آهنگ بهزاد لیتو و 021kid به نام آوالانچ که رکورد اسپاتیفای را شکست

در این مقاله قصد داریم آهنگ بهزاد لیتو و ۰۲۱kid که اخیرا منتشر شد بپردازیم.

نام آهنگ بهزاد لیتو و ۰۲۱kid

نام این آهنگ در روز منتشر شدن معلوم گردید. نام آهنگ بهزاد لیتو و ۰۲۱kid آوالانچ می باشد. تا کنون این دو رپر دلیل انتخاب این اسم را عنوان نکردند. علاوه بر موزیک آوالانچ، موزیک ویدیو آن هم منتشر گردید. حتما پیشنهاد میکنیم این کاررا ببینید و گوش دهید. در این موزیک شاهد اجرایی متفاوت از بهزاد لیتو هستیم. در ادامه این مقاله به حواشی و جزئیات آوالانچ اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

دانلود نام آهنگ بهزاد لیتو و ۰۲۱kid

همان طور که اشاره کردیم این آهنگ منتشر شده است. از اکثر سایت های فیلم و موسیقی می توانید آهنگ آوالانچ را دانلود کنید. به قدری این موزیک طرفدار داره که در اکثر سایت ها می توان آن را پیدا کرد. علاوه بر موزیک آولانچ، موزیک ویدیو آن هم منتشر شد. بدون شک این موزیک و موزیک ویدیو یکی از بهترین آهنگ های سبک دریل ایران خواهد بود.

تاریخ انتشار آهنگ بهزاد لیتو و ۰۲۱kid

موزیک و موزیک ویدیو آوالانچ در ابتدا قرار بود پایان تابستان امسال منتشر شود. اما بنا بر دلایلی نا معلوم تاریخ آن به جلو افتاد و در ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ آهنگ بهزاد لیتو و ۰۲۱کید منتشر گردید. تا کنون بهزاد و ۰۲۱ کید به دلیل زودتر منتشر شدن این موزیک اشاره نکردند. علاقه مندان می توانند در حال حاضر این موزیک را از سایت های مختلف دانلود و گوش کرده.

همکاری بهزاد لیتو و ۰۱۲ کید ادامه دارد؟

موزیک آوالانچ اولین همکاری لیتو و ۰۲۱ کید بود. همه به دنبال این هستند که آیا این همکاری ادامه دار خواهد بود یا نه؟ در حال حاضر که این دو رپر نسل چهاری میانه خوبی با هم دارند. میشه احتمال داد که این همکاری ادامه خواهد داشت. ولی تا کنون منبع معتبری به این موضوع اشاره نکرده است. در رپ فارسی کمتر شاهد همکاری رپرهای نسل ۴ بوده ایم. بهزاد در فضاهای مجازی از جمله یوتیوب و اینستاگرام از ۰۲۱ کید طرفداری کرده است. و اورا یکی از پتانسیل های جدید رپ فارسی می داند. هر چند که خیلی از طرفداران و رپرها نسبت به این موضوع مخالف هستند.

READ  بهترین خوانندگان ترکی 2022 + بررسی درآمد و حواشی آن ها

نظر شما با حرف بهزاد لیتو چیه؟ آیا ۰۲۱ کید می تواند جایگاهی در رپ فارسی داشته باشد؟ هرچند که اجرای اخیر او در برنامه پلاگ این مورد توجه همه قرار گرفت.

سوالات متداول

  1. آهنگ آوالانچ را چه کسی خوانده است؟

    این موزیک را بهزاد لیتو با همکاری ۰۲۱ کید خوانده است.

  2. در چه روزی موزیک آوالانچ منتشر گردید؟

    در ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ این موزیک منتشر گردید.

  3. ۰۲۱ کید و لیتو جزء کدام نسل در رپ فارسی هستند؟

    این دو رپر هردو از نسل چهار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.