپ شبکه قرار گرفته اند ، در حالی که یک بال بزرگ و یک چرخ و فلک در کنار خط پارک قرار گرفته است ، جایی که چشم انداز شهر را می توان در فاصله دور مشاهده کرد.

این سرزمین فانتزی متحرک مطمئناً بازیکنان را غرق در لبخند و لبخند خواهد کرد نمادهای آبشار و یک ویژگی بازی اضافی در حال حرکت است هر 160 چرخش پولیبه

آبشارها تا زمانی که می آیند ادامه می دهند خوشه های 7 یا بیشتر نمادهای منطبق افتادن روی قرقره ، چیزی که بچه فیل را بسیار خوشحال می کند! بادکنک ”W’s”به عنوان بازی وحشی بازی می شود و جایگزین تمام سیمبل های معمولی می شود و ارزش ضرب تا 25000 برابر سهم در ویژگی های پاداش بازی امکان پذیر است.

READ  پوکر Intertops رویدادهای پوکر آنلاین سری SOFT را اعلام می کند

به منظور راه اندازی “بازی های رایگان سیرک” ، بازیکنان باید همه بالن ها را در ویژگی بازی های اضافی قرار دهند. هنگامی که در دور پاداش ، بازیکنان نیاز به جمع آوری بادکنک برای برنده شدن بزرگ!

تونی کاراپتروف ، رئیس ارتباطات شرکت Habanero ، نظر داد در نسخه جدید ، اظهار داشت که آنها از نحوه موضوع Fly “خوشحال” هستند! “تحقق یافته است ، دنیای شگفت انگیز نوستالژی و جادوی سیرک را به گونه ای پذیرفته است که طبیعت شادی آنها را جشن می گیرد.”

وی افزود که جدید شکاف ویدئویی “به مخاطبان ارائه می دهد یکی از به روزترین تجربه های بازی در بازار ، با گرافیک خیره کننده و انیمیشن های خلاقانه که منجر به مهمانی برای چشم می شود. “

این خوشه پرداخت می کند slot مکمل موفقیت های اخیر Mystic Fortune Deluxe و Calaveras Explosivas است که به مجموعه متنوعی از بیش از 200 HTML5 عناوین

پایدار Habanero از تجمع دهندگان و شرکای caisno شامل رهبران صنعت مانند Aspire Global ، SoftSwiss ، Codere ، iSoftbet ، 1 × 2 Network ، Oryx Gaming ، Every matrix و دیگران است. بازیها و RNG آن در 16 بازار از جمله انگلستان ، ایتالیا ، مالت ، استونی ، لتونی ، رومانی ، سوئد و سایر موارد دارای گواهینامه است.

معامله Betway غنا:

این تأمین کننده با تقویت موقعیت خود در آفریقا ، اخیراً با نام تجاری اپراتور Superway ، Betway همکاری کرده است. بازیکنان Betway در غنا که به عنوان یک توافق مهم شناخته می شوند ، به بهترین عملکرد هابانرو دسترسی خواهند داشت بازی های HTML5 مانند Hot Hot Fruit ، رویاهای مصری و Wild Trucks از طریق نام تجاری Betway Africa.

READ  RubyPlay بازی جدید اسلات Zeus Rush Fever را منتشر می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *