احیای در حال اجرا پس از قفل برای بخش پاچینکو ژاپن


که در ژاپن و طبق نظرسنجی اخیر دولت با حمایت دولت نشان داده است بخش پاچینکو به طور مداوم از ماه گذشته خود بهبود می یابد خاموش کردن مرتبط با ویروس کرونا در حالی که هنوز با مشکلات طولانی مدت روبرو هستید.

طبق گزارشی از Inside Asian Gaming ، ژاپن بیش از 10،600 سالن pachinko را در خود جای داده است ، اگرچه نخست وزیر وقت شینزو آبه با جنجالی از هر یک از این مکان ها پرسید تا اوایل آوریل موقتاً درهای آنها را ببندند به منظور کمک به مقابله با شیوع ویروس کرونا. منبع جزئیات این که این صنعت فقط یک ماه بعد با ایجاد بسیاری از مکانهای بزرگتر و در پی آن طیف وسیعی از پروتکلهای فاصله اجتماعی مانند موانع پلکسی گلاس و افزایش فاصله بین ماشینها ، مجدداً در مقیاس بزرگ شروع به کار کرد.

تحقیق اولیه:

در تلاش برای درک بهتر تأثیر قفل ، وزارت اقتصاد ، تجارت و صنعت گزارش شده است که اکنون یافته های آن را منتشر کرده است نظرسنجی آماری در صنایع خاص خدمات، که لباس های پاچینکو را که به طور سنتی از آنها حساب می شود ، بررسی کرد حدود 70٪ از فروش سالانه این بخش. در این تحقیق ادعا شده بود که درآمد کل این شرکتها برای ماه مه 77.5 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته و به حدود 66.58 میلیارد پوند (628.27 میلیون دلار) اگرچه تعداد آنها در ماه ژوئن حدود 31.1 درصد کمتر بود.

نتایج اطمینان بخش:

گزارش ها حاکی از آن بود که حتی خبرهای بهتری نیز برای ماه جولای منتشر شده است زیرا بررسی های انجام شده توسط دولت نشان می دهد که فروش مجموع اپراتورهای مورد بررسی در ماه ژوئیه تنها 21.1 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است و تقریباً 232.89 میلیارد پوند (2.19 میلیارد دلار) اگرچه نگرانی ها به دلیل این واقعیت که دوره 31 روزه نشان دهنده آن است ، هنوز زیاد است سیزدهمین ماه متوالی کاهش نسبی.

READ  San Manuel Casino برای اضافه کردن 2500 کارمند به کارمندان خود

سردردهای طولانی مدت:

اگرچه اکنون به نظر می رسد مراجعین به سالن های پاچینکو در سراسر ژاپن جذب می شوند ، گزارش شده است که یک اپراتور ناشناس با چندین محل در توکیو به Inside Asian Gaming گفته است که وضعیت فعلی همچنان ادامه دارد.سخت است‘ با توجه به این واقعیت است که ‘مشتریان همه برنگشته اند. علی رغم این واقعیت که برخی از مکان های بزرگتر قادر به جذب آن هستند رو به بالا از 2000 بازیکن در روز پس از قفل کردن ، منبع توضیح داد که بسیاری از شرکتهای کوچکتر از آن زمان متلاشی شده اند نشان می دهد که شکاف بین سالن های جداگانه خود در حال افزایش است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.