از بازگشت رونالدو که امیدوارم الهام بخش یونایتد باشد ، هیجان زده هستم


در فوتبال در 24 ساعت همه چیز می تواند تغییر کند

اتفاقات زیادی می تواند در فوتبال در 24 ساعت رخ دهد ، از کریستیانو رونالدو رفتن 100 درصدی به منچسترسیتی و رفتن به یونایتد ، باورنکردنی بود.

باید اعتراف کنم ، باور این موضوع برای من سخت بود که او به دلیل گذشته اش در یونایتد به سیتی برود و بسیار خوشحالم که در نهایت او دوباره به اولدترافوردبه

اگر او به سیتی می رفت عجیب به نظر می رسید ، اما سایر بازیکنان یونایتد در گذشته این کار را انجام داده اند و احتمالاً در آینده نیز چنین خواهند کرد. اما اکنون آشکار است که او تصمیم گرفته است به یونایتد بازگردد و در آنجا کار خود را آغاز کند جای تعجب نیست که من این انتخاب را دوست دارمبه اگر او به سیتی برود ، مطمئناً ناامید می شوم ، من او را تماشا می کردم و هنوز دوست داشتم او گلزنی کند ، اما اکنون که او برای یونایتد گل خواهد زد ، بازی توپ کاملاً متفاوت است.

من تعجب نمی کنم که او در نهایت یونایتد را انتخاب کرد. همه ما انسان هستیم و نوستالژیک هستیم ، بنابراین وقتی او دید فرصتی برای بازگشت به جایی که آغاز شده بود وجود داشت بسیار وسوسه انگیز شما فکر می کنید که این نوستالژی او را به عقب برمی گرداند ، اگر یک بار دیگر به اولدترافورد برود و اگر بتواند خانه را به خانه بیاورد قهرمانی در لیگ برتر برای آنها نیز ، پس آن رویه کیک خواهد بود.

من از این واقعیت که او به خانه می آید بسیار هیجان زده هستم و فکر می کنم همه افرادی که با تیم ارتباط دارند همان احساس من را دارند و این یک خبر عالی برای همه بازیکنان باشگاه است که اوقات بسیار خوبی را برای یادگیری از او خواهند داشت.

این نه تنها خبر خارق العاده ای است که او به یونایتد برمی گردد بلکه به لیگ برتر باز می گردد – همه در فوتبال انگلیس هیجان زده خواهند شد.

پیام من برای رونالدو این خواهد بود – تا جایی که می توانید سالم بمانید ، مراقب خودتان باشید همانطور که در گذشته انجام داده اید ، الهام بخشیدن به بازیکنان جوان تیم و عنوان را به یونایتد بازگردانید!

اگر الکس فرگوسن با او تماس می گرفت ، نقش مهمی در تصمیم او داشت

گزارشاتی مبنی بر اینکه سر الکس فرگوسن روز جمعه با او تماس گرفت و اگر این اتفاق می افتاد ، به نظر من عامل اصلی تصمیم او بود. سر الکس برای او مانند یک پدر است ، او را به باشگاه آورد ، او را بزرگ کرد ، و آنجا بود که او سفر خود را برای تبدیل شدن به یکی از بهترین ها آغاز کرد ، بنابراین ارتباط آنها هنوز قوی است ، هر چند که آنها مدتها پیش از یکدیگر جدا شده بودند.

من فکر می کنم این احتمالاً یک نقطه عطف بزرگ برای او بود و خوب است وقتی در مواجهه با چنین تصمیم بزرگی قرار دارید شخصی مانند سر الکس را در کنار خود داشته باشید. اگر آن زمان مردد بود سر الکس قطعاً مردی بود که او را به سمت یونایتد سوق داد و مطمئناً ما نتیجه را دیدیم ، رونالدو تصمیم گرفت به یونایتد برود

READ  بهترین شرط های گلزنی و گلزنی برای لیگ برتر GW12

شرایط مرا به یاد موقعیت خودم انداخت

آنچه در روز گذشته اتفاق افتاده است مرا به یاد موقعیت خودم می اندازد زمانی که برای یونایتد می خواندم. سیتی با نماینده من صحبت می کرد و سعی می کرد من را به امضا برساند ، اما من واضح بودم – نه من به یونایتد می روم – پاسخ من بود

نحوه وقوع آن وضعیت عجیبی بود ، زیرا مامور من تلفن را به سیتی برد در حالی که ما واقعاً با سر الکس در ماشین بودیم! سر الکس در حال رانندگی بود ، من در صندلی عقب بودم و مامورم یک تماس تلفنی دریافت کرد و او گفت با سیتی تماس می گیرد و آنها من را می خواهندبه این کار ناخوشایند بود ، اما من بدیهی است که به هیچ وجه نمی گویم ، من به یونایتد می روم.

این یک داستان واقعی است و در عین حال کمی تکان دهنده و خنده دار بود اما در نهایت من یونایتد را به دلیل همه چیز ، سابقه ، بازیکنان ، نشان انتخاب می کنم ، این برای من یک تصمیم آسان بود.

چگونه او در ترکیب یونایتد جا می گیرد

من کنجکاو هستم که ببینم او چگونه می تواند در تیم جا بیفتد ، او اوله را می شناسد – فکر می کنم آنها در یک مقطع زمانی با هم بازی کردند – و او به مکانی آشنا می آید و همه ما هیجان زده هستیم و برای او آرزوی موفقیت می کنیم و جام هایی را به یونایتد می رساند

بازگشت او بسیار عالی است ، احتمالاً سن تنها نگرانی من است زیرا لیگ برتر بیشتر فیزیکی است و همه می دانیم که بازی سریعتر است، بنابراین جالب خواهد بود که ببینیم او پس از مدت ها دوری چگونه می تواند خود را وفق دهد.

جایی که او در ترکیب یونایتد قرار می گیرد ، سوالی است که وقتی خبر را شنیدم از خودم پرسیدم چون مارسیال داریم ، راشفورد داریم ، سانچو داریم ، کاوانی داریم و جیمز را در خط حمله داریم ، بنابراین گزینه های هجومی زیادی وجود دارد. فکر می کنم او می تواند در هر پست در خط حمله بازی کند صادقانه بگویم اگر او به دلیل سن کمی بازی خود را تغییر دهد ، اما خواهیم دید که اوله چگونه می چرخد ​​و رونالدو در تیم چه نقشی خواهد داشت.

میسون گرینوود را کجا می گذارد

من فکر می کنم گرینوود در حال حاضر در موقعیت خوبی قرار دارد ، او مطمئناً آینده تیم است و او کسی است که قطعاً می تواند به او فرصت بازی بیشتری بدهد زیرا برای من او یک تمام کننده طبیعی استبه او فقط تا زمانی که بازی می کند می تواند بهتر شود و فکر نمی کنم جای او زیر سوال برود.

من واقعاً فکر می کنم مارسیال یک علامت سوال بزرگ روی سرش خواهد داشت و من احتمالاً بیشتر نگران این موضوع هستم.

راشفورد فردی است که در منچستر به دنیا آمده و پرورش یافته است و فکر می کنم او خوب خواهد شد و کاوانی نیز جای خود را دارد و به همین دلیل من کنجکاو هستم که ببینم او چگونه همه را به گردش در می آورد. آیا رونالدو قرار است در هر بازی بازی کند یا گاهی به عنوان بازیکن تعویضی به میدان می رود؟ آیا او گاهی اوقات استراحت می کند و همچنین به این دلیل که برنامه در لیگ برتر فشرده است؟

READ  پیش بینی دیوانگی اهداف برای برگامو

البته وقتی 36 ساله هستید ، بالغ تر هستید و می دانید که تیم اول است و شاید گاهی اوقات روی نیمکت بنشینید یا به عنوان یک بازیکن فرعی بازی کنیدبه رونالدو احتمالاً دوست دارد هر بازی را انجام دهد اما می داند که گاهی اوقات باید خود را فدای تیم کند.

ترکیب برونو فرناندز یکی از مواردی است که می توانید تماشا کنید ، اما موارد بیشتری وجود دارد

همه ما از دیدن آن هیجان زده ایم برونو فرناندز و رونالدو در یونایتد با هم بازی می کنند ، اما رونالدو و پوگبا ، رونالدو و گرینوود و رشفورد نیز وجود دارند ، این بسیار هیجان انگیز است.

برونو فرناندز - منچستریونایتد -اورتون friendly.jpg

این تیم در حال تبدیل شدن به یک تیم جهنمی برای این فصل است. اما حتی با وجود رونالدو ، یکی از بهترین بازیکنان تاریخ ، به باشگاه برگردیم ، بیایید از خودمان جلو نرویم. بازی به بازی برویم ، امیدواریم او مستقیماً در تیم جا بیفتد، خود را با شیوه های قدیمی تطبیق دهد و با برخورد و حرفه ای بودن و نحوه تمرین و مراقبت از خود راه را برای بازیکنان جوان پیش ببرد و ببیند چه می شود.

همه هیجان زده خواهند شد ، مطمئناً همه عنوان قهرمانی لیگ برتر را ذکر خواهند کرد ، اما هنوز در اوایل فصل است ، بنابراین صبر کنید و ببینیم.

یک پنجره نقل و انتقالات خیره کننده برای یونایتد – اما هنوز خیلی غافل نشوید

مردم در حال حاضر در مورد عنوان صحبت خواهند کرد زیرا همه این بازیکنان خواننده های فوق العاده ای هستند و یونایتد اکنون تیم بزرگی روی کاغذ دارد ، اما بیایید قبل از دویدن راه برویم زیرا سیتی ، لیورپول و چلسی همگی تیم های بزرگی هستند و آنها احترام بیشتری برای یونایتد با رونالدو در آنجا قائل خواهند شد. اما آنها هنوز هم یکی از بهترین تیم های جهان هستند و برای قهرمانی در لیگ برتر نیز رقابت خواهند کرد.

صادقانه بگویم ، یونایتد باید هر سال عنوان قهرمانی را هدف قرار دهد. هشت سال از آخرین قهرمانی می گذرد ، زمان آن فرا رسیده که یونایتد بخاطر آن قهرمان شود. آنها همیشه باید در شکار باشنداما اکنون به نظر می رسد همه از نقل و انتقالات انجام شده رضایت دارند و حتی معتبرتر است که یونایتد می تواند برای قهرمانی به میدان برود.

READ  یک چلسی در شرط بندی 16/1 آخر هفته برنده عنوان خبر شد

با این حال ، گاهی اوقات واقعیت متفاوت است ، بنابراین بیایید کمی صبر کنیم زیرا فقط دو بازی انجام شده است. ما رونالدو را در تیم داریم بنابراین به آرامی اما مطمئناً ببینیم چه اتفاقی می افتد ، اما آنها مطمئناً در رقابت قهرمانی هستند.

رونالدو احترام زیادی برای اوله قائل خواهد شد

اوله زمانی که من و رونالدو با هم در باشگاه بودیم مربی بود و یادم می آید که من و کریستیانو بعد از تمرین ماندیم تا چند کار تمام کنیم و روی تیراندازی با او کار کنیم.

آنها همچنین با هم بازی کردند و چیزی جز احترام بین آنها وجود ندارد. سر الکس را به ترکیب اضافه کنید ، که فکر می کنم هنوز با اوله و ظاهراً با رونالدو در ارتباط است و آنها پیوندهای محکمی هستند.

احترام زیادی بین آنها وجود خواهد داشت.

رونالدو همچنان می خواهد شماره یک شود

من فقط یک فصل با رونالدو در یونایتد بازی کردم. او خستگی ناپذیر کار می کرد و مراقب خودش بود تا تناسب اندام خود را حفظ کند. ما همیشه می توانیم روی او برای گلزنی مهم حساب کنیمبه او توانایی های خارق العاده ای داشت ، آن شوت قدرتمند با هر دو پا ، دویدن و ضربه سر او. وقتی برای درخشش به بازیکن خاصی نیاز داشتیم ، او همیشه قوت می گرفت.

BerbatovRonaldo1280.jpg

او توسط بازیکنان بزرگی احاطه شده بود ، اما موهبت های طبیعی او به این معنی بود که او نیازی به مشاوره نداشت. او 100٪ متعهد بود که بازیکن بهتری شود و اعتقاد به خود او را وادار کرد تا بهترین باشدبه او و مسی نمونه ای از بازیکنان بزرگ را نشان می دهند.

آیا این جایی است که رونالدو دوران حرفه ای خود را به پایان می رساند؟

او 36 ساله است ، بنابراین اگر یک قرارداد دو ساله باشد ، پس از اتمام قرارداد 38 ساله می شود. اگر او این را به عنوان پایان خود انتخاب کرد ، فکر کنم خیلی مناسب باشهبه اما نمی دانم که او را می شناسم و در گذشته چه می گوید و چگونه از خود مراقبت می کند ، این پایان کار برای او خواهد بود.

از او انتظار دارم به دلیل شخصیتی که دارد کمی بیشتر بازی کند. او می خواهد بازی کند ، می خواهد به چالش بکشد ، او می خواهد برنده شود، و او می خواهد گل بزند و تا زمانی که سالم است من فکر می کنم این امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.