اتحاد WNBA برای PointsBet USA


در ایالات متحده و PointsBet ، شرکت تابعه اپراتور آنلاین کتاب ورزشی PointsBet Holdings Proprietary Limited ، از امضای قراردادی خبر داده است که به عنوان یک اپراتور بازی مجاز برای انجمن ملی بسکتبال زنان (WNBA) عمل می کند.

دفتر مرکزی نیویورک استفاده می شود یک بیانیه مطبوعاتی رسمی جمعه اعلام کند که این اتحاد اولین لیگ خود را با یک لیگ ورزشی حرفه ای زنانه نشان می دهد و به “لیست چشمگیر شرکای” در ایالات متحده اضافه می شود که قبلاً انجمن ملی بسکتبال (NBA) مورد احترام جهانی را شامل می شد.

شارژ شجاعانه:

جانی ایتکن به عنوان مدیر ارشد اجرایی خدمت می کند PointsBet USA و او از بیانیه مطبوعاتی استفاده کرد تا بیان کند که این مشارکت شامل سرویس تلفن همراه دوست شرکت او در سیستم عامل های دیجیتال است که توسط WNBA و در نتیجه دریافت حجم زیادی ازفرصت های حمایت مالی و دید تجاری” او رابطه جدید را چنین توصیف کردیک حرکت جسورانه دیگر“برای لیگ ورزش به نظر می رسد” برای رشد در ورزش ورزشی چشم انداز “با اتصال با اپراتورهای سطح بالا متعهد به پشتیبانی”بهترین بسکتبال بانوان جهان“و کمک به بازی برای رشد vie”مخاطبان گسترده آنها.

بیانیه ای از Aitken را بخوانید

“ما برای همسو شدن با WNBA و تجربه کلاس جهانی خود را به یکی از پر طرفدارترین پایگاه های فن در زمین تبدیل کنید. WNBA با افزایش درگیر شدن طرفداران و ما هیجان زده هستیم که قطعه ای از آن معما هستیم که به جلو حرکت می کند

READ  Picayune Rancheria از سرخپوستان Chukchansi یک کامپکت جدید دریافت می کند

نفوذ مستقل:

Aitken اعلام کرد که PointsBet USA قادر بهمحصول ما را نوآوری کرده و پیشنهادات خود را با توجه به علاقه و نیاز طرفداران شخصی سازی کنید“با توجه به این واقعیت است که آن را صاحب و بهره برداری از فن آوری خود”از انتها به انتها” او علاوه بر این ادعا کرد که شرکت اوبه عنوان یک رهبر صنعت برای تلاش و آگاهی از بازی های مسئولانه دیده می شود“و اکنون برای تدوین با WNBA همکاری خواهد کرد”بهترین شیوه های کلاس“که به”از یکپارچگی محافظت کنیداز بازی های حرفه ای بسکتبال زن.

توانمند سازی زنان:

25 سال پیش تاسیس شده و اکنون دارای ویژگی های برجسته است دوازده تیم از جمله کانکتیکات سان، آسهای لاس وگاس و مدافع عنوان قهرمانی طوفان سیاتل، WNBA خود را چنین توصیف می کندیک لیگ بسکتبال جسورانه و مترقی که مخفف قدرت زنان است” کمیسر سازمان ، کتی انگگلبرت، با استفاده از بیانیه مطبوعاتی اظهار داشت کهبرانگیخته“برای همکاری با PointsBet USA قادر به ادامه گسترش در فضای رقابتهای ورزشی هستیم.”

بیانیه انگلبرت به عنوان خوانده شده …

“نوآوری در WNBA و افزایش تجربه هواداران با شناخت چگونگی تعامل طرفداران ما با بازیکنان ، تیم ها و لیگ آغاز می شود. PointsBet USA تجربه صفحه نمایش دوم را افزایش می دهد طرفداران درگیر دیجیتالی به دنبال آن هستند. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.