اسلات جوهرهای Lady Luck Games با Videoslots معامله می کنند


بازی آنلاین راه حل های ارائه دهنده LL Lucky Games AB (بازی های بانوی شانس) قرار است نمونه کارهای خود را به صورت زنده انجام دهد اپراتور پیشرو فیلم در معامله ای که دومین همکاری آن با ارائه دهنده نرم افزار B2B iGaming EveryMatrix است ، ضبط می شود.

گره زدن در ابتدا مشاهده خواهد شد پنج عنوان، از جمله انجمن SpinJoy ، Orango Tango ، Quartz SiO2 ، Valhôll – Hall of the Slain و Cuddles Royal ، از توسعه دهنده سوئدینمونه کارها با videoslots.com.

هر یک از بازی ها که تحت مجوز کمیسیون قمار انگلستان (UKGC) و سازمان بازی های مالت (MGA) و همچنین سایر بازی ها در دسترس قرار خواهد گرفت ، از زمان ایجاد دفتر مرکزی دفتر استکهلم محبوبیت بیشتری در بین بازیکنان پیدا کرده اند. در اوایل سال 2019 تاسیس شد.

چشم انداز مثبت:

ویلیام اهلبرگ ، رئیس تجارت برای Videoslots ، در مورد معامله جدید گفت:

“بازیهای Lady Luck مدتی است که در صنعت چرخیده است و ما خوشحالیم که می توانیم عناوین آنها را ارائه دهیم.”

وی افزود ، “بسیار عالی خواهد بود که ببینیم آنها در ماه های آینده چگونه عمل می کنند و بازی های جدید دیگری که این استودیو در حال پیشرفت دارد ، پیش می رود.”

لیست NASDAQ:

این پیوند پس از اعلام خبر EveryMatrix در تاریخ 20 مه 2021 ، در مورد سرمایه گذاری خود در استودیوی بازی های سوئدی در حال ظهور پیش از لیست این بازار در NASDAQ اولین بازار رشد در این ماه است. در توافق ماه گذشته نیز شریک بازی Lady Luck Games با RGS Matrix ، شرکت نرم افزاری مستقر در مالت بود. سرور بازی از راه دور، که به توسعه و توزیع بازیهای این استودیو کمک می کند.

READ  Soft2bet شریک جدید B2B را اضافه می کند

نوردی ها فشار می آورند:

بیان در اخیر بیانیه مطبوعاتی از اینکه وی از بستن این معامله خشنود است ، باعث می شود شکافها تحت مجوزهای MGA و UKGC قبل از راه اندازی در سوئد و دانمارک، مادس یورگنسن ، بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی بازیهای Lady Luck ، اضافه کرد …

“Videoslots دارد استاندارد ارائه تجربه اسلات را تعیین کنید در سال های اخیر و ما از پیوستن به ثبات تأمین کنندگان بزرگ آنها خوشحالیم.

“من واقعاً امیدوارم که مشتری های بزرگ آنها تنوع و نوآوری کافی را در بازی های ما پیدا کنند تا بتوانند آنها را سرگرم کنند ، مهم نیست که در چه بازاری قرار دارند.”

بازی های بانوی شانس:

Lady Luck Games در اوایل سال 2019 توسط پیشکسوتان صنعت تاسیس شد بازی های کازینو با تمرکز بر “طراحی های چسبناک” با کیفیت بالا و “تجربه عالی بازی” ، ارائه ارزش سرگرمی برتر برای کاربران نهایی. این شرکت سوئدی خود را با “تیم توسعه با کیفیت بالا” که ریشه در “ارائه دهندگان سطح بالای بازی است.”

استودیوی استکهلم هرچه که شده شرکت خوبی دارد مشتری ششم RGS Matrix، پیوستن به صفوف FunFair ، JVL ، FlipLuck ، Spearhead Studios و استودیوی بازی با مقر اصلی اوکراین ، Wild Boar ، که در اوت سال 2020 با راه حل B2B iGaming همکاری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *