آیا مردان Solskjaer می توانند دوباره سگ های برتر منچستر شوند؟


جنون می تواند اشکال مختلفی داشته باشد.

هواداری وجود دارد که سوگند می خورد تیمش کورکورانه بزرگترین تیمی است که تاکنون دیده است حتی اگر در نیمه پایینی لیگ ملی شمال لنگ بزند.

سپس نقل قول اینشتین در مورد تکرار تکرار همان کار و انتظار نتیجه متفاوت وجود دارد.

یا چگونه می توانید بحثی را مطرح کنید که منچستر یونایتد برای اولین بار در ماه های گذشته می توانند بالاتر از رقیب تلخ خود سیتی در این فصل به پایان برسند و این ادعا را فقط 24 ساعت پس از قرمزها از لیگ قهرمانان خارج شدند خیلی ناامیدکننده؟ ما الان داروهای خود را می گیریم ، پرستار.

برای یادآوری ، از زمان برتری یونایتد کشتی طولانی مدت به اتحاد ، شهر منچستر همسایگان خود را برای دو هفتم مسابقه بهتر کرده اند و 106 امتیاز شگفت آور دیگر را بدست آورده اند.

PepGuardiolaBenBetfair.jpg

عملکرد جداگانه دیگر شب گذشته منجر به کوتاه شدن شانس شده است اوله گونار سولسکایر بعنوان سرپرست بعدی لیگ برتر که پست خود را ترک می کند؛ او اکنون به 2/1 مورد علاقه خود بازگشته است. بحث در مورد بحران بازگشت ، اگر واقعاً واقعاً از بین رفته باشد.

و با این وجود ما یک چهارم راه این کارزار هستیم و شیاطین سرخ یک امتیاز بهتر از این هستند که سیتی شنبه به دربی برود – بازی بزرگی که اواخر در آن موفق شده اند – فرصتی عالی برای قرار دادن روشنایی روز بین جفت کردن

چه بیشتر ، آنها یک گلزن قابل اعتماد در مارکوس راشفورد با 10 نفر به نام او در حالی که بازگشت آنها به سرعت تبدیل به چیزهای افسانه ای است.

بنابراین سرخ ها می توانند سرانجام وضعیت سگ برتر خود در منچستر را تا پایان فصل پس بگیرند؟ آنها می توانند وقتی روش را در جنون پیدا می کنید.

دانش فنی دربی

یونایتد سال گذشته با تضمین دو برابری سیتی ، دقیقاً چیزی برای ترسیدن در این بازی ندارد و نحوه دستیابی به این پیروزی ها به شدت به چگونگی برقراری مجدد آنها اشاره می کند.

READ  نکات نیوکاسل - چلسی - سرگرمی ها می توانند دوباره آبی ها را خنثی کنند

در طول دو رویارویی تیم سولسکایر به طور متوسط ​​27.9٪ مالکیت توپ را در اختیار داشت اما در هر موقعیت دو شوت بیشتر از سیتی را وارد دروازه کرد. در هر دو اتحاد و اولدترافورد ما شاهد یک کلاس مسترک ضد حمله هستیم.

اساسی که برای این امر ایجاد شده بود یک بلوک کم سازماندهی شده بود ، همانطور که در مجموع 72 تصویب تصویب می شود ، اما هواداران یونایتد این نگرانی را مطرح کرده اند که خط عقب فعلی گاف مستعد آنها دیگر قادر به انجام این کار نیست.

شاید. اما شاید آنها روبرو نشوند شهر پربار و بی امان از قدیمی یا

در طول 5 فصل گذشته سرگرمی های گواردیولا پس از 10 بازی به طور متوسط ​​30 گل به ثمر رسانده اند. این بار این تعداد فقط به 17 کاهش یافته است.

یونایتد 16/5 است تا سه امتیاز را بدست آورد و به برتری خود در دربی ادامه دهد

پادشاهان بازگشت

کسب حداکثر امتیازات از پنج بازی خود در جاده تاکنون بسیار خوب بوده و در ادامه فرم خوب خارج از خانه است که آخرین بار آنها را شکست داده است ژانویه در آنفیلد.

اینکه هر برد در این دوره بازگشت از موقعیت باخت را ضروری می کند ، نشان می دهد که مسائل جدی وجود دارد که باید به آنها پرداخته شود ، به ویژه تمایل به شروع آهسته و خود راضی بازی ها ، اما همچنین نکات مثبت قابل توجهی نیز وجود دارد که باید به آنها اعتراف کرد.

پنج مرتبه پشت سر گذاشتن مشکلات ، بدون شک نشان می دهد که این اردوگاه یونایتد دارای روحیه فراوان همراه با یک چاه عمیق از خودباوری است. آنها از کتک زدن امتناع می ورزند و صادقانه بگویم ، آخرین باری که ما یک بازی را چک کردیم 90 دقیقه به اضافه اینکه به موقع اضافه شده است ، در معرض بد دهنی هستیم.

READ  شکست منچستریونایتد بدون سرمربی در هفته سیزدهم

هم خانه و هم بیرون مردان سولسکایر متخصص نیمه دوم شده اند در سال 2020/21 ، 14 گل از 19 گل خود در این دوره اخیر به ثمر رسانده است. به طرز حیرت انگیزی آنها 26 دقیقه از گلهای خود را بیش از دقیقه 90 به ثمر رسانده اند.

یونایتد 3/1 است تا نیمه دوم را ببرد

دمیدن گرم ، گرم ، سرد

پایداری هرگز کیفیت خوبی برای یک تیم یا در واقع یک مدیر ندارد.

عدم موفقیت در دستگیری سقوط نگران کننده در فرم می تواند به یک ذهنیت شکننده نسبت داده شود در حالی که به طور مشابه طرفی که عمدتا توسط حرکت حرکت می کند ، به اعتماد نگران کننده به اعتماد اشاره دارد. در نهایت ، این می تواند تیمی را به دنبال جکیل و هاید ترک کند.

و از آنجا که Solskjaer داشته است فرمان را در اولدترافورد گرفت قرمزها مطمئناً همین بوده اند.

با به عهده گرفتن مسئولیت ، نروژی بلافاصله یک عامل خوب را تزریق کرد و یونایتد 12 بازی بدون شکست را تجربه کرد. با این وجود سقوط بهار با فقط هشت امتیاز از 27 امتیاز احتمالی به دنبال داشت.

مشت های Ole Gunnar Solskjaer گره خورده است 1280.jpg

در فصل بعدی الگوی مشابهی فقط معکوس شد. یونایتد برای ادامه کار تلاش می کرد و تا ژانویه بیش از همه بازی های لیگ به جز ساوتهمپتون در میان ده بازی برتر باخت. با این حال آنها پس از یک مسابقه بسیار چشمگیر ، 14 مسابقه بدون شکست را تجربه کردند.

این بار آنها سرفه و پراکنده کردند ، تحقیر 6-1 توسط اسپرز به معامله اما در اینجا آنها دوباره با چهار پیروزی مستقیم ، دمهایی در هوا نشان داده اند که دو برابر نشان داده اند که می توانند با بهترین آنها از شتاب استفاده کنند.

READ  برخورد سرگرم کننده ای که در The Etihad انتظار می رود

پهن هرگز کیفیت خوبی ندارد اما شاید در این سال دیوانه وار با نتایج و فرم های مختلف برای همه ، این بدترین ویژگی نیست؟

در حال حاضر منچستر یونایتد 13/10 است تا در جمع چهار تیم برتر قرار بگیرد

آنها دارای یک تفاوت ساز واقعی هستند

یکی از چوبهای زیادی که یونایتد در ماههای اخیر مورد ضرب و شتم قرار گرفته است این است که آنها بیش از حد به برونو فرناندس اعتماد می کنند تا خلاقیت آنها را فراهم کنند. به اندازه کافی منصفانه اگر شما یک نوع نیمه خالی لیوان هستید ، به اندازه کافی انصاف دارید.

برنامه ریز پرتغالی بعد از همه اینها 36٪ گلهای تیمش در لیگ را در این مدت به ثمر رسانده است و یونایتد مطمئناً یک پیشنهاد کاملا متفاوت به نظر می رسید وقتی که او هفته گذشته در نیمه بازی مقابل وستهام به میدان رفت.

با این وجود وقتی تیمی دارای چنین معماری با نفوذ از هر چیز خوب است ، در کجای دیگر فوتبال به عنوان یک نکته منفی مشاهده می شود؟

از زمان ورود اسپورتینگ در ابتدای سال جاری ، فرناندس هر 83 دقیقه مستقیماً درگیر یک گل یونایتد است و واقعیت این است که اگر این بازیکن 26 ساله در ماه های آینده از آسیب دیدگی جدی جلوگیری کند ، این مهارت را دارد که به تیمش الهام دهد به طور مداوم “بیش از حد”

یادت باشه زمانیکه اسپرز به چالش کشیدن عنوان به دلیل درخشش هری کین به عنوان یک تیم تک نفره اخراج شدند؟ به یاد دارید که چقدر مضحک بود؟ در اینجا تفاوت بسیار کمی وجود دارد.

فرناندس هم در بازارهای گلزن اول و هم در آخرین بازار 8/1 است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *