آنتونی زینو سومین برد WSOP را از آن خود کرد


دیروز ، رویداد شماره 19 مسابقات جهانی پوکر (WSOP) برگزار شد و 62 بازیکن در مسابقات قهرمانی هفت کارته 10.000 دلاری شرکت کردند. این رویداد بالغ بر 578،000 دلار به عنوان جایزه اهدا کرد و آنتونی زینو توانست از این میدان بیشتر فراتر رفته و سومین دستبند طلای WSOP را با برد کسب کند. زینو با رقابت سختی روبرو شد ، از جمله فیل هلموت ، حرفه ای که امیدوار بود بتواند 16 امتیاز خود را کسب کندث دستبند در طول مسابقات

جزئیات رویداد

وقتی که آخرین روز شروع شد، همه تماشا می کردند جهنمبه به نظر می رسید که پوکر پرو ممکن است بتواند رکورد برنده شدن برنده دستبند طلا WSOP را افزایش دهد. با شروع مرحله نهایی میز ، جیسون گولا اولین کسی بود که از مسابقات حذف شد. نفر بعدی استفان چیدویک و سپس جک مک کللند بود.

هلموث در صدر جدول نهایی قرار داشت ، اما قرار نبود که او برنده شود. Hellmuth بعد از چهارم خارج می شود عدم حفظ سرب تراشهبه هنگامی که او در پشته کوتاه بود ، طرفدار مقابل خوزه پاز-گوتیرز پیش رفت و در مقابل دئوس شکست خورد.

متأسفانه برای پاز-گوتیرز ، او نفر بعدی خواهد بود که در آن سقوط می کند هتل و مجموعه کازینو ریوبه او در مقابل جیمز چن سقوط کرد ، پس از آنکه بیشتر پشته خود را به طرفدار پوکر از دست داد. در این مرحله ، زینو برتری خوبی داشت و سه بر یک در تراشه بود. پشته او خوب بود ، با وجود اینکه یک بازیکن تک نفره را پس از شروع بازی با ضربه نهایی حذف نکرده بود.

READ  دلفین های میامی تجارت WR Jakeem Grant به خرس های شیکاگو را انجام می دهند

چن آمادگی تسلیم شدن آسان را نداشت و در مدت کوتاهی برتری تراشه را بدست آورد. با این حال ، مدت زیادی طول نمی کشد تا زینو بارها و بارها جلو بیفتد و او همچنان به چپ حریف خود ادامه دهد. دو ساعت طول می کشد تا بازی زینو برنده شود.

نتایج جدول نهایی رویداد شماره 19 قهرمانی گل میخ هفت کارته:

مقام اول آنتونی زینو 182،872 دلار

مقام دوم جیمز چن 113،021 دلار

مقام سوم خوزه پاز-گویترز 77،227 دلار

مکان چهارم فیل هلموت 54،730 دلار

مکان پنجم جک مک کللند 40،284 دلار

مکان ششم استفان چیدویک 30،842 دلار

مکان هفتم Jason Gola 24،601 دلار

سری جهانی پوکر چند هفته است که در حال پیشرفت است و چندین دستبند طلا به برندگان مسابقات اهدا کرده است. این هفته چندین رویداد از جمله مسابقات قهرمانی LADIES No-Limit Hold’em و گزینه Eight Game Mix 6-Handed آغاز شده است. امروز ، Pot-Limit Omaha Deepstack مسابقات با رویداد #24 همراه با #25 ، مسابقات 6 دست بدون محدودیت هولدم آغاز می شود.

در اواخر هفته ، بازیکنان در یک رویداد HORSE و همچنین یک گزینه Monster Stack No-Limit Hold’em ، یک رویداد No-Limit 2-7 Lowball Draw و یک تورنمنت دیگر HORSE شرکت خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.