آیا آیین نامه جدید قمار انگلیس باعث آسیب به بازار این کشور می شود؟


صنعت قمار انگلستان در یک سال و نیم گذشته با رسوایی های بی شماری روبرو شده است. حادثه پس از حادثه پولشویی ، تبلیغات غارتگرانه و تخلفات دیگر ، کمیسیون قمار پادشاهی انگلستان را مجبور به لگد زدن به وسایل و سیاست جدید قمار کرده است. با این حال ، منتقدان این حرکت ادعا می کنند که صنعت تحت اقدامات بسیار محدودکننده رنج می برد.

مشکل قمار به عنوان یک پدیده ملی

از زمان تنظیم بازارهای قمار انگلستان در اوایل دهه 2000 با تصویب قانون قمار سال 2005 ، فعالیت های قمار افزایش یافته است. بازار جدید تازه تنظیم شده به عنوان یک بازار بالقوه مثمر ثمر برای رهبران صنعت iGaming شناخته شد ، و باعث شد اپراتورهای زیادی شروع به ارائه خدمات خود کنند.

با این حال ، دیری نپایید که این کشور جزیره ای برای همه بازیگرانی که یک قطعه پای را می خواستند بسیار کوچک شد. رقابت شدید باعث شده است که احتمال استفاده از کلاه خاکستری یا حتی کلاه سیاه برای بعضی ها عملی باشد.

مانند هر اثر دومینوی واقعی ، یک چیز به چیز دیگری منجر شد ، اما در نهایت اوج گیری در اقدامات غارتگرانه ، پولشویی و تعداد زیادی فعالیت غیرقانونی دیگر به اوج خود رسید. وقتی UKGC فهمید که حداکثر 450،000 کودک بین 11 تا 16 سال مرتبا شرط می بندند ، همه چیز از دست خارج شد. با اپراتورها در جلوگیری از قمار زیر سن قانونی.

همانطور که مشخص شد ، قمار زیر سن قانونی فقط نوک کوه یخ بود.

آنچه در پی آن ایجاد شد ، ایجاد یک سیاست ملی قماربازی بود که هدف آن جلوگیری از همه این اقدامات غیرقانونی یا نیمه غیرقانونی و آسیب پذیرترین افراد جامعه از آسیب رساندن بود.

READ  کمیسیون قمار اپراتور کازینو Victoria Gate را جریمه می کند

سیاست جدید قمار ملی

طرحی که UKGC ارائه داد شامل مجموعه ای از مراحل است که سعی می کند تا اصل موضوع را برطرف کند. یکی از بزرگترین تغییراتی که بیشترین تأثیر را در کل بازار داشت ، ممنوعیت استفاده از کارتهای اعتباری به عنوان پرداخت برای قمار است.

آنچه کمیسیون دریافت این است که استفاده از کارت های اعتباری منجر به مشکل در قمار و انباشت بدهی می شود. با حذف آنها از معادله ، آنها بهره برداری بالقوه تا 22٪ قماربازان در داخل کشور را متوقف کرده اند.

تغییر قابل توجه دیگر الزام تأیید شناسه برای همه بازیکنان در انگلستان بود. دیگر قمار ناشناس مجاز نبود. چنین اقدامی باعث مهار قمارهای زیر سن قانونی شده است ، اما همچنین مسئولیت اینكه اپراتورها به چه كسی خدمات خود را ارائه دهند ، مسئولیت خود را بر عهده پلیس قرار می دهند.

این دقیقاً همان تغییر مسئولیت از بازیگر به اپراتور است که باعث سر و صدا در میان رهبران صنعت شده است.

از یک افراط به دیگری

اگرچه یک شرکت iGaming در آنجا وجود ندارد که UKGC را بخاطر اینکه می خواهد از بازیکنان محافظت کند ، انتقاد کند ، اما سیاست جدید ملی قمار بدون انتقاد از آن عبور نکرد.

یعنی ، صنعت UKGC را به هوشیاری بیش از حد و ایجاد یک فضای تجاری محدود برای ارائه دهندگان بازی و همچنین اپراتورها متهم می کند. شرکت های iGaming که در انگلستان کار می کنند ، تغییرات گسترده ای در نحوه عملکرد خود گزارش داده اند ، برخی ادعا می کنند که سیاست جدید آنها را مجبور به راه رفتن روی پوسته های تخم مرغ کرده است.

READ  Pragmatic Play مفهوم جدید آنلاین یکنوع بازی شبیه لوتو را ارائه می دهد

چنین برخوردی با سرکوب UKGC علیه کسانی که این قوانین را نقض می کنند ، بیش از پیش تقویت شده است. این کمیسیون تعداد زیادی جریمه و اخطار به اپراتورهای داخل کشور و همچنین بازیگران خارجی که خدمات خود را در انگلیس ارائه می دهند ، صادر کرده است.

این به نوبه خود منجر به خروج کامل شرکتها از بازارهای تحت نظارت انگلیس شده است. از طرف دیگر شرکت هایی مانند ActiveWins تصمیم گرفته است تمام توجه خود را معطوف بازارهای انگلستان کند.

اقدامات آینده

علیرغم انتقادات در صنعت ، UKGC همچنان به تغییراتی در مقررات ملی قمار می پردازد. همه مواردی که در نظر گرفته شده است ، کارها برای اپراتورها و ارائه دهندگانی که عادت به اجرای ضعیف قوانین داشتند عادی به نظر می رسد.

اوضاع فقط با این واقعیت بدتر می شود که در داخل پارلمان انگلیس جریان فزاینده ای وجود دارد که برای اقدامات محدود کننده تر لابی می کند. آیا این جنبش جنبش خواهد یافت هنوز مشخص نیست ، با این حال ، حضور آنها قطعاً در سراسر صنعت احساس می شود.

تأثیر آن بر روی بازیکنان

اگرچه مأموریت مقررات تازه اجرا شده حول حمایت از بازیکنان است ، اما برخی از آنها به عوارض جانبی آشکار چنین تصمیماتی اشاره می کنند.

یعنی یکی از اصلی ترین انتقاداتی که به UKGC می شود این است که آنها از زاویه درست به این مسئله نزدیک نمی شوند. رهبران صنعت احساس می کنند که کمیسیون قادر به تطبیق قوانین جدید نیست به طوری که آنها با بازار در حال تکامل و بسیار پیشرفته از نظر تکنولوژی مطابقت داشته باشند.

READ  اندازه گیری بهبودی برای ویلیام هیل

UKGC با استفاده از راه حل های نابجای ، اغلب آنالوگ برای این مسئله ، در واقع یک صنعت بسیار دیجیتالی را عقب نگه می دارد. این به نوبه خود در انتخاب سرویس ها و بازی هایی که بازیکنان انگلستان به آنها دسترسی دارند تأثیر می گذارد.

فراتر از انگلستان

یکی از موارد هشدار دهنده در مورد مقررات جدید UKGC واقعیت یادداشت برداری سایر کشورهای جهان است. در واقع ، طی سال گذشته در زمینه قمار جهانی از نظر مقررات تغییر قابل توجهی شده است. بیشتر و بیشتر نهادهای نظارتی قمار ملی نگرش “اولین بازیکن” را که برای اولین بار در انگلستان دیده می شود ، در پیش می گیرند.

س realال اصلی این است که آیا سایر کشورها فقط تغییرات مثبت را بدست می آورند یا راه حلهایی را که ممکن است به صنعت قمار در مرزهای ملی آنها آسیب برساند نیز پیاده می کنند؟

هیئت منصفه هنوز در مورد آن عضو نیست. هیچ رازی نیست که شرایط جهانی در حال توسعه فضای مثبتی برای رشد قمار آنلاین ایجاد کرده باشد. چنین هجومی از بازیگران ، هرگونه تغییرات نظارتی ، به ویژه در بازارهای کلیدی اروپا را تقویت می کند.

در مورد بازیکنان در انگلیس ، آنها مجبورند اخبار صنعت را برای تغییرات بعدی که قطعاً در آینده در دسترس هستند دنبال کنند. UKGC قصد دارد با اجرای مقررات جدید در سراسر کشور ادامه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *