اسلات آنلاین Hunters Moon GigaBlox این هفته منتشر شد


ناشر محتوای قمار آنلاین Yggdrasil عنوان کاملاً جدیدی را برای تعطیلات هالووین اعلام کرده است ، Hunters Moon GigaBlox. این عنوان جدید که با بازی Bulletproof ایجاد شده است ، 50 خط پرداخت و شش حلقه را ارائه می دهد ، با مکانیک منحصر به فرد GigaBlox Yggdrasil. این بازی بخشی از مجموعه GEM است و شامل یک نماد غول پیکر است که از 2 × 2 شروع می شود ، به علاوه یک حلقه جایزه با اکشن نماد وحشی و پاداش.

عنوان جدید از طریق فناوری GATI ایجاد شده توسط یگدراسیلبه این فناوری تخصصی به شرکای ناشر اجازه می دهد تا از مجموعه ای برای ایجاد محتوای با کیفیت استفاده کنند که فوراً برای توزیع سریع آماده است.

درباره بازی

هنگامی که شما جدید را بکشید بازی اسلات آنلاین، شکارچی را در سمت چپ قرقره ها خواهید یافت. شبکه است پر از نمادهای جواهر همراه با یک خرس وحشی ، یک گرگ ، یک جغد و یک گوزن. قرقره ها را بچرخانید و به دنبال ترکیب نماد برنده به علاوه ویژگی های خاص ، مانند دور چرخش اضافی باشید.

اگر فرود بیایید پنج یا چند نماد پراکنده روی قرقره ها ، دور چرخشی اضافی را شروع می کنید. دور همان بازی اصلی است ، اما دارای حلقه جایزه خاص خود است که به شما شانس بیشتری برای کسب نماد وحشی یا پراکنده می دهد. فرود بیشتر در طول دور باعث چرخش بیشتر می شود ، بنابراین شانس شما برای کسب پراکندگی بیشتر و وحشی بیشتر افزایش می یابد.

READ  Wazdan قرارداد iGaming را با OktagonBet for Balkans امضا می کند

این بازی های ضد گلوله شکاف همچنین شامل یک حلقه پاداش پله ای است که شامل شش نماد است. وجود دارد چهار نماد فعال روی حلقه ، با پتانسیل وحشی و پراکنده. این عنصر اضافی سرگرمی بیشتری را به بازی شبح وار می افزاید.

مدیر محصول بازیهای ضد گلوله ، مایکل بولاک ، در مورد عنوان جدید نظر داد با بیان: “Hunters Moon GigaBlox a یک تم فوق العاده و ترسناک را با گیم پلی همهجانبه و همچنین مکانیک محبوب GigaBlox ™ ترکیب می کند.

“از طریق برنامه YG Masters ما می توانیم بر ایجاد بازی های فراموش نشدنی برای بازیکنان در سراسر جهان تمرکز کنیم ، و نمی توانیم منتظر بمانیم که چگونه این کار را انجام می دهد.”

کریستال فالز مولتی مکس

بازی اسلات آنلاین جدید اولین بازی امسال نیست بازی های Yggdrasil و ضد گلولهبه این دو قبلاً با انتشار Crystal Falls MultiMax در ماه ژوئیه همکاری کردند. این شکاف اولین دستگاهی بود که از آن استفاده می کرد مکانیک GEM و با استفاده از شبکه ای با مضمون جواهرات ، تجربه ای سرگرم کننده زیر زمینی را به بازیکنان ارائه می دهد.

هنگام انجام این بازی ، هدف این است که ترکیب های برنده ایجاد کرده و مسیر چرخش های اضافی را بالا ببرید. با سه نماد مطابقت دهید و یک سود دریافت می کنید. با هر پرداخت ، نمادهای برنده ظاهر می شوند و نمادهای جدید در جای خود قرار می گیرند. هر پاپ به شما کمک می کند تا یک متر در مسیر دنباله دار حرکت کنید. هرچه مسیر را بالاتر ببرید ، می توانید تعداد بیشتری چرخش کسب کنید!

READ  Relax Gaming وارد بازار iGaming هلند Holland Casino می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *