اسلات آنلاین New Scroll of Dead به صورت مستقیم پخش می شود


توسعه دهنده بازی های آنلاین Play’n GO در هنگام معرفی بازی های جدید در سال 2021 “بازی نمی کند”. آنها در سال جاری نسخه های جدید شگفت انگیزی را ارائه داده اند و عنوان جدید دیگری را معرفی کرده اند. این بار ، سازنده بازی جدیدی را به مجموعه اسلات Dead Series of Egyptians خود اضافه کرده است. آخرین عنوان ، Scroll of Dead ، براساس خدای سرنوشت و سرنوشت مصر معروف به Shai ساخته شده است.

بازی جدید همچنان دارای جنبه اتصال سری Dead با ویژگی های مشترک و روایت است. یک پخش کننده برجسته شناخته شده و عشق در این مجموعه نماد در حال گسترش است. در صورت وجود تعداد کافی از شبکه ، نمادها برای پوشاندن حلقه گسترش می یابند. این امر منجر به پرداخت بیشتر در بازی می شود.

جزئیات بازی

همانطور که قرقره های باستانی را می چرخانید بازی اسلات آنلاین، چندین ویژگی را پیدا می کنید که می توانند فعال شوند. اگر سه یا بیشتر از نماد پراکندگی را پیدا کنید که توسط Scarab Beetle نشان داده شده است ، هشت چرخش اضافی را با یک حلقه اضافی اضافه شده به شبکه آغاز خواهید کرد!

اگر در دور چرخش اضافی سه یا چند پراکنده داشته باشید ، چرخش بیشتری کسب خواهید کرد! پراکندگی همچنین برای یک نوع دو ، سه ، چهار یا پنج برنده است. scarab نیز وحشی است، بنابراین برای ایجاد یک ترکیب برنده ، جایگزین نمادهای دیگر روی حلقه ها می شود!

هنگامی که دور چرخش اضافی شروع می شود ، یک نماد به طور تصادفی به عنوان گسترش دهنده انتخاب می شود. این به شما کمک می کند چرخش های بیشتری را بدست آورید. این می تواند گسترش یابد تا کل حلقه را برای جوایز بیشتر نیز پوشش دهد.

READ  پیچ و تاب ویدئویی جدید Pragmatic Play با موضوع مصر باستان

بازی کن رئیس بازی ها شارلوت ملیزیانو در مورد عنوان جدید اظهار نظر کرد با بیان: “تم مصری یکی از محبوب ترین موضوعات در سرگرمی های اسلات است. با وجود تنوع این عناوین در بازار ، سری بازی های Dead ما با هر نسخه به عملکرد خود ادامه می دهند. “

پیوستن به 3-دلقک Monty

با عنوان جدید اسلات مصر ، Play’n GO اکنون تعداد زیادی بازی جدید برای بازیکنان ارائه می دهد. مدت کوتاهی پیش ، توسعه دهنده 3-Clown Monty را راه اندازی کرد ، یک شکاف آنلاین هیجان انگیز که دارای یک موضوع سیرک وحشتناک است. در این عنوان ویژگی های زیادی وجود دارد که می توان آنها را مورد بحث قرار داد از جمله گزینه نمایندگی منحصر به فرد.

در دور انتخاب دلال، شما باید یک کارت را در یک بازی جایزه انتخاب کنید. پس از انتخاب ، کارت به شما می گوید که چند چرخش اضافی کسب کرده اید. بازیکنان می توانند از پنج تا 12 چرخش جمع شوند!

هر یک از این بازی ها را امتحان کنید تا از جدیدترین عناوین معروف و سازنده بازی مشهور. هر دو تجربه منحصر به فرد و بسیاری از ویژگی ها را بر روی قرقره ها ارائه می دهند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *