آیا هیئت مدیره یونایتد به افکار عمومی تعظیم خواهد کرد و جایگزین سولشایر خواهد شد؟


راجرز فقط یک نام دیگر در قاب است

برندان راجرز در لستر کار خوبی انجام می دهد. او تجربه هدایت تیم های بزرگی مانند لیورپول و سلتیک را دارد. او رزومه دارد. گاهی از صحبت در مورد شایعات کمی خسته می شوم – آیا این اتفاق می افتد یا نه – و در مورد چند مدیر صحبت کرده ایم که قرار است جایگزین اوله شوند؟

از چند نام بزرگ و بزرگ نام برده شده است، اما هیچ اتفاقی نیفتاده است.

بنابراین، ابتدا ببینیم فصل چگونه به پایان می رسد. همه ما باید منتظر بمانیم و ببینیم بین الان تا پایان فصل چه اتفاقی می‌افتد، فصل چگونه پیش می‌رود، زیرا از الان تا ماه می خیلی چیزها ممکن است اتفاق بیفتد.

تصور کنید یونایتد دو یا سه باخت متوالی متحمل شود، یک باخت بد، پس چه می شود؟ احتمالاً اتفاق بدی برای مدیر می افتد. یادت هست وقتی یونایتد اسپرز را شکست داد بهت چی گفتم؟ به محض اینکه یونایتد شکست دیگری را متحمل شد، دوباره در مورد کار اوله صحبت خواهیم کرد.

پس بیایید ببینیم در طول فصل چه اتفاقی می‌افتد، یونایتد چگونه پیشرفت می‌کند، اگر آنها خوب کار نمی‌کنند، می‌خواهیم خیلی بیشتر در مورد موقعیت اوله صحبت کنیم، اما در مقطعی خسته‌کننده و خسته‌کننده می‌شود.

بدیهی است که هیئت مدیره به او اعتماد دارند. سوال این است که آیا آنها در مورد “زمان تعویض اوله” تسلیم افکار عمومی و طرفداران می شوند – آیا آنها تسلیم می شوند یا پشت سر او می ایستند؟ ما می خواهیم این را با دقت تماشا کنیم تا فصل پیشرفت کند.

زمانی که سولسشر منصوب شد، همه ما هیجان زده بودیم. آیا هیئت مدیره قرار است به افکار عمومی بازیکنان سابق، کارشناسان، هواداران تسلیم شود و برای جایگزینی او تلاش کنند؟ جالب میشه این به شما نشان می دهد که نظر و حمایت از اوله در جهت مخالف تغییر می کند. من مطمئن هستم که او می تواند آن را درک کند، زیرا وقتی بازی ها را باختید، این اتفاق می افتد، سرمربی مقصر است.

بنابراین به همین دلیل است که می گویم، ما باید فصل را با دقت تماشا کنیم و اگر یونایتد به همین منوال ادامه دهد، مطمئنم در یک نقطه نظرات بیشتر و بیشتری در راه است، با بیان اینکه اوله باید جایگزین شود و در نهایت این اتفاق خواهد افتاد.

تقریبا همه دوست دارند یونایتد را مدیریت کنند

خواندم ریو فردیناندنظرات او در مورد اوله و بر اساس دو بازی آخر، ریو یک امتیاز دارد – بازی سیتی، بازی لیورپول – بازی اسپرز خوب بود، اما آتالانتا یک بازی بود که تا آخرین لحظه هم متزلزل بود. بنابراین بازی های بعدی برای یونایتد بسیار مهم است.

READ  نکات شرط بندی چلسی و شفیلد یونایتد

من حسادت نمی‌کنم که اوله در آن موقعیت باشد – دائماً می‌خوانم که شما جایگزین خواهید شد. قبلاً برای هیچ کس دیگری اتفاق نیفتاده بود. روز اول کار، مدام مورد قضاوت قرار می گیرید.

من به راحتی می توانم بپرم و بگویم “اخراجش کن”، اما سعی می کنم بیشتر در جریان کار باشم و منطقی تر باشم و ببینم حقیقت کجاست.

حقیقت این است که اگر تیم شما خوب بازی نمی‌کند، اگر دائماً شکست می‌خورید و مدت زیادی می‌گذرد و با حضور یونایتد در جمع سه یا چهار تیم برتر هیچ اتفاقی نمی‌افتد، واضح است که چیزی درست نمی‌شود. اولین کسی که آن را می گیرد مدیر است.

شما از هر فوتبالیست سابقی بپرسید که آیا دوست دارد منچستریونایتد را مدیریت کند، آنها می گویند، “احتمالا، بله” – من استثنا قائل نیستم. نکته خنده دار این است که من مصاحبه اوله را بعد از بازی و سپس از روی کنجکاوی تماشا می کردم من عکس او را در اولین روز حضورش در یونایتد بررسی کردممرد، می توانی تفاوت را در موهای خاکستری، صورت و همه چیز ببینی.

می توانید ببینید که استرس و انتظار در حال تاثیرگذاری است. این یک موقعیت بسیار استرس زا است که در آن شما باید DNA را داشته باشید تا در موقعیتی مانند این قرار بگیرید، جایی که با آن زندگی می کنید. یورگن کلوپ به عنوان مثال، کلوپ برای چنین چیزی ساخته شده است، حضور در چنین لحظاتی، پپ گواردیولا همچنین.

برای مدیریت باید یک انسان خاص باشید یکی از بزرگترین باشگاه های جهان، اما مطمئناً، همه دوست دارند آن را امتحان کنند زیرا فکر می کنند، “من می توانم آن را بهتر انجام دهم”.

میتروویچ فولام را به لیگ برتر بازگرداند

الکساندر میتروویچ فصلی باورنکردنی را در فولام سپری می کند. او مدت زیادی است که آنجاست. او عاشق گل زدن در زمان بازی است، اما زمانی که بازی می کند فولام به لیگ برتر برود و عملکرد بدی داشته باشد، آنقدر هم گل نمی زند. فولام به چمپیونشیپ می رود که در آن تیم ها ضعیف تر هستند و پس از آن شانس بیشتری برای گلزنی مانند مورد او دارید.

این چیز بدی نیست. تا زمانی که گل میزنید خوشحال هستید.

چمپیونشیپ لیگ سختی است. بازی های زیادی وجود دارد، بنابراین برای گلزنی باید سالم و تندرست بمانید. میترو این کار را می کند و به تیم کمک می کند تا به لیگ برتر صعود کند.

READ  آبی ها می توانند شهروندان را دور نگه دارند

در نهایت، هدف فولام بازگشت به لیگ برتر است، اما وقتی آنها این کار را کردند، لطفا، این بار، سعی کنید در آنجا بمانید! انجام هر کاری که ممکن است، از اشتباهات قبلی خود درس بگیرید در غیر این صورت شرم آور می شود – مثلاً چه فایده ای دارد؟ بالا و پایین، بالا و پایین.

وقتی مهاجم باشی و گل بزنی، فرقی نمی‌کند کجا، در مورد او در چمپیونشیپ با فولام، برای من مهم نیست، فقط گل می‌زنی. او قرار است در اطراف زمین تمرین، در خانه با دوستانش پرواز کند، اعتماد به نفس او به آسمان بالاست. البته اگر من جای او بودم، اعتماد به نفسم بالا می رفت.

این یک دستاورد بزرگ است زیرا حتی اگر قهرمانی باشد، تیم های قوی تر از لیگ برتر کمتر هستند، تفاوت بزرگ است، هنوز لیگ بسیار سختی است. تا زمانی که او به کاری که انجام می دهد و کمک به فولام برنده بازی ها و گل زدنش ادامه می دهد، آنها احتمالاً دوباره جواز حضور در لیگ برتر را خواهند داشت. اما سوال بزرگ بعد از آن مطرح می شود، “ما در لیگ برتر چه کار می کنیم؟”

الکساندر میتروویچ فولام friendly.jpg

فولام، در حال حاضر و بر اساس چند سال اخیر بالا و پایین رفتن، آنها در چمپیونشیپ احساس قوی تر و امنیت بیشتری می کنند. این حقیقت بر اساس عملکرد آنهاست. به محض اینکه به لیگ برتر می روند هیچ چیز درست نمی شود و سقوط می کنند. بنابراین مشخص است که برخی از بازیکنان در حد استانداردهای لیگ برتر نیستند.

برخی از بازیکنان می توانند در چمپیونشیپ بهتر از لیگ برتر بازی کنند. بازیکنان انواع مختلفی دارند. برخی از بازیکنان می توانند برای تیم خود ستاره باشند و سپس به کشور دیگری بروند و کاری انجام ندهند و به عقب برگردند. گاهی اوقات شما فقط جایگاه و مکان خود را پیدا می کنید که در آن جا بهتر هستید و شما فقط می دانید که این مکان است.

گاهی اوقات نمی توانید حقیقت را به نوعی به خودتان بگویید. برخی از بازیکنان فقط برای بازی در چمپیونشیپ خوب هستند، برخی بازیکنان در لیگ برتر، برخی بازیکنان فقط در یک کشور یا یک تیم.

با همه فرق داره اما به تیمی که هنوز برای بازگشت به تیم فشار می آورد، قدردانی می کنیم لیگ برتر – و فولام احتمالاً این کار را در صورت ادامه دادن انجام خواهد داد. اما وقتی به آنجا می روید، چه کار می کنید؟

فوتبال می تواند ظالمانه باشد. گاهی اوقات شما به لیگ برتر صعود می کنید و سپس می دانید که تیم برای تقویت تیم بازیکنان جدیدی می خرد. شما عصبانی و ناامید هستید، اما این واقعیت بازی است. اما در مورد فولام، بازیکنان به اندازه کافی خوب نبودند.

READ  چلسی با سیتی به عنوان مدعی قهرمانی نزدیک شده است

کونته برای ژانویه برنامه ریزی خواهد کرد

بیایید ابتدا به آنتونیو کونته فرصت دهیم تا تیم اسپرز را بشناسد، ببینیم نقاط ضعف کجاست، چگونه بازی می‌کند و فکر می‌کند چه پست‌هایی را باید تقویت کند و سپس شاید در پنجره ژانویه اگر تصمیم بگیرد که به یک نفر نیاز دارد، یک یا دو بازیکن – نه تعداد زیادی – می رود و می خرد.

در حال حاضر، او می داند که وظیفه بزرگی بر عهده دارد تا تیم را طوری بازی کند که او می خواهد.

کجا باید تقویت شوند؟ بر اساس عملکرد و گل های خورده و نتایج، دفاع باید تقویت شود. شاید یک بازیکن آنجا و یکی برای وسط پارک. در پست های هجومی، انواع بازیکنان او را می شناسیم – هری کین، هیونگ مین سون. بنابراین او باید به دفاع توجه کند.

من آن را می بینم گرت بیل با بازگشت دیگری مرتبط شده است، او آخرین باری که در اسپرز بود به آرامی شروع کرد. همه هیجان زده بودند اما او به آرامی شروع کرد. در عملکرد او نیز پیشرفت هایی مشاهده شد. باید بگویم انتظار بیشتری داشتم، اما در مجموع دیدن او در پیراهن اسپرز راضی کننده بود.

آیا او برمی گردد؟ راستش را بخواهید، فکر نمی کنم او دوست داشته باشد به عقب برگردد. فکر می کنم او دوست دارد قراردادش را با او ببیند رئال مادرید تمام کنید و سپس تصمیم بگیرید که چه کاری انجام دهید.

هری کین این شانس را دارد که اعتماد به نفس خود را تقویت کند

با بازی انگلیس با آلبانی و سن مارینو، اینها بازی های خوبی هستند هری کین برای گلزنی و به رکورد وین رونی که دنبالش است برسد و دوست دارد در هر دو بازی 90 دقیقه کامل بازی کند و تا جایی که می تواند گلزنی کند.

او می خواهد گل بزند، این اعتماد به نفس را ایجاد کند و به خودش بگوید، “خب، هری، من هنوز اینجا هستم”.

فقط چیزی در سطح باشگاهی کم است، بنابراین اگر او این شانس را داشته باشد این اعتماد به نفس را با گلزنی ایجاد کنید و دادن پاس گل، لحظه خوبی است. وقتی با سن مارینو بازی می کنید، انگلیس انتظار دارد هفت گل بزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *